Treść opublikowana przez Kwinto69
-
SPOTY RADOMSKIE
- SPOTY RADOMSKIE
Ale babola strzeliłeś. Akurat Radom ma jedną z lepiej rozwiniętych sieci ścieżek rowerowych w Polsce i cały czas powstają nowe. Dzisiaj spot na torze katingowym na Żeromskiego. Właśnie tam jadę.. ta głownie po centrum jest rewelacja łącznie z żeromka po kocich łbach... kilka razy w tygodniu mam przyjemność ---------- Post dopisany at 23:45 ---------- Poprzedni post napisany at 23:43 ---------- tor mam po drugiej stronie ulicy ale po komentach to moge podjechać na kanał który wykorzystuje obok budynku od lat- SPOTY RADOMSKIE
nie wspomnę o jeździe rowerem po radomskich ulicach to dopiero wyzwanie:suicide_anim:- SPOTY RADOMSKIE
wygląda jak symulacja programu na prawko u nas za drogie paliwo i za dużo by spalili podobnie jak pojadę do Niemiec do siostry mieszka w małym miasteczku przechodząc obok przejścia zatrzymują się samochody przez pierwsze dni miałem bekę ale sam coś się nauczyłem- SPOTY RADOMSKIE
to ten zlot bmw? przypuszczam że tak a ja mam turne rodzinne po śląsku- Reflektory zespolone po II lifcie - rezanie i montaż
szkoda że te ledy dokładane nie świecą jak halo łatwiejszy byłby montaż- Historia moich Audi i moja nowa ZABAWKA - szczęśliwa "7"
spadochron zamontuje- [B5 AEB] Blue Strawberry Turbo
też tak myślałem z pierwszego tłoczenia ale mnie ubiegłeś- Reflektory zespolone po II lifcie - rezanie i montaż
zespolonych do przedlifta bez ciecia nie ma ewentualnie jak wyżej z kierunkiem dokładanym- vulcanrot afn 1,9tdi avant
ni ma fotek:whistling:- Moje A4
dobra robota widać świeże fotki bo flagi na samochodzie obok podświetlenie kapitalna sprawa sam myślę o tym- SPOTY RADOMSKIE
no no bo z tym abonamentem to już sam nie wiem- SPOTY RADOMSKIE
o kuźwa to i za abonament rtv kolega będzie sprawdzał Nie no ale tak serio to własnie takie firmy co na czarno zatrudniaja to albo przykład prosty kierowcy zawodowi tirów np mam brata i szwagra zarobki około 5 tys zł a na papierze najniższa krajowa a prosto policzyć ile na samo żarcie wydadzą w trasie itp- SPOTY RADOMSKIE
Tomaszu odnośnie kibli w nasypie Autostradę A2 zbudowali z sedesów. Będzie rozbiórka? - Finanse - WP.PL- SPOTY RADOMSKIE
Opisz co tam powiedzieli, bo nie jestem sam w biurze i nie mogę oglądać filmików, a temat dworca mnie interesuje. minął kolejny termin oddania dworca więc dziennikarze zrobili otwarcie dworca wręczali kwiaty ekipie co tam pracuje i kapitalnie z muzyką polecieli ...- SPOTY RADOMSKIE
lepszy kabaret to jest z dworcem u nas w teledziennniku dami dobrze to ujeli od 14 min Telewizja Dami - Grupa Medialna z dn. Blok Teledziennik - wydanie 2012 06 17- Audi A4 b5 historia prawdziwa:) od początku do teraz Czerwona niunia zapraszam
postępy widoczne- Historia moich Audi i moja nowa ZABAWKA - szczęśliwa "7"
ciekawa historia z poprzednimi- Reflektory zespolone po II lifcie - rezanie i montaż
postojowe miałem wpadające w żółte to zakupiłem [h=1]http://allegro.pl/postojowki-smd-led-hipower-w3w-w5w-t10-efekt-xenon-i2414273923.html[/h]nie świeca na niebiesko- SPOTY RADOMSKIE
to teraz można już wybrać innego faworyta- SPOTY RADOMSKIE
oby się nie okazało że nie dla psa kiełbasa- SPOTY RADOMSKIE
ja obstawiłem remis ale przesadziłem po bramce- [B5 AJL] Rude A4 1.8T by OLI
no super wygląda teraz ale widze że lampy też zapodałeś używki u mnie lewa coś nie dolega do błotnika ... ogólnie ta twoja- [B5 AEB] Blue Strawberry Turbo
nie osłabiaj mnie bo ja mam 15- [B5 AEB] Blue Strawberry Turbo
no no normalne dzisiaj widziałem golfa 3 kolega sobie kupił 209 tyś niby nie wspomne o progach Wcześniej pytałem o ledy wreszcie znalazłem takie co miałem w przedlifcie ale na tej samej zasadzie świecą POSTOJÓWKI SMD LED HIPOWER W3W W5W T10 EFEKT XENON (2414273923) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej. bialutkie polecam - SPOTY RADOMSKIE