Treść opublikowana przez lukaszr
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
A żebyś wiedział. Sam widziałeś, że wyglądaliśmy potulnie jak baranki. Nie wiem jak ktoś mógł nam to zrobić
-
Autoalarmy - Warszawa i okolice
Nie ma co przesadzać. Wstawisz to co ja mam i wierz mi, że w zupełności to wystarczy. Ja montowałem kiedyś alarmy i wiem coś na ten temat. Poza tym sobie do auta nie pozwoliłbym wrzucić jakiegoś badziewia i przez byle kogo. No nie Wiciu, rozwaliłeś mnie tym tekstem :polew: :polew:
-
[B6 AWX] Niepokojący dźwięk
Ty nie rób załamki tylko zrób pełne logi. Przynajmniej będzie coś więcej wiadomo.
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Ja już nie spałem o 7:30 . Ale mnie łeb boli i brzuch - kox. Ciekawe co tam u tych dwóch "drobnych pijaczków" :polew: - szkoda, że zapomniałem telefonu, bo bym to nagrał. Właśnie ucałuj K., bo ona to się z nami miała w drodze powrotnej. Szczególnie jak chciałeś lać tego gościa w czerwonych glanach przed McDonald's i tego gościa w ciężarówce :polew:
-
jakie CB i jaki wzmacniacz do a4 b5 kombi
Bardzo fajne radyjko. Także polecam.
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Nie będzie żadnych udziwnień - ja też jestem normalny :D
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Wiesz, że ja to tak z miłości :polew: :polew:
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Wynik raczej przewidywalny :>
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Przykro nam, że nie udało się Tobie go dogonić :polew:
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Czyli mówisz, że robiłeś "czystki" w baku
-
[B5 1.9 TDI 90KM ] zuzyty pasek rozrządu po 1600 km..fotki
Może u Ciebie będzie wszystko ok. Ale rzuć okiem dla własnego spokoju.
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Rób rób, na kolejne parę lat wystarczy
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Mówiłem, że to to
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
A włączyłeś chociaż trójkę czy nie było sensu, bo na dwójce nie dał rady ?? :polew:
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Norbiasty, co znowu nabroiłeś ??
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
I każdy musi być swoim autem
-
[B5 1.9 TDI 90KM ] zuzyty pasek rozrządu po 1600 km..fotki
A później wszystko będzie na mnie Mało prawdopodobne, ale złośliwość rzeczy martwych jest wszystkim znana i najlepiej jest mieć wszystko dobrze zrobione i nie czekać z żadnymi naprawami do ostatniej chwili - ja to czasami przesadzam, ale wolę likwidować przyczyny, a nie skutki.
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Tobie to ja szczerze współczuję tych dojazdów. Ale czego to się nie robi dla pracy
-
[B5 1.9 TDI 90KM ] zuzyty pasek rozrządu po 1600 km..fotki
Pre - nie złowróż, nachodzą Ciebie od razu czarne myśli Trzeba myśleć pozytywnie A tak na poważnie to rzeczywiście Pre ma trochę racji. Ale to raczej sporadyczne przypadki.
-
[B5 1.9 TDI 90KM ] zuzyty pasek rozrządu po 1600 km..fotki
Nic
-
[B5 AFN] Termostat ? czujnik ? Troszkę inne niż wszystkie
Bierz tylko oryginał w ASO. Cena koło 100 zł, ale na pewno będzie dobry. W IC mozesz wziąć inne części. Wlewać z powrotem płyn ?? Czy Ty nie przesadzasz ?? Przecież cena płynu (a dokładniej koncentratu) jest bardzo mała więc nie ma co oszczędzać. W IC masz za około 30 zł 1L koncentratu.
-
[B5 ABC] Gdzie mozna znalezc prawidlowe wartosci dla proby statycznej
Sebciu, czemu takie obrzydliwe pomysły koledze podpowiadasz - PRZECIEŻ TO NIELEGALNE :) Zrób normalne pełne logi (stat, dynam, basic settings) i będzie lepiej coś widać, bo tutaj to nic zobaczyć się nie da
-
[B6 AVF] Spocony silnik
Dostępność jest dobra. Ja podszedłem do Szewczyka i kupiłem - zresztą niepotrzebnie, bo zasugerowałem się jedną rzeczą przy EGR, a to jednak nie była prawda. Jakbyś naprawdę nie dostał to sprzedam Tobie swoje.
-
Autoalarmy - Warszawa i okolice
Rezaj rezaj. Jakby co to daj znać to się coś dobierze do Ciebie. Zobaczysz jak u mnie działa wszystko i zdecydujesz się czy pasi czy nie taka konfiguracja - oczywiście te informacje o zabezpieczeniach zostaną między nami Będzie Pan zadowoloooooonnnyyyyy !!!!
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Wszystko działa tylko chyba wszyscy tacy zapracowani