Treść opublikowana przez Bielun22
-
B6 DIVISION
Elo Gwiazdorze ;D
-
B6 DIVISION
+1 hahaha ..Bieniu zapytaj o to 27 grudnia
-
Życzenia Świąteczne
Dziekuje i Wzajemnie..
-
B6 DIVISION
Witam ...Wesołych Świąt Wam życze...
-
[B6 AVF] Avant EbonyPearl quattro Schwarzer Himmel SolarDach ;)
już sie tak nie chwal po w samozachwyt wpadniesz ...wiem ze ławkowcem tam malunki odpier... mowie ze u mnie bedzie tak samo
-
[B6 AVF] Avant EbonyPearl quattro Schwarzer Himmel SolarDach ;)
Turzol a raczej Dev podebałes mi pomysł na pomalowanie zacisków.... u mnie ma być carbon black i czerwona blaszka ...farba juz czeka... Piknie to wygląda
-
Instalacja fabrycznego modułu Bluetooth w Audi A4 B6/B7
Spróbuj podczas dzwonienia do Ciebie przyciszać dzwonek przyciskami na kierownicy. Chyba powinno pomóc. niestety kibel ... przycisza sie rozmowa ale sam sygnał łączenia / rozłączania tel z rns nadal głośny i łeb rozrywa :/ Pomoze ktoś jak to naprawić?
-
B6 DIVISION
Siemka Ludziska Wczora zamontował mi Wujek z Jaskini Zła Rne-e w samochodzie ... Teraz wiem co to znaczy "Jebnij basem Synu"
-
Instalacja fabrycznego modułu Bluetooth w Audi A4 B6/B7
Wujki pewnie już było ale nie moge znależć. Jak przyciszyć sygnał łączenia/rozłączania sie telefonu z rns przez bluetooth? bo jak gasze samochód to malo bani nie rozwali tak głosno pika... mam moduł "C"
-
SPOTY RADOMSKIE
dzięki wielkie Jak cos to wal pw moze pomoge
- B6 DIVISION
-
B6 DIVISION
Dzisiaj "Jaskinia Zła" Stage 4...
-
B6 DIVISION
Witam Elyte git Troche taki "Wanted" wyszedł - żywy lub martwy
-
B6 DIVISION
Pany wymieniałem świece dzisiaj.. ze starych na cztery działała jedna... teraz jak zapale to zaraz po zapłonie obroty wywalaja do 2k i zaraz opadają i jest oki.. czy to normalne? bo wczesniej obortomierz podnosił sie tylko troche ...
-
B6 DIVISION
Ludziska jest komplet bose sedan do zabrania ( wzmak srebrny,4xgosniki, bass, kompletna wiązka!!) za tanie piniędze... pw
-
B6 DIVISION
Dla jasności Kurfa, spiertalaj itp są brane jako przekleństwa?tak kurczę, więc terefere stąd! ok to spierpapierfakintalam stąd... bez odbioru Dobranoc
-
SPOTY RADOMSKIE
Ja dzisiaj Kwinto w lusterku wstecznym widziałem chociaż skutecznie choinka zasłaniała mi widok :D:D Zeby nie było też byłem na spocie na ostatnie 10 min
-
B6 DIVISION
Dla jasności Kurfa, spiertalaj itp są brane jako przekleństwa?
-
B6 DIVISION
Uważaj bo samolot którym lecisz pewnie starszy od Ciebie i niezatrzasnij kluczyków w luku bagazowym bo niewystartujeta :polew: Doniek spokojna Twoja rozczochrana.. ps. jak tam mój temat? Wandej z tymi samolotami jest jak z winem im starsze tym lepsze
-
B6 DIVISION
Witam Czas do domu
-
B6 DIVISION
z Całym Szacunkiem mowie Dzień Dobry ostatni dzień w pracy a potem komu w drogę temu awiomarin
-
SPOTY RADOMSKIE
18 grudnia ( czwartek) godzina 19 +
-
B6 DIVISION
Z tymi pokrętłami jest tak ze tt i a3 pasi.... z b8 nie pasuje bo jest mniejsze to pokrętło ma około 35mm a do b6 jest 40mm srednicy ( jak dobrze pamiętam) pokrętło b6 rozbierasz bez inwazyjnie ale już z pokrętłem a3 jest ro***erducha
-
[B6 Aym] A4 B6 Avant 2,5Tdi By Ucho....
Dojrzejesz do tej decyzji
-
[ALL B6 AVF] Individual Avant by józek726 :) s-line plus | LZ5F | webasto ---> projekt full opcja:)
:grin: Tak sobie tłumacz... za dużo wczoraj było chyba...