Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

pocas

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez pocas

  1. Mam taki kabel jak dałeś w linku, a potrzebuje taki Adapter antenowy Audi A3 A4 A6 Navi plus - RNS-E (2868189352) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej. ?
  2. Czyli tej drugiej anteny nie trzeba podłączać do radia?
  3. pocas odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Beautiful and sexy girls Gemini Blue - YouTube dubstepuje...
  4. One są z A4 B8. Czy będą pasować? Generalnie nie jestem pewien w 100% Gdzieś mi się rzuciło w oczy na forum, nie doczytałem. Postanowiłem zaryzykować Dziś do wieczora powinny wpaść tylne heble 288 i może uda się zczytać wsad z zegarów tak by w przyszłym tygodniu wpadł kolor.
  5. Po wszystkim mówi zawsze że byłem najlepszy ;] ---------- Post dopisany 17-12-2012 at 23:29 ---------- Poprzedni post napisany 13-12-2012 at 15:59 ---------- Mały acz potrzebny mod. Grzane lustra. W porównaniu do gratów garażu, tutaj wystarczy 5 minut na założenie kompletu luster ------ zdjęcia by night na nowych skarpetach ------ ---------- Post dopisany 27-12-2012 at 13:23 ---------- Poprzedni post napisany 17-12-2012 at 23:29 ---------- Pare nowych pierdółek. Klipsy do tylnej kanapy, chromowane przełączniki szyb, uchwyty pod oświetlenie nóg i nakładka do kluczyka. i... prezent od Mikołaja
  6. pocas odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    SuicideGirl Belle and Sebastian Music Video - NSFW on Vimeo Apropo doop. ;]
  7. pocas odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Wiesz co. Zamawiałem wszystko przez neta. Potem jeszcze dzwoniłem żeby się upewnić. No ale co Trzeba będzie odesłać plastik.
  8. pocas odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Gratulacje dla pana od częsci w ASO Gdzie się podział mój flex...
  9. Co to jest "EPC" i "1" między strzałkami od migacza?
  10. Proszę zostawić w spokoju koparki, wynajem maszyn itd Od jakiegoś czasu działam między innymi w firmie inwestycyjnej. Nie będę podawał szczegółów. Ale wydaje mi się z mojego punktu widzenia "pieniądze" dziś można zrobić na absolutnie WSZYSTKIM. Tylko trzeba sobie odpowiedzieć jaki pieniądz człowiekowi odpowiada. Bo jak tysiąc złotych miesięcznie to świat. Faktycznie. Taka myjnia to dobry pomysł. Biorąc pod uwagę że nie mamy działki (trzeba wynająć), maszyny, cieć itd. Ludzie mają pomysły od odzysku ropy z opon po przywożenie do Polski z Norwegii ryb Import czegokolwiek z Chin niestety wiąże się z odpowiednim kontaktem na miejscu. Bez tego niestety nic zrobisz. Też to przerabiałem/przerabiam
  11. pocas odpowiedział(a) na poziek temat w Audi A4 B6
    U mnie klapka była potrzebna podwójnie. Od miesiąca jeżdżę bez połowy zderzaka i trochę woda mi chlipie od dołu ; ) Znacie jakieś dobre ledy co by błędami nie sypały do postojówki?
  12. pocas odpowiedział(a) na poziek temat w Audi A4 B6
    Ori lampy Valeo z soczewką od BMW E66.
  13. pocas odpowiedział(a) na poziek temat w Audi A4 B6
    Dla potomnych co mówią że Koito nie wchodzą w lampę nie xenonową.
  14. pocas odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    panowie, luzik ;]
  15. Nie trzeba być w każdym temacie kozakiem, ale żeby laska wciskała się w temat głównego samochodu to już przesada... Powodzenia z kobieta. Ja zerwałem zaręczyny w kwietniu, a takich jazd nie miałem ;]
  16. pocas odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Odpala, ale przez pare sekund przypomina traktor nie do końca skręcony w fabryce ;]
  17. Da się jakoś sprytnie wywalić ori diode do podświetlania klamek i wstawić co innego?
  18. pocas odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    AUDI S4 AUTOMAT QUATTRO MMI FULLL SZWAJCARIA !! (2866410910) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej. dj, wyklepałbyś?
  19. pocas odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Ufo porno ;] https://www.youtube.com/watch?v=PHKdaqLysAY
  20. pocas odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Ktoś tu się krecił z jakimś adapterem. Ale opcja czarno białej kamery cofania mnie nie bawi;/
  21. Zamknęliśmy casting do rezania tylnej elektryki. Graty w komplecie. Działamy ;]
  22. Homeserver Revoxa, a domofon Giry, tak jak mówisz. No sprawdza się tak że pierwszego zaje... w ciągu jednej nocy od jego zamontowania ; ))))
  23. Generalnie akcesoria mam Girowskie. Co do szkody SM. Może faktycznie trzeba się odezwać ;]
  24. No właśnie widzę jaką się niszą zajmujesz. Musze się pochwalić!!1 Też mam domu EIB

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.