Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

dawid195a

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez dawid195a

  1. W tym samym roczniku jak u ciebie ,lampka zapala mi się i naczej, dziwne. Myslalem ze polifty maja tak jak ty.
  2. Dalej niepoprawnie mówisz, w b5 nie bylo s-line, to są kierownice rójramienne z s4 , różnią się wieloklinami ,jeśli masz auto sprzed liftu szukaj kiery na mały wieloklin albo z przejściówką. Wieloklin sprawdzisz sciągając kiere.
  3. Skoro lampka zapala ci się po otwarciu drzwi (ta wewnątrz) nie widze sensu stosować podświetlania klamek. No chyba ze zapala ci się lampka po otwarciu auta z pilota, ale u mnie jest ta pierwsza opcja.
  4. A ja, jak wymieniłem uszczelke 2 miesiące temu u mechanika to zaczęła przepusczać po tygodniu, zawiozłem mu auto spowrotem znowu wymienił uszczelke na innej firmy i dalej przepuszcza, dałem sobie spokój ale nie ukrywam ze jest to wkurzające. A u ciebie jak ? wszystko szczelne i zero oleju?
  5. Graty, oby się dobrze sprawowała , moje zdanie znasz... jest ogień
  6. Jednak troche szkoda że automat i ośka, ale furka super ,zwłaszcza motor, a stołki zawsze można wymienić
  7. Przeekozak , auto napewno daje rade , napisz coś więcej o mocy jeśli to nie jest problem
  8. Felgi to firma Mangels ,swego czasu jak się orientowałem to robiła felgi do aut terenowych, chciałem twarde felgi więc wybór padł na te, jeżdząc po ślasku jeszcze się nie pokrzwywiły. Coś takiego http://www.kentcustoms.co.uk/acatalog/4x_18_Inch_Mangels_Winner_5_Spoke_Alloy_Wheels_With_tyres.php Silnik to jest sprawa prosta i oczywista , słabizna... A co do kasy to poszło w choooj , to trzeba lubić , dla ciekawostki to nawet w przodzie elektryki nie miałem ,musiałem rezać
  9. Wypiasione fele ,zawsze podobały mi się te prosiaki, noi fajnie fura siedzi.
  10. W b-5 nie było s-line. :gwizdanie: A i czekam na fotki środka, zapowiada się ciekawie.
  11. Kolor spoko, widze że już po małym liftingu ,grill z s4 i zderzak malina , tylko progi w kolor , dziwne ze to przedlift a błotnik ma polfitowy
  12. Widze keżor że mała hurtownia i to są tajle co by się przydały, tylko ustukam troche siana
  13. Witam ,auto juz było na forum jakies 2-3 lata temu. Teraz jego mały upgrade umieszczam, co do silnika to wiadomo nie wybierałem 1.6 przydałby sie jakiś swap.Ogólnie co do zmian to widać na foto, pozdro http://img30.imageshack.us/img30/1276/dsc01500g.th.jpg' alt='a>'>
  14. Dobra dopisz nas tam Keżor.(ja +iza) (tylko ciekawe co z moimi ramkami)
  15. Jak w temacie, nowe fotosy , 1 post[br]Dopisany: 28 Luty 2009, 14:38_________________________________________________Nowe fotki w 1 poście.
  16. dawid195a odpowiedział(a) na odpowiedź w temacie w Audi A4/S4/RS4 B5
    Też mnie boli co pisze "szybki34 " , i jeszcze dodam ze nie każdego stać na większą pojemność auta. A modyfikacje są jak najbardziej na miejscu. Dołożyć 6 tyś i kupić coś nowszego to bezsens, a nie wiadomo co się kupuje(kot w worku). Lepiej sobie upiększyć auto i cieszyć sie z tego. Autko ładne , zmieniaj je dalej a będzie jeszcze lepiej
  17. Felgi i zawieszenie robią swoje Autko się ładnie prezentuje, można by jeszcze grill poliftowy dołożyć. Ogólnie kox.
  18. Przede wszsystkim fotki wnętrza na forum, bo nie wiem co tam masz ,wiec nie moge odpowiedzieć na pytanie.
  19. ok ide robić foto _________________________________________________
  20. Szkoda że nie zrobiłem fotek jak to zakładałem teraz żałuje. Podłączyłem pod oświetlenie numeru rejestracyjnego, za bezpiecznikiem odnalazlem kabelki od spodu za plastikową zaślepką. Podświetlanie włącza sie razem z zapaleniam numeru ,czyli jak świecą pozycyjne nawet. Co do osadzenia diód to trzeba siągać każdy boczek osobno, wyiercic delkatnie mała dziure aby dioda weszła ,tak aby nie zniszczyc tapicerki i tak by nie bylo jej widać z poziomu osoby siedzącej na fotelu. Kupiłem diody czerwone pod 12V (więcej sztuk jakby się miały przepalić) , poźniej zeszlifowałem glówke diody tak by nie dawała punktowego światła tylko bardziej rozproszone. Potem umiejscowiamy diode w boczku, ja ją podkleiłem delikatnie klejem od środka by nie wpadła(moża kupić specjalne kapturki i obejdzie sie bez kleju). Ciągniemy instalacje przez drzwi ,mostkujemy wszystkie kabelki równolegle ,wpinamy się i działa.
  21. Fotki poświetlanych klamek w 1 poscie.
  22. Pisze poniżej 200zł. Szczerze mówiąc nie widziałem orginalnego grilla po lifcie za 60zeta. A podróbki są do bani ,znajomy miał ,nie opłaca się kupować.
  23. Naprawde kiepsko to wygląda. Na początek odklej to coś na drzwiach ,zdejmij progi bo napewno sie da ,i dokładke zderzaka z przodu, spojler ->>> na to nie trzeba nic kasy. Potem kup białe kierunki w błotniki i jakiś ori grill ->>> wyjdzie ponizej 200zł. Jak chcesz coś wiecej to możesz obniżyć i kupić lampy na przód DEPO.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.