Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

jedrekx

Klubowicze
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez jedrekx

  1. prawdę powiedziawszy Q7 I gen bardziej mi się podoba i uważam, że środek + multimedia są nowocześniejsze. no ale jak mówiłem, zakup był spontaniczny bo to była naprawdę okazja. w razie czego mam już na niego kupca jakby jednak nie przypasował
  2. dziecko, choć póki co po terminie jest i wyjść na ten świat mu się nie spieszy aczkolwiek kupiłem to auto za takie pieniądze, że możecie mnie nazywać dziadkiem to była naprawdę okazja.
  3. no czarne lampy to jest wentylowane fotele są a tylne podgrzewane
  4. ceramika i oklejone chromy jeszcze nie wpadły, ale pewnie po majówce będę działał jednak miesiąc temu wpadł wózkowóz, w razie gdyby e klasa była za mała kompletnie nie zakładałem takiego zakupu, ale trafiła się prawdziwa okazja - wujek mojej bratowej sprzedawał to auto, 2008 rok 161 tys km prawdziwego przebiegu, serwis tylko ASO. silnik 3.0 o mocy 225KM, mogłoby być więcej, ale nie jest źle. bardzo ciekawa wersja na 10-cio lecie produkcji ML'a Edition10 zawierająca mi.in. progi, wygląd prawie jak AMG, czarne środki lamp, czarny sufit etc. oczywiście pneumatyka na pokładzie jest niestety pierwszy właściciel (dojcz) zabrał ORI felgi 20tki z pakietu Edition10 i zostawił paskudne 18tki..
  5. no ładny, ładny zazdroszczę nowszej kiery i nowszej navi niż w naszym. komfort jest, pneumatyka to jest to muszę zobaczyć czy u mnie też są z tyłu takie lampy jak u Ciebie..
  6. to extra, że się udało jeszcze raz sorry, że nie ogarnąłem, bardzo ciężki okres był u nas.. :/ i nadal czekamy..
  7. jeszcze pytasz..?
  8. No śliczna jest a nie myślałeś żeby te chromu wypierdzielić w kosmos i zrobić pakiet czerń?
  9. wiesz co, teraz Audi ładuje na pierwszy montaż np. Hankooki. u mojego ojca w Q8 dają radę, mój brat w Q7 ma np. Continentale i też jest zadowolony. ja mam w Mercu Pirelli P7.. no właśnie, Pirelli na razie jest ok, bo to nowe opony i pewnie nie zdążę ich zjechać do końca leasingu. ja miałem jeszcze w A5 Michelin Pilot Sport i z tych opon byłem mega zadowolony.
  10. biorąc pod uwagę, że bieżnika było jeszcze sporo.. to trochę słabo, że wyszły druty moim zdaniem.. nie mówiąc już o buczeniu tych opon.. ja już Pirelli nie kupię.
  11. o wiele lepiej co do p zero.. u mnie w A6 wyszły druty po 3 latach.. a na oponach zrobiłem.. no nie wiem, 40 może 50 tys km..
  12. mają rozmach skur... no kolorek obłędny, nieoczywisty ale co ze środkiem? pokazuj no tu szybko!
  13. z zewnątrz jest ok, środek to nie mój klimat. ale to już kwestia gustu trzymam kciuki za mody
  14. jedrekx odpowiedział(a) na srb38vx temat w Inne marki
    no pięknie, pięknie co następnego??
  15. o jeden cal za mało.. byłoby idealnie
  16. Grudziądz to w ogóle ewenement.. miasto generalnie biedniejsze niż np. Bydgoszcz, a paliwo droższe. raz mi się zdarzyło tankować za prawie 15gr więcej niż w Bydgoszczy.
  17. ja wczoraj tankowałem Vervę ON za 5,49..
  18. jak chcesz to dam Ci namiar na hodowlę, z której ja brałem mojego psiaka. taki mały, pies zabawka, dziecku krzywdy nie zrobi. ta rasa uwielbia dzieciaki, dlatego też się nie boimy jak zaraz pojawi się maluch
  19. kolor jest petarda
  20. piękna jest! choć mam jedno "ale" - mi osobiście nie pasują srebrne poprzeczki w grillu ale to już takie czepialstwo żeby coś znaleźć dobry kierunek obrałeś

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.