Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

lukaszr

VIP
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez lukaszr

  1. Ale co ma prędkość z prędkościomierza do rzeczy ? Tu chodzi o prędkość każdego koła z osobna, która jest przeliczana na potrzeby działania ESP.
  2. Jak zeżre to się wypoleruje
  3. Pisz do ono - na pewno pomoże na spocie.
  4. Nie, nie miałem po prostu nic innego pod ręką więc wstawiłem takie coś :naughty:
  5. To nie kryzys wieku średniego tylko kompleks małej, miękkiej pytki :kox:
  6. Sam śmierdzisz wiochą
  7. Powiedz mi proszę skąd masz takie informacje, że to jest mój sklep - przyznam szczerze, że pierwsze o tym słyszę. Przecież to sklep Oskara, naszego Klubowicza. Nie ma tam żadnych rabatów. Poza tym ściereczek nie kupuj, bo szkoda pieniędzy. Co do środka do felg to polecam Wheel Brightener, a szampon możesz sobie też kupić Hyper Wash (500ml). Wrzuć fotę.
  8. Ja u siebie wymieniłem napinacz 3 lata temu - w porównaniu do oryginalnego włożonego jeszcze w fabryce ten ma plastikowe kółko, które ma bicie na boki. ASO mi dało drugi i ten ma to samo. Działa już 3 lata i nie ma problemu.
  9. Ale czego Ty od niego wymagasz ? Przecież to prosty człowiek ze wsi :kox:
  10. Ale DC2 to nie jest żadna pasta do usuwania rysek. Weź aplikator, UC i wypoleruj powierzchnię pod klamkami.
  11. Pokręciło mi się z termostatem.
  12. Może to coś pomoże:
  13. W komorze silnika i pewnie gdzieś przy silniku ... to Ty nie wiesz takich rzeczy ?
  14. Dobra bajk, albo piszesz co to (nawet mi na PW) albo za chwilę leci banik na 3 miesiące :naughty:
  15. Dla przykładu Wheel Cleaner, ale jeszcze lepszy będzie Wheel Brightener z serii profesjonalnej.
  16. To normalne - czasami bywa tak w przypadku jak zdjęcie jest robione z lampą błyskową. Dodatkowo odpowiedzialny jest za to filtr pryzmatyczny i taki efekt może czasami wystąpić nawet bez lampy (w ostrym świetle słonecznym).
  17. Przecież pisałem Tobie kilka stron wcześniej co, gdzie i za ile: http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?topic=45.msg1875721#msg1875721
  18. Multa zebrała żniwo na pomorzu ... pozostało mi tylko powiedzieć: "a nie mówiłem" :naughty:
  19. Chyba to raczej powód do zadowolenia
  20. To w Twoich rejonach na katowickiej są TIR'ówki ? :naughty:
  21. Za odpowiednią, czterocyfrową opłatę może coś się da z niego zrobić :kox: O ile coś w nim nie padnie typu silnik albo coś, bo Ichałek ma malutki dług od poniedziałku więc różnie może być
  22. Raguś, zrobiłeś fotkę ?
  23. Te same wyjmaki co do RNS-E, a jak nie masz to weź od dziewczyny pilnik do paznokci (ten metalowy), włóż je, wyjmij lampkę oświetlenia schowka i pchnij od wewnątrz zmieniarkę.
  24. Żadnych Chin - bierz OSRAM lub PHILIPS 4300K - na allegro jest jeden gość z Warszawy (link poniżej) co ma żarniki po 100-150 zł i od niego nawet biorą do ASO. http://allegro.pl/show_user_auctions.php?uid=16444614 Musisz wyjąć zmieniarkę i tam będzie jeszcze 1 śruba.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.