Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Kwinto69

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Kwinto69

  1. Kwinto69 odpowiedział(a) na mcm temat w Mazowieckie
  2. Kwinto69 odpowiedział(a) na mcm temat w Mazowieckie
    Ale babola strzeliłeś. Akurat Radom ma jedną z lepiej rozwiniętych sieci ścieżek rowerowych w Polsce i cały czas powstają nowe. Dzisiaj spot na torze katingowym na Żeromskiego. Właśnie tam jadę.. ta głownie po centrum jest rewelacja łącznie z żeromka po kocich łbach... kilka razy w tygodniu mam przyjemność ---------- Post dopisany at 23:45 ---------- Poprzedni post napisany at 23:43 ---------- tor mam po drugiej stronie ulicy ale po komentach to moge podjechać na kanał który wykorzystuje obok budynku od lat
  3. Kwinto69 odpowiedział(a) na mcm temat w Mazowieckie
    nie wspomnę o jeździe rowerem po radomskich ulicach to dopiero wyzwanie:suicide_anim:
  4. Kwinto69 odpowiedział(a) na mcm temat w Mazowieckie
    wygląda jak symulacja programu na prawko u nas za drogie paliwo i za dużo by spalili podobnie jak pojadę do Niemiec do siostry mieszka w małym miasteczku przechodząc obok przejścia zatrzymują się samochody przez pierwsze dni miałem bekę ale sam coś się nauczyłem
  5. Kwinto69 odpowiedział(a) na mcm temat w Mazowieckie
    to ten zlot bmw? przypuszczam że tak a ja mam turne rodzinne po śląsku
  6. szkoda że te ledy dokładane nie świecą jak halo łatwiejszy byłby montaż
  7. też tak myślałem z pierwszego tłoczenia ale mnie ubiegłeś
  8. zespolonych do przedlifta bez ciecia nie ma ewentualnie jak wyżej z kierunkiem dokładanym
  9. ni ma fotek:whistling:
  10. Kwinto69 odpowiedział(a) na michael_b18 temat w Audi A4/S4/RS4 B5
    dobra robota widać świeże fotki bo flagi na samochodzie obok podświetlenie kapitalna sprawa sam myślę o tym
  11. Kwinto69 odpowiedział(a) na mcm temat w Mazowieckie
    no no bo z tym abonamentem to już sam nie wiem
  12. Kwinto69 odpowiedział(a) na mcm temat w Mazowieckie
    o kuźwa to i za abonament rtv kolega będzie sprawdzał Nie no ale tak serio to własnie takie firmy co na czarno zatrudniaja to albo przykład prosty kierowcy zawodowi tirów np mam brata i szwagra zarobki około 5 tys zł a na papierze najniższa krajowa a prosto policzyć ile na samo żarcie wydadzą w trasie itp
  13. Kwinto69 odpowiedział(a) na mcm temat w Mazowieckie
    Tomaszu odnośnie kibli w nasypie Autostradę A2 zbudowali z sedesów. Będzie rozbiórka? - Finanse - WP.PL
  14. Kwinto69 odpowiedział(a) na mcm temat w Mazowieckie
    Opisz co tam powiedzieli, bo nie jestem sam w biurze i nie mogę oglądać filmików, a temat dworca mnie interesuje. minął kolejny termin oddania dworca więc dziennikarze zrobili otwarcie dworca wręczali kwiaty ekipie co tam pracuje i kapitalnie z muzyką polecieli ...
  15. Kwinto69 odpowiedział(a) na mcm temat w Mazowieckie
    lepszy kabaret to jest z dworcem u nas w teledziennniku dami dobrze to ujeli od 14 min Telewizja Dami - Grupa Medialna z dn. Blok Teledziennik - wydanie 2012 06 17
  16. ciekawa historia z poprzednimi
  17. postojowe miałem wpadające w żółte to zakupiłem [h=1]http://allegro.pl/postojowki-smd-led-hipower-w3w-w5w-t10-efekt-xenon-i2414273923.html[/h]nie świeca na niebiesko
  18. Kwinto69 odpowiedział(a) na mcm temat w Mazowieckie
    to teraz można już wybrać innego faworyta
  19. Kwinto69 odpowiedział(a) na mcm temat w Mazowieckie
    oby się nie okazało że nie dla psa kiełbasa
  20. Kwinto69 odpowiedział(a) na mcm temat w Mazowieckie
    ja obstawiłem remis ale przesadziłem po bramce
  21. no super wygląda teraz ale widze że lampy też zapodałeś używki u mnie lewa coś nie dolega do błotnika ... ogólnie ta twoja
  22. nie osłabiaj mnie bo ja mam 15
  23. no no normalne dzisiaj widziałem golfa 3 kolega sobie kupił 209 tyś niby nie wspomne o progach Wcześniej pytałem o ledy wreszcie znalazłem takie co miałem w przedlifcie ale na tej samej zasadzie świecą POSTOJÓWKI SMD LED HIPOWER W3W W5W T10 EFEKT XENON (2414273923) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej. bialutkie polecam

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.