Treść opublikowana przez lukaszr
-
Antyradary - możliwość dobrej ceny dla Klubu
Nic dodać, nic ująć A AD9 wystarczy na trójnogu - też słabo sieje
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Nie niższy od Ciebie kurduplu :evil:
-
VIII Ogólnopolski Zlot Audi A4 Klub Polska - dyskusje
Uważajcie gnidy, bo wyślę na Was Spankiego ... ale chwila, ten chicken stchórzył i nie jedzie. Poproszę Azunię to Was doprowadzi do porządku :kox: :kox: :naughty: :naughty: :evil: :evil:
-
VIII Ogólnopolski Zlot Audi A4 Klub Polska - dyskusje
Masz jakiś problem koleżko, czy Ci zawinąć z liścia ? :naughty: :naughty:
-
VIII Ogólnopolski Zlot Audi A4 Klub Polska - dyskusje
Walcie się na ryj :kox:
-
Antyradary - możliwość dobrej ceny dla Klubu
Z tą rangą to nie przesadzaj. Co do 78 SE pierwsze testy napawały optymizmem, ale po szerszych próbach w różnych miejscówkach (niezależne testy moich znajomych, a nie jakieś testy do gazet, producentów itp.) okazało się, że były trochę zbyt optymistyczne. Mnie nie przekonał (być może dlatego, że korzystam z innej klasy urządzenia), a skoro Ciebie uratował to dobrze, tylko mam pytanie w jakich sytuacjach, bo jak pewnie wiesz, fotoradary mamy różne i niektóre są dobrze wykrywalne niektóre dużo gorzej więc może jeszcze nie trafiłeś na dobrego i mocnego przeciwnika.
-
Wszystko o pielęgnacji auta - kosmetyki samochodowe
Tak jak Trezor napisał - poza tym odpuść sobie jakieś wynalazki Turtla tylko kup sobie porządny zestaw kosmetyków.
-
[B7 ASB] 3.0 TDI Quattro S-line by Trezor (chip by ECUProject)
Jak masz Ultimate Compound to też możesz użyć do czyszczenia wydechów
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
:naughty:
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Żadna nowość
-
Wszystko o pielęgnacji auta - kosmetyki samochodowe
On używał albo Gold Class Trim Detailer albo Natural Shine. Teraz jeszcze jest dodatkowo Ultimate Protectant.
-
Wszystko o pielęgnacji auta - kosmetyki samochodowe
Jak używasz mokrofibr do czyszczenia silnika ze smaru to co się dziwisz :naughty:
-
Wszystko o pielęgnacji auta - kosmetyki samochodowe
Ostatnio zacząłem prać wszystkie ręczniki w pralce - najpierw namaczanie w mydlinach z Białym Jeleniem, a potem do pralki i max. 40 stopni oraz 500 obr. przy wirowaniu, a proszek albo dla dzieci do pieluch albo jakiś tani proszek z marketu, który jest mało agresywny - pranie na program delikatny. Powiem Wam, że jak na razie jest idealnie i nie ma żadnego problemu.
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Ogarnąć to on może ... odetnie kabel od syreny o ile ją znajdzie :kox:
-
[B6 AWX] RS4 diesel edition
Wszystko
-
[B6 AWX] RS4 diesel edition
W sumie jestem w stanie w to uwierzyć tym bardziej patrząc na stwierdzenie, że podobno pies zawsze upodabnia się do właściciela :kox:
-
Wszystko o pielęgnacji auta - kosmetyki samochodowe
Jakiś All Purpose Cleaner albo degreaser. Poza tym czasami lepiej jest użyć jakiejś silnej chemii do usunięcia takiego brudu.
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
:polew: :polew: Wiesz, że na mnie możesz zawsze liczyć :naughty:
-
Wszystko o pielęgnacji auta - kosmetyki samochodowe
Ta cena jest tylko pozornie wysoka. Kosmetyki nie są na 1-2 użycia tylko na długi długi czas.
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Spier...
-
Wszystko o pielęgnacji auta - kosmetyki samochodowe
A czytałeś trochę ten wątek ? Było to już powielane kilka razy. Jaką kwotę jesteś w stanie na to przeznaczyć ?
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Oj tam oj tam :polew: Ale na stałe czy chwilowo ?
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Denise Milani - Trampoline.flv
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Nie ma możliwości aby to w PL zostało zainstalowane - nie ma szans na zatwierdzenie typu w PL przez GUM. >>> TUTAJ <<< masz filmik pokazujący jak to urządzenie działa.
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Padłem :shocked: http://www.youtube.com/watch?v=OTOu0vifoZc# Nie wiedziałem, że żyję wśród tego typu ludzi: