Treść opublikowana przez jedrekx
-
2002 A4 B6 Cabrio BDV by Wookie
o! i tutaj się też pojawiłeś śliczne auto, niejednokrotnie widziane na mieście coś tam będziesz dłubać?
-
A6 4G Avant 3.0 V6T Bi-Turbo 326ps 650Nm Competition Sepang Blue Audi Exclusive
petarda ten rotor od C7 jednak nie robi takiego wow
-
W213 220d 4 Matic AMG
tym razem leasing mam na 3 lata, więc jeszcze trochę czasu do zmiany jest jak na razie nie żałuję zmiany, wręcz przeciwnie - jestem zachwycony jazdą tym samochodem. a wózek też już kupiony i z palcem w tyłku mieści się w bagażniku i jeszcze jest miejsce
-
Tuning 2.0tfsi - szukam fachowca
zadzwoń, zapytaj. paru znajomych robiło tam różne auta i każdy raczej był zadowolony.
-
Tuning 2.0tfsi - szukam fachowca
brk tuning w Inowrocławiu
-
Audi AS5 F5 sportback 2.0TQ 311 KM Daytona maxton design by Egon47
@Kosmita miał podobnie w B9
-
A6 4G Avant 3.0 V6T Bi-Turbo 326ps 650Nm Competition Sepang Blue Audi Exclusive
świetny jest
-
W213 220d 4 Matic AMG
z perspektywy tego miesiąca kupiłbym kombi. po 3 dniach od odbioru auta dowiedziałem się, że wózek będzie się musiał zmieścić za parę miesięcy
-
W213 220d 4 Matic AMG
z powodu braku czasu wszystko idzie jak krew z nosa w piątek zdjąłem w końcu oznaczenia z tylnej klapy. o wiele lepiej auto brudne jak diabli, ale co chwilę praktycznie gdzieś w trasę jeżdżę i nie kiedy i jak umyć..
-
C7 Resident
eeejj no bez przesady mój brat miał S3 jeszcze 2 lata temu, ma rodzinę właśnie 2+1. fakt, żona miała B8 avant, ale głównie jeździli S3.
-
C7 Resident
to zależy czego oczekujesz. miejsca w środku będzie zdecydowanie mniej, materiały wykończeniowe też będą nieco gorsze. jeździłem Q5tką, czyli w zasadzie bliźniakiem. za to system multimedialny chodzi o niebo szybciej, jest fajny i nowoczesny, podobnie jak VC. ja się zastanawiałem nad przesiadką na A5 Sportback, ale wielkość bagażnika mi jednak nie odpowiadała i ilość miejsca na głowę dla pasażerów z tyłu. widziałem, że pisałeś u Kosmity w sprawie reflektorów. to w zwykłym A5 były ksenony, ledy lub led matrix. w polifcie jeszcze doszły światła laserowe.
- RS6 C7
-
W213 220d 4 Matic AMG
było kilka powodów muszę popatrzeć, może leży gdzieś w bagażniku w stercie dodatków, które dostałem do auta
-
Seat Exeo 1.8T czarnuch :)
zawsze możesz założyć RNS-E
-
W213 220d 4 Matic AMG
Powiem Ci, że prowadzi się podobnie do A6, tylko jest twardszy. Tu mam zawieszenie AMG selektywne, a w A6 miałem pneumatykę..
-
W213 220d 4 Matic AMG
Dzięki, mam rozkodowany. Kupowałem go w Mercedes-Benz Warszawa, auto po jednym z dyrektorów Mercedesa w Polsce
-
W213 220d 4 Matic AMG
Dla kierowcy jest więcej miejsca, pasażer ma ciutke mniej miejsca z przodu na nogi. Z tyłu porównywanie, a bagażnik większy w Mercedesie.
-
W213 220d 4 Matic AMG
Też się liczy :decayed: ale kombi mi się nie podobało ;)
-
W213 220d 4 Matic AMG
No cóż.. po 11 latach przygody z Audi niespodziewanie przyszedł czas na zmianę. Miało być nowe, miało być białe, miało być Audi.. a jest delikatnie używany, czarny (znowu ) Mercedes Przejdźmy do konkretów: E klasa rocznik 2019, 220d czyli 2.0 diesel 197KM z napędem na cztery koła - 4Matic z przebiegiem 33 tys km. Wypas odbiegający od tego co miałem w A6, ale ma w zasadzie wszystkie rzeczy, które były dla mnie istotne. Między innym w aucie są: -ledy -oświetlenie ambiente premium (różne kolorki, podświetlane progi z napisem Mercedes etc.) -pakiet integracji smartfona (czyli m.in. Car Play i Android Auto) -nawigacja -wirtualny kokpit -side assist -kamera cofania -asystent parkowania -pre sense -lusterka fotochrom -pakiet schowków -pełen pakiet AMG -DAB -dekory czarny jesion mat -dynamic select -19tki AMG -deska obszyta skórą -półskóry z alkantarą AMG. jest tego więcej, ale wypisałem te najważniejsze rzeczy Plany? Wiele ich nie ma: -oklejenie chromów tak, żeby był wyglądał jak auto z pakietem Night - zrobione -usunięcie emblematów i pozostawienie samego znaczka Mercedesa z tyłu - zrobione -ceramika - zrobione -20tki AMG Jakieś fotki świeżo po myciu - auto odebrałem wczoraj, ale całą trasę z Warszawy padało.. Zapraszam do hejtowania
-
A4 B9 35 TFSI S-tronic Turbo Blue S-line 2020 Smerf by V-tech
ja Ci mówię.. listwy w czerń
-
Zaniżona fv
mój szwagier kupił B6, gość zaniżył fakturę i szwagier nie zauważył (dopiero podczas rejestracji). w chwili obecnej się z gościem sądzi bo musiał wymienić silnik (wada ukryta pojazdu). teraz w sądzie gość się zarzeka, że kwota zakupu była jak na fakturze. dobrze, że byłem ze szwagrem i teściem bo chociaż mają teraz świadka.. reasumując - ja od obcego na pewno nie wziąłbym auta z zaniżoną fakturą.
-
A5 8T Sportback COMPETITION PLUS suzuka grey
petarda
-
A4 B9 35 TFSI S-tronic Turbo Blue S-line 2020 Smerf by V-tech
i Grzesiu jak zwykle wszystko powyjaśniał
-
A4 B9 35 TFSI S-tronic Turbo Blue S-line 2020 Smerf by V-tech
c**joza za przeproszeniem. w Q5 miałem normalnie wejście na SIM i dwie karty SD. ba! nawet mój ojciec w Q8 nadal to ma.. mam nadzieję, że u mnie będzie "normalnie" bo jeden slot USB-C to słabizna..
-
A4 B9 35 TFSI S-tronic Turbo Blue S-line 2020 Smerf by V-tech
jak nie ma wejścia na kartę SD? a w podłokietniku?