Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Bielun22

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Bielun22

  1. Bielun22 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Elo Gwiazdorze ;D
  2. Bielun22 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    +1 hahaha ..Bieniu zapytaj o to 27 grudnia
  3. Dziekuje i Wzajemnie..
  4. Bielun22 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Witam ...Wesołych Świąt Wam życze...
  5. już sie tak nie chwal po w samozachwyt wpadniesz ...wiem ze ławkowcem tam malunki odpier... mowie ze u mnie bedzie tak samo
  6. Turzol a raczej Dev podebałes mi pomysł na pomalowanie zacisków.... u mnie ma być carbon black i czerwona blaszka ...farba juz czeka... Piknie to wygląda
  7. Spróbuj podczas dzwonienia do Ciebie przyciszać dzwonek przyciskami na kierownicy. Chyba powinno pomóc. niestety kibel ... przycisza sie rozmowa ale sam sygnał łączenia / rozłączania tel z rns nadal głośny i łeb rozrywa :/ Pomoze ktoś jak to naprawić?
  8. Bielun22 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Siemka Ludziska Wczora zamontował mi Wujek z Jaskini Zła Rne-e w samochodzie ... Teraz wiem co to znaczy "Jebnij basem Synu"
  9. Wujki pewnie już było ale nie moge znależć. Jak przyciszyć sygnał łączenia/rozłączania sie telefonu z rns przez bluetooth? bo jak gasze samochód to malo bani nie rozwali tak głosno pika... mam moduł "C"
  10. Bielun22 odpowiedział(a) na mcm temat w Mazowieckie
    dzięki wielkie Jak cos to wal pw moze pomoge
  11. Bielun22 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    nie pasują
  12. Bielun22 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Dzisiaj "Jaskinia Zła" Stage 4...
  13. Bielun22 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Witam Elyte git Troche taki "Wanted" wyszedł - żywy lub martwy
  14. Bielun22 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Pany wymieniałem świece dzisiaj.. ze starych na cztery działała jedna... teraz jak zapale to zaraz po zapłonie obroty wywalaja do 2k i zaraz opadają i jest oki.. czy to normalne? bo wczesniej obortomierz podnosił sie tylko troche ...
  15. Bielun22 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Ludziska jest komplet bose sedan do zabrania ( wzmak srebrny,4xgosniki, bass, kompletna wiązka!!) za tanie piniędze... pw
  16. Bielun22 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Dla jasności Kurfa, spiertalaj itp są brane jako przekleństwa?tak kurczę, więc terefere stąd! ok to spierpapierfakintalam stąd... bez odbioru Dobranoc
  17. Bielun22 odpowiedział(a) na mcm temat w Mazowieckie
    Ja dzisiaj Kwinto w lusterku wstecznym widziałem chociaż skutecznie choinka zasłaniała mi widok :D:D Zeby nie było też byłem na spocie na ostatnie 10 min
  18. Bielun22 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Dla jasności Kurfa, spiertalaj itp są brane jako przekleństwa?
  19. Bielun22 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Uważaj bo samolot którym lecisz pewnie starszy od Ciebie i niezatrzasnij kluczyków w luku bagazowym bo niewystartujeta :polew: Doniek spokojna Twoja rozczochrana.. ps. jak tam mój temat? Wandej z tymi samolotami jest jak z winem im starsze tym lepsze
  20. Bielun22 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Witam Czas do domu
  21. Bielun22 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    z Całym Szacunkiem mowie Dzień Dobry ostatni dzień w pracy a potem komu w drogę temu awiomarin
  22. Bielun22 odpowiedział(a) na mcm temat w Mazowieckie
    18 grudnia ( czwartek) godzina 19 +
  23. Bielun22 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Z tymi pokrętłami jest tak ze tt i a3 pasi.... z b8 nie pasuje bo jest mniejsze to pokrętło ma około 35mm a do b6 jest 40mm srednicy ( jak dobrze pamiętam) pokrętło b6 rozbierasz bez inwazyjnie ale już z pokrętłem a3 jest ro***erducha
  24. Dojrzejesz do tej decyzji
  25. :grin: Tak sobie tłumacz... za dużo wczoraj było chyba...

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.