Treść opublikowana przez Bielun22
-
B6 DIVISION
Buenosdias seniority
-
B6 DIVISION
http://a4-klub.pl/index.php?/topic/292144-mce-f-listwy-s4-lustro-z-kompasem/ Dziekuje
-
B6 DIVISION
Buahahahhahah o wilku mowa a Ćwiara tuż tuż :grin: Jak wysłałeś zgłoszenie to jestem Szkoda że tak szybko nie przychodzisz jak naprawdę potrzebny jesteś
-
B6 DIVISION
Buahahahhahah o wilku mowa a Ćwiara tuż tuż :grin:
-
B6 DIVISION
To się nazywa uczciwy sprzedawca teraz już wiem kto do WRC skarży jak ktoś podbij wątek w dziale sprzedam
-
[B6 BEX] Red BEX 1.8T Q S-line by Slo - Heble S4 345/300
to grubo to wali .. a ja chciałem wszystko k6000 zamawiac teraz wiem ze do srodka k4200 a na rejestracje k6000 i ewentualnie w drzwi u dołu
-
B6 DIVISION
imie , nazwisko ,nr buta , i pin do karty bankowej <----- <------ <------
-
B6 DIVISION
A Ty uzupełnij profil bo Cie zaraz zielony ścignie
-
[B6 BEX] Red BEX 1.8T Q S-line by Slo - Heble S4 345/300
jaka barwa k4200 czy k6000?
-
B6 DIVISION
jakie masz siedzenia?
-
B6 DIVISION
a czego nie wiesz?
-
A3 8L Armiego - 1.9 ASZ 5D
Armi z nieba mi spadłeś ...właśnie oglądamna youtube jak w lederzentrum skóry odnawiają ... a kilka chwil później patrze i własnym oczom nie wierze ..Armi zakupił cały zestaw... jutro dzwonie do Ciebie Wujek bo mam kilka pytań...
-
B6 DIVISION
Wladi jeszcze mi powiedz ze mechanik miał spręzarke na sprzedaż
-
B6 DIVISION
a po co ci wymieniac całą spręzarke ?
-
SPOTY RADOMSKIE
jak będzie w robocie to zajrzy na forum
-
B6 by Armi - sesja s.25
dawaj cene na pw ile i gdzie kupiłeś dystanse ..ja też chyba zmienie na cool blue bo nightbreak jakieś lipne
- SPOTY RADOMSKIE
-
B6 DIVISION
chyba lepiej dołożyć 150 i kupić mio358 dokładnie tylko że mio358 idzie taniej dostać w okolicach 400 teraz chyba za 400 nie kupisz... Za 500zł odsprzedam moje mio 388 a masz coś lepszego na oku co mio chcesz sprzedać?
-
B6 DIVISION
chyba lepiej dołożyć 150 i kupić mio358 dokładnie tylko że mio358 idzie taniej dostać w okolicach 400 teraz chyba za 400 nie kupisz...
-
B6 DIVISION
chyba lepiej dołożyć 150 i kupić mio358
-
B6 DIVISION
jaki zlot się odpier... czekamy na zapro...
-
B6 DIVISION
1BD wzmacniane na zle drogiKurna żebym wiedział to bym ni uuuja nie kupił audiczki z 1be tylko 1bD ;p , na wschod tylko takie powinny isc a moze takie 1BD pakowali w furki glownie na zbyt w bloku wschodnim? I zazdroszcze tym co maja dlugi weekend. Wczoraj napierd do 18ej dzis i jutro do 17ej i w pon tez do roboty :/ gdzie tu czas na ciąg alkoholowy? http://a4-klub.pl/index.php?/topic/295480-zawieszenie-1bd-s4-b6-komplet/
-
B6 DIVISION
Nie zakładaj 1BV bo będziesz się wkórwiał 2 centy w dół jest czyli tak samo jak 1be tylko jest sztywniejsze Końcówka do 1bv lema kosztuje 160zł Załóż sobie Eibach prokit i tyle tak pytam z ciekawości, powiem szczerze że jak już kupię coś to jakiś dobry, markowy gwint 1BA- standard 1BE- obnizone -20mm komfort 1BV- obnizone -20mm utwardzone
-
Kostka do taśmy kierownicy - przekładka kierownicy B6-> B7
Nie ma za co
-
[B6 AWX] Czarny sedan, work ongoing
Puść mi pw ile za maty gms i gdzie kupiłeś