Treść opublikowana przez mateusz16
-
B6 DIVISION
Klikam i nic się nie dzieje.
-
B6 DIVISION
Witam, jak wyciągnąć płytę DVD od nawigacji w RNS-E ? Za ekranem jest przycisk ale po kliknięciu nic sie nie dzieje.
-
Ustawienie przednich lamp
Światła drogowe kręcać tym czarnym pokrętłem to się ustawia góra dół czy prawo lewo?
-
Temat odnośnie kół do Audi A4 B8
Jak będe w domu to zmierze. Pamiętaj kolego że opona wystaje ponad felge bo ma rant ochronny. Jestem po pomiarach. Przód wychodzi do zewnętrznej strony błotnika 18mm, a tył 22mm, przykładałem suwmiarkę do opony w miejscu w którym wystawała najwięcej. Teraz jakie dobrać żeby nic nie tarło przy załadowanym aucie? Na tył 20mm a na przód 17 czy 15mm?
-
Montaż i działanie Webasto TDI oraz wentylacja postojowa w Audi A4 B8
Czyli wybrać w etce dokładnie mój model audi i zobaczyc czy webasto o tym kodzie tam jest? ref Mam auto z 06.03.2013 roku i sprawdzałem w etce http://iv.pl/images/61685712487641290203.jpg Z tego wychodzi że muszę szukać webasta o numerach 4H0265105E ??
-
Jakie dystanse do Audi a4 b8 lift
Witam, mam aktualnie felgi 8 x 18 ET47, opona 245/40-18 i chciałbym kupić dystanse. Jakie będą dobre żeby nic nie tarło? Mam zawias 1BV + ADS. rev
-
Montaż i działanie Webasto TDI oraz wentylacja postojowa w Audi A4 B8
Czy to webasto podejdzie do mojej audi A4 B8 2.0TDI CGLC 2013 rok? http://allegro.pl/webasto-8k0265081ad-audi-a4-b8-8k0-2-0-tdi-i6299543053.html#
-
B8 TrOOOOp
Witam, mam aktualnie felgi 8 x 18 ET47, opona 245/40-18 i chciałbym kupić dystanse. Jakie będą dobre żeby nic nie tarło? Mam zawias 1BV + ADS.
-
Temat odnośnie kół do Audi A4 B8
Witam, mam aktualnie felgi 8 x 18 ET47, opona 245/40-18 i chciałbym kupić dystanse. Jakie będą dobre żeby nic nie tarło? Mam zawias 1BV + ADS ref
-
Audi A4 Facelift 2.0Tdi Ultra Brillant Red by jaguś
Miałeś kolego jakieś dodatkowe zabezpieczenie?
-
słabe światła, xenon czy bi-xenon?
Jak będę ustawiał tymi pokrętłami to pozmieniają się światła mijania oraz drogowe tak?
-
słabe światła, xenon czy bi-xenon?
No właśnie drogowe świecą jakby bardziej na boki niż prosto..... Da się to ustawić?
-
Dokładka s line sedan a kombi - taka sama?
Dzięki kolego
-
Dokładka s line sedan a kombi - taka sama?
Mam Audi A4 b8 sedan 2.0TDI 2013 rok i zderzak tył s line, chce kupić dokładkę s line ale na dwie rury z 3.0TDI. Czy dokładka s line polift z kombi będzie pasowała do sedana?
-
B8 TrOOOOp
Mam Audi A4 b8 sedan 2.0TDI 2013 rok i zderzak tył s line, chce kupić dokładkę s line ale na dwie rury z 3.0TDI. Czy dokładka s line polift z kombi będzie pasowała do sedana?
-
Zabezpicznie przed kradzieżą
A jak zabezpieczyć Audi A4 B8 ? Ma ktoś jakiś dobry patent?
-
słabe światła, xenon czy bi-xenon?
Sprawdzę i dam znać.
-
słabe światła, xenon czy bi-xenon?
Jeśli jest bixenon to powinien przyzwoicie oświetlać drogę a ja nie jestem zadowolony, światła mijania jeszcze jakoś świecą ale drogowe wydaje mi się że słabo, przynajmniej porównując do b6 z soczewką od b8. Soczewki da się wymontować z lampy bez problemu żeby ocenić ich stan?
-
słabe światła, xenon czy bi-xenon?
Lampy ori, w ogłoszeniu było napisane bi-xenon skrętny. Ale jak dla mnie to słabo świecą. Wypalone soczewki?
-
słabe światła, xenon czy bi-xenon?
Witam, wydaje mi się że słabo świecą mi światła w aucie Audi a4 b8 2013 rok, jak sprawdzić czy mam xenon czy bi-xenon? W Audi a4 b6 gdzie miałem bi-xenon z soczewkami od B8 lepiej świeciły....
- B8 TrOOOOp
-
B8 TrOOOOp
Domyślam się że jeździł tym i tym ale jaka jest różnica że serwo lepsze? Mam teraz w b8 elektryczne i po przesiadce ze zwykłego w b6 jest bajka. Pytam z ciekawości.
-
B8 TrOOOOp
Dlaczego tak sądzisz?
-
Promocyjne ceny na Motul, Liqui Moly, Valvoline. Części samochodowe najtaniej.
Dziękuję za paczkę
-
SWAP wydechu seryjnego 2.0 TDI na podwojny z 3.0TDI oraz wymiana dyfuzora
Znasz kolego numer tego dyfuzora z s4 poliftowej?