Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Kwinto69

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Kwinto69

  1. jeden kierunek nie m oprawki na zarówke od starego osobnego nie spasi czy da rade?
  2. lampy juz mam w domu w piątek dojechały ale bez wtyczek czyli co ucinam te stare i zapodaje te kostki takie jak ty zrobiłeś?
  3. bierz po-lifty osobiście w tym tygodniu zakupiłem valeo ori leża jeszcze w pokoju ale już cieszą oko:naughty:
  4. Kwinto69 odpowiedział(a) na mcm temat w Mazowieckie
    czy oby na pewno tatarem?...
  5. Kwinto69 odpowiedział(a) na mcm temat w Mazowieckie
  6. Kwinto69 odpowiedział(a) na mcm temat w Mazowieckie
    mcm polecam jedz rano bogaty zbiór najlepiej sie prezentuje kolekcja ferrari na srodku ale reszta tez spoko Lampeczki poliftowe valeo mi przyszły Europa z żarówkami za 323 pl i koncowki kupiłem ori lemy to po niedzieli będę miał wolny dzień czeka mnie dłubanie ---------- Post dopisany at 09:19 ---------- Poprzedni post napisany at 09:17 ---------- ps z frajerami też nie pije ---------- Post dopisany at 09:19 ---------- Poprzedni post napisany at 09:19 ---------- ps z frajerami też nie pije
  7. Kwinto69 odpowiedział(a) na mcm temat w Mazowieckie
    http://ujarani.pl/24472 motto na weekend
  8. Kwinto69 odpowiedział(a) na mcm temat w Mazowieckie
    to zakupy chyba tylko przez neta ja też czasem jak podłapie partaninę po godzinach to po 12 h na 24 ale to czasem
  9. Kwinto69 odpowiedział(a) na mcm temat w Mazowieckie
    jak ja lubię w piątki drugie zmiany
  10. Kwinto69 odpowiedział(a) na mcm temat w Mazowieckie
    kiedyś byłem w ciekawym muzeum w de okazy niesamowite zbiór bogaty nawet Adolfa kabrio merc był http://sinsheim.technik-museum.de/ warto zajrzeć jak by był ktoś w okolicy:kox:
  11. Kwinto69 odpowiedział(a) na mcm temat w Mazowieckie
    jestem pewny że zgadliście do czego to służy a raczej ma...http://gadzetomania.pl/2012/02/06/japonski-gadzet-specjalnie-dla-pan-kupicie-sobie
  12. Kwinto69 odpowiedział(a) na mcm temat w Mazowieckie
    żółtki zawsze do przodu przed Europą
  13. http://www.wiocha.pl/432712,Co_to_jest
  14. Kwinto69 odpowiedział(a) na mcm temat w Mazowieckie
    http://www.wiocha.pl/432712,Co_to_jest
  15. Kwinto69 odpowiedział(a) na mcm temat w Mazowieckie
    mhy ---------- Post dopisany at 09:25 ---------- Poprzedni post napisany at 09:23 ---------- na euro telebimy wywala pewnie pod m1 i koło gs u ---------- Post dopisany at 09:25 ---------- Poprzedni post napisany at 09:25 ---------- na euro telebimy wywala pewnie pod m1 i koło gs u
  16. Kwinto69 odpowiedział(a) na mcm temat w Mazowieckie
    przy dobrym wietrze to powinna być II liga jak nie sfajdają tego:wink:
  17. Kwinto69 odpowiedział(a) na mcm temat w Mazowieckie
    dres paski musi mieć ...
  18. Jakie czasy taka muzyka była http://www.youtube.com/watch?v=v_J2XJMq2eI&feature=related
  19. hehe to musze se zapodać taki zestaw:hi:
  20. jaaaaaaaaaaa jesteś wielki. Jakie miałeś poprzednie bosch czy valeo i wszystko trybi elegancko?
  21. świetny kawałek:kox: Kowi wiedziałem że ci spasi jak cristala m zapodałeś ---------- Post dopisany at 22:32 ---------- Poprzedni post napisany at 22:27 ---------- na dobrych głośnikach to jest miazga jak dla mnie:banan:...---------- Post dopisany at 22:32 ---------- Poprzedni post napisany at 22:32 ---------- na dobrych głośnikach to jest miazga jak dla mnie:banan:...
  22. Kwinto69 odpowiedział(a) na mcm temat w Mazowieckie
    filmiki ciekawie wyglądaja:naughty: ---------- Post dopisany at 20:50 ---------- Poprzedni post napisany at 20:49 ---------- to na trasie do lublina? fotki z tego chyba wstawiałeś? ---------- Post dopisany at 20:50 ---------- Poprzedni post napisany at 20:50 ---------- to na trasie do lublina? fotki z tego chyba wstawiałeś?
  23. Kwinto69 odpowiedział(a) na mcm temat w Mazowieckie
    to fakt na PC ten need for speed world
  24. Kwinto69 odpowiedział(a) na mcm temat w Mazowieckie
    do 3 części sztosu by pasił

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.