Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Kwinto69

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Kwinto69

  1. Kwinto69 odpowiedział(a) na mcm temat w Mazowieckie
    trochę z innej beczki : dzisiaj robiłem przegląd i dostałem szoku po wymianie oleju tj filtra też (na warszawskiej) Olej mi zasrał silnik wyciek znikomy ale własnie się zastanawiałem skąd minimalny ubytek powstał na bagnecie ale do rzeczy co teraz czy odkręci filtr i przykręci ponownie czy bedzie trzeba nowy kopić Przerabiał już ktoś podobną przygodę?
  2. Kwinto69 odpowiedział(a) na mcm temat w Mazowieckie
  3. Kwinto69 odpowiedział(a) na BIZON11 temat w Audi A4 B5
    ja podjechałem do Skody i kupiłem 1 L koncentratu G12 ++ jak dobrze pamiętam chyba 23 zł
  4. podobna cena http://allegro.pl/audi-a4-s4-s-line-super-podlokietnik-skora-polecam-i2257593899.html sam myśle o takim
  5. spoko ładnie leża jestem za
  6. mój poprzedni samochód rok temu sprzedany http://moto.allegro.pl/ford-escort-idealny-jak-na-swoj-wiek-i2261931219.html 2x dzwon osobiscie miałem bez abs-u Bezwypadkowy, Sprowadzony, chyba 15 lat temu INSTALACJA GAZOWA- NOWA BUTLA GAZOWA ( Z TAMTEGO ROKU)butla ta sama pewnie numery przebite, przeterminowana od 3 lat tylko przebiegu jeszcze nie podał typowa sprzedaż w kraju
  7. http://www.noipasi.pl/4334/krowy-to-nie-sa-ciekawskie-zwierzeta.html
  8. widzę ze kolega ma więcej części od ręki niż nie jeden servis a i daleko nie jest ... Tylko się uczyć od panów rezania
  9. http://www.joemonster.org/art/19763/Jak_zachecic_do_kupna_totalnej_ruiny_ najważniejsze że ksenony i spryskiwacze
  10. Kwinto69 odpowiedział(a) na mcm temat w Mazowieckie
    jestem za tym przełożeniem , "Fregaty" już nie ma ale będzie turek "anadolu" ten co jest teraz na okęciu już remont robi to będzie gdzie browara chlapnąć i kebaba wciągnąć na miejscu
  11. Kwinto69 odpowiedział(a) na mcm temat w Mazowieckie
    u mnie klasyka druga zmianę mam
  12. Kwinto69 odpowiedział(a) na mcm temat w Mazowieckie
    O! masz ci To radość dla oczu:naughty: (może będzie ta słynna co miotał nią szatan)
  13. no dawaj dawaj foty kolego
  14. Kwinto69 odpowiedział(a) na mcm temat w Mazowieckie
    Własnie kolega w pracy mi coś nawijał o tym ale to tylko jego znajomy ma generalnie był zachwycony ale ja na oczy go nie widziałem.: Guma: Jestem ciekawy czy jest warta swojej ceny i czy z silnikiem wszystko ok. Mam nadzieję, że z czasem trochę zjedzie z ceny, wtedy może bym się bryknął obejrzeć ją Pewnie zejdzie ale to kwestia czasu jak wcześniej pozytywnie sie wypowiadał ale na oczy nie widziałem... ---------- Post added at 06:50 ---------- Previous post was at 06:49 ---------- Dzięki za podpowiedz ale nie ma też jak poczuć perfumy o zapachu spalonej gumy:banan:
  15. Kwinto69 odpowiedział(a) na mcm temat w Mazowieckie
    Własnie kolega w pracy mi coś nawijał o tym ale to tylko jego znajomy ma generalnie był zachwycony ale ja na oczy go nie widziałem.: Guma:
  16. Kwinto69 odpowiedział(a) na mcm temat w Mazowieckie
    widzę ze na finał chyba obowiązkowo podjadę oblukać
  17. Kwinto69 odpowiedział(a) na mcm temat w Mazowieckie
    jeszcze nie byłem na żadnym ciekawe autko jest kolo mnie do sprzedania http://moto.allegro.pl/audi-a4-1-8-turbo-bezwypadkowy-i2217003940.html może klubowe ...
  18. Kwinto69 odpowiedział(a) na mcm temat w Mazowieckie
    wchodzisz w operacje-> ogólne ustawienia->pozostałe opcje i zaznaczasz :Zaawansowany edytor WYSIWYG
  19. http://www.sadistic.pl/progi-zwalniajace-vt109402.htm
  20. http://technowinki.onet.pl/inne/na-luzie/nawigacja-gps-wskazala-kierowcy-droge-wplaw,1,5063023,artykul.html
  21. jakieś akcje podobno z zamykaniami gdzieś na forum widziałem
  22. ok dzięki
  23. http://www.wiocha.pl/447793,Niezle_ktos_to_wymyslil
  24. a stare kierunki pasują idealnie do tych twoich?

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.