Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Bielun22

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Bielun22

  1. Bielun22 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Kłaniam sie nisko po samo tere fere
  2. Bielun22 odpowiedział(a) na Edyta temat w Audi A4/S4 B6
    jak będziesz sprzedawała swoje taborety to ja je zabiorę żeby Ci się nie walały po garażu .... wiem ile dałaś wiec dobrze się zastanów nad ceną którą mi powiesz
  3. Bielun22 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Siemka
  4. ja mam tez ten badziew z aledrogo..nie jestem z tego dumny...ale wywalić 700pln s-line, 1000pln s4 to trochu cena kosmos za 4 listwy... wiec ja czekam na okazje ... spoiler na klapie tez miałem z laminatu ale czekałem i się doczekałem- ori s-line z malowaniem w cenie podróbki z allegro
  5. Bielun22 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    o to Ci lotto? http://a4-klub.pl/index.php?/topic/98994-all-b6b7-obnizenie-zawieszenia-sprezynami-jak-dobierac-zakres-mas-osi/
  6. ale o szybie nic się nie chwaliłeś
  7. Bielun22 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Józwa nie chwal się ja kojarze... ...nawet jest gdzieś na forum
  8. Bielun22 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    ja bede działał CLH Dzieńdoberek
  9. Bielun22 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
  10. Bielun22 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    dla mnie to wygląda jak ślad po klocku hamulcowym bo samochod stał na zaciagnietym ręcznym dłuższy czas... Nie wyraźnie widać. chyba ze to przodu?
  11. Gorzej jak wojna nie dało się dopisać czujnika bo licznik kolor który posiadam nie współpracuje z czujnikiem paliwa który mam w aucie... wiec ratuje mnie znalezienie czujnika który zabangla albo wymiana licznika
  12. Bielun22 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    nie ma śmiacia :\
  13. Bielun22 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Pany potrzebuje czujnik poziomu paliwa o numerze 8E0919673AL.... na już!! ma ktoś coś?
  14. Bielun22 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Szacuken
  15. Bielun22 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    słodka tajemnica ja do tej pory miałem wszystko mającego ZENCA http://www.audiosklep.pl/zenec-ze-mc292-p-3004.html + ori navi+ tuner dvbt... a teraz do opchniecia
  16. Bielun22 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Pany ja kupiłem rnse za 800pln dwa tygodnie temu
  17. Bielun22 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    ja tez sie poważnie pytam.
  18. Bielun22 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Pany od razu pytanko za 100 punktow: ile czujników paliwa jest w a4b6 AWX 130 1.9 tdi ośka 2001r?
  19. Bielun22 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    niechaj bedzie pochwa x 2
  20. Bielun22 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    http://www.cda.pl/grafika/271047e właśnie widze Pany podrzućcie jakieś linki z niedrogimi dobrymi matami wygłuszającymi...
  21. Pany jeśli chodzi o taśme do klejenia takich wynalazków to użyjcie tej http://allegro.pl/tasma-dwustronna-3m-vhb-super-mocna-25m-tylko-75zl-i4534922379.html ..wasze wnuki nie będą mogły tego oderwać...
  22. Bielun22 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
  23. Bielun22 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Bicie piany? z Cwiartką? OMG
  24. Bielun22 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    daj tel to ci powiem wszystko bo tydzień temu sam to robiłem...bo dużo pisania

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.