Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

emay

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez emay

  1. emay odpowiedział(a) na szczuraz temat w Dolnośląskie
    Chwalą się tym nawet na głownej stronie
  2. także założyłem już letnie i 16" od razu lepiej sie auto prezentuje.
  3. emay odpowiedział(a) na szczuraz temat w Dolnośląskie
  4. Nie wiem czy to mogło coś zmienić, ale ostatnio pojechalem na autostrade go przepalić i od tamtej pory zero błędu. Tak już 2 tydzień cisza
  5. Pan w stacji kontroli pojazdów powininen procentowo Ci podać ile trzymają.
  6. do b6 dzik ma komplet za 1,8k zł.
  7. irlandczyk007 ja bez powodu nie płykałbym silnika. Jeśli chcesz możesz odkrecić pokrywe zaworów i zobaczyć stan. Gdy nie chcesz odkrecać sprawdź na korku od oleju czy nie masz "masła, smalca czy czegokolwiek podobnego". Mój mechanik powiedział, że zmiana z semi synthetic na full jest normalną sprawa i można tak robić. Natomiast nie wiem jak się sprawa ma gdy jeździsz na mineralnym i chcesz zmienić na synthetic.
  8. Jak podniesiesz koło i obrócisz to powinieneś słyszeć szum wtedy to łożysko.
  9. Cóż prawda jest brutalna. Jestem świeżo po wymianie kompletu na lemforder, poszło w hooj kasy. Miałem kupić MS, ale jak usłyszałem, że czasami nawet 4 miesięcy nie wytrzymują. Dodatkowo chcesz 17 założyć co na polskie drogi ( nie wiem jak u Ciebie ) jest po prostu zwiększeniem wykorzystywania wahaczy i tulej. Na Twoim miejscu dozbierałbym kasy na lemfordera. Może rozbij sobie to na prawa i lewa strone. Sprawdź może tylko niektóre wahacze są do wymiany, wymieniaj parami np dwa dolne/dwa górne. Ja nie miałem takiego szczęścia i musiałem wymienić wszystko. Auto przejechane 193kkm i były w nim ori wahacze, w bananach nie było już połowy tuleji.
  10. Także te o wyższym profilu na tył. np 205/60/15 przód, 205/65/15 tył.
  11. Wytłumaczył Tobie dlaczego tak się nigdy nie robi ? Czy poprostu powiedział nie bo nie.
  12. emay odpowiedział(a) na szczuraz temat w Dolnośląskie
    18:00 , pod mm lokalizacja w pierwszym poście.
  13. Ja u siebie miałem to samo na łysych oponach z przodu. 205/60/15 wymieniłem na nowe i już nie ma tego problemu. Przegub sprawny, wahacze wymienione.
  14. a kto ci każe wymieniać nowe opony co sezon?? Nikt omyłkowo przeczytałem w Twoim poście, że całość mamy wymieniać. Przepraszam
  15. Realia niktórych portfeli nie pozwalają nam na kupno nowy opon co sezon. Ja zawsze dawałem lepsze na przód. Jedynie gdy miałem łyse na przodzie i zblizał się nowy sezon to tylko te łyse wymieniałem na nowe, a te w lekko gorszym stanie zostawały na tyle.
  16. Jestem po wymianie wahaczy u tego mechanika, jest git faktura i gwara na rok. Jeśli chcecie zaoszczedzic to jedzie do niego ze swoimi częściami.
  17. emay odpowiedział(a) na szczuraz temat w Dolnośląskie
  18. Wkurza mnie ta kontrolka która się świeci na desce. Każdy się pyta oo check engine Ci się świeci, ale szmelcem jeździsz.
  19. emay odpowiedział(a) na szczuraz temat w Dolnośląskie
    Ja dzisiaj założyłem 16 z letnimi :banan:
  20. emay odpowiedział(a) na szczuraz temat w Dolnośląskie
    U mnie była szybka akcja o 6:20 odeszły wody a o 9:20 już był
  21. emay odpowiedział(a) na szczuraz temat w Dolnośląskie
  22. Możesz walnąć foto gdzie dokładnie będe wdzięczny.
  23. 15" cali juz nie założysz. Nawet na niektóre 16" aluminiowe nie wystarcza. Dodatkowo jak zmieniasz przód na 320 to tył na 288.
  24. emay odpowiedział(a) na szczuraz temat w Dolnośląskie
    Nic. Dzwoniłem do niego i poczta od razu sie włacza. Napisałem do niego maila bo widziałem, że się rano logował na konto w allegro. Dam mu czas do piatku potem o zwrot prowizji do allegro.
  25. emay odpowiedział(a) na szczuraz temat w Dolnośląskie

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.