Treść opublikowana przez mateusz16
-
Denerwujący problem z spryskiwaczem szyby
Mi się udało, a mam ten wężyk akurat tam gdzie mocowana jest maska, przy komputerze, ułożyłem go tak żeby się nie zaginał.
-
Denerwujący problem z spryskiwaczem szyby
Ja naciągnąłem na ten fabryczny wężyk zwykły, przezroczysty o troszkę większej średnicy. Robiłem to z rok temu i do dzisiaj nie mam z tym problemów.
- B6 DIVISION
-
B6 DIVISION
Witam:hi: Ten zderzak AUDI A4 S-LINE 8E5 04 -07 TYŁ TYLNI TYLNY ZDERZAK (4047551695) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. to jest od b6 sedan/avant czy b7 sedan/avant? Na s line też mi nie wygląda.... Podpowie ktoś?
-
zamulenie na 1 i 2 biegu
Zaślepiłem wężyk od EGR i nie ma poprawy. Auto przy ruszaniu i przełączaniu z 1 na 2 zachowuje się tak jakby chciało zgasnąć, takie mułowate. Dodam jeszcze, że ciężko zerwać kołami na pierwszym biegu. Obroty są, a jakoś nie ma tej dynamiki. Niedawno dodałem logi na forum i mówili że wszystko jest ok. http://a4-klub.pl/diagnostyka-vag-32/prosze-analize-logow-318960/ ---------- Post dopisany 02-04-2014 at 05:59 ---------- Poprzedni post napisany 01-04-2014 at 19:25 ---------- Nikt nic?
-
zamulenie na 1 i 2 biegu
Mówili że wyskoczy jakiś błąd, będę go musiał później wykasować vagiem?
-
zamulenie na 1 i 2 biegu
Witam:hi:, mam podobnie na 1 biegu. Przy ruszaniu auto jest zamulone, dusi się..... Jaka może być przyczyna? Co muszę sprawdzić?
-
[B6 AWX] Czarna mamba A4 B6 gwint KW, 3SDM 4x9,5, bixy, kiera TT pikowana
Ja wymieniałem sprężyny z przodu i z tyłu, później pojechałem na geometrie 3D i mi ustawili. Radziłbym jechać i ustawić.
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
:hi:Cześć wszystkim
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
Skąd kolego jesteś?
-
[B6 APB]2.7 BiT Quattro Shadow Line,S-line,RNS-E Złoto S4 SPRZEDAM
Kox
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
Znacie adres mailowy żeby przesłać dokumenty?
-
Promocyjne ceny na Motul, Liqui Moly, Valvoline. Części samochodowe najtaniej.
Proszę o wycenę: (Audi a4 b6 1.9TDI AVF) 2x Motul Specific 505.01 5W40 Jeden filtr oleju Jeden filtr powietrza
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
Witam:hi: Dokumenty najlepiej przesłać mailem czy zawieźć osobiście?
-
Audi BY MICHU NEW CAR ADR ROZBITY
Ok
-
Audi BY MICHU NEW CAR ADR ROZBITY
To szału nie było. Może kiedyś wpadnę jak furkę ogarnę. Ty kolego skąd jesteś?
-
Audi BY MICHU NEW CAR ADR ROZBITY
Tylko we dwóch byliście?
-
[A4 B6] Low is life style! BMW X6 wheels
Ok, dzięki i powodzenia w modzeniu
-
[A4 B6] Low is life style! BMW X6 wheels
Dokładka jest zwykła czy s-line?
-
B6 DIVISION
Witam:hi: Ta końcówka będzie pasowała do zwykłego zderzaka pod dwie rury? Brać końcówkę prostą czy ściętą? ULTER SPORT Końcówka ozdobna 90mm N1-90RS Łódź (4062846288) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje.
-
[A4 B6] Low is life style! BMW X6 wheels
Fajnie wyszedł zderzak. Ta dokładka jest tylko przyłożona do starego zderzaka, przyklejona i przykręcona? Trzeba było coś podcinać, przerabiać? Masz kolego jakieś fotostory jak to zrobić?
-
Spoty Słupecko - Konińskie
- SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
- SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
Myślałem o czarnych bo np czerwone to chyba za mocno będą odbijały..... ---------- Post dopisany at 05:41 ---------- Poprzedni post napisany at 05:39 ---------- Wiecie może czym wysłać cały wydech 2.5TDI od sedana?- SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
Cześć wszystkim Tak też zrobię Wielkie dzięki - SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00