Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

carrera369

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez carrera369

  1. Co to za koła - jakie rozmiary felg i opon ?
  2. carrera369 odpowiedział(a) na _Makki_ temat w Audi
    Jest w okolicach Kędzierzyna - dokładnie w Biedrzychowicach koło Głogówka.
  3. Tylko 3 zdjęcie
  4. 535 litrów - dużo kijów zmieścisz.
  5. Zastanawiam się dlaczego rodzice przyjechali na komendę do dorosłego - pełnoletniego faceta - zostali wezwani ??? Dobrze, że obyło się bez szkód.
  6. carrera369 odpowiedział(a) na _Makki_ temat w Audi
    Robiłeś coś u Koraszewskiego ?
  7. Naprawdę chodziłeś po sklepie i sprawdzałeś ceny produktów z listy powyżej ? Może faktycznie trochę przesadziłem z 40zł, ale 22zł to jakiś bardzo tani sklep Co mam czytać ze zrozumieniem ?
  8. Za taki zestaw w Polsce zapłacisz ok. 40zł czyli w przybliżeniu płacisz tylko 2 razy więcej. Nie moja sprawa ile zarabiasz, ale jak ci tak ciężko w Norwegii to może wróć do Polski ?
  9. Jakie masz dokładne rozmiary opon ?
  10. carrera369 odpowiedział(a) na Jordi temat w Inne marki
    Bardzo ładny kolor - dobrze pasuje do kombi. Ekstra spalanie jak na 200KM
  11. to gdzie je wkomponowac? w słupek jak w calibrze? Z dwojga złego - tak. Najlepiej z punktu widzenia estetyki zamontować w nawiewy
  12. Dodatkowe zegary tragicznie wyglądają Reszta bardzo dobrze
  13. Do Twojego niebieskiego tragicznie będzie wyglądała "intensywana zieleń kiwi"
  14. Srebrne koła też dobrze wyglądają Uploaded with ImageShack.us
  15. Jak się nazywa ten niebieski lakier ?
  16. carrera369 odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Jak się nazywa ten niebieski lakier ?
  17. Manualna skrzynia w takim Jeepie z 1992r. to chyba rzadko spotyane rozwiązanie.
  18. To Twoje BMW ? Ostatnio je widziałem z już zrobionym przodem - ładnie wygląda E91 w tym kolorze i z tymi felgami.
  19. Ale profil opony 35 przy rozmiarze 255/35 R19 to tyle "grubości" opony - jak piszesz - jak przy 225/40 R18. Bardzo ładny kolor do A6 C6 Avant.
  20. Felgi niezłe, ale na tych zdjęciach najbardziej spodobał mi się kolor Twojego A4. Bardzo dobrze pasuje do B8 Avant i dobrze współgra z chromowanymi relingami i listwami.
  21. Prezik27 - dzięki za odpowiedź.
  22. Wysokie mieli wymagania na to stanowisko? Czy ukończyłeś studia związane z pracą? Przyłączam się do pytania. Czym się dokładnie zajmujesz w NL ?
  23. 22" w Q7 np. z oponami 265/35 R22 to jak np. 205/45 R16 w Seacie Ibiza czyli bez większych problemów można jeździć

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.