Treść opublikowana przez Bielun22
-
B6 DIVISION
Kłaniam sie nisko po samo tere fere
-
[B6 AVF] by Edyta
jak będziesz sprzedawała swoje taborety to ja je zabiorę żeby Ci się nie walały po garażu .... wiem ile dałaś wiec dobrze się zastanów nad ceną którą mi powiesz
- B6 DIVISION
-
Zamienniki listw drzwiowych S4 S LINE
ja mam tez ten badziew z aledrogo..nie jestem z tego dumny...ale wywalić 700pln s-line, 1000pln s4 to trochu cena kosmos za 4 listwy... wiec ja czekam na okazje ... spoiler na klapie tez miałem z laminatu ale czekałem i się doczekałem- ori s-line z malowaniem w cenie podróbki z allegro
-
B6 DIVISION
o to Ci lotto? http://a4-klub.pl/index.php?/topic/98994-all-b6b7-obnizenie-zawieszenia-sprezynami-jak-dobierac-zakres-mas-osi/
-
[B6 BEX] 1.8Tq by Andr3i RS4 inside 226PS 327 Nm
ale o szybie nic się nie chwaliłeś
-
B6 DIVISION
Józwa nie chwal się ja kojarze... ...nawet jest gdzieś na forum
-
B6 DIVISION
ja bede działał CLH Dzieńdoberek
-
[B6 BEX] 1.8Tq by Andr3i RS4 inside 226PS 327 Nm
Na bogato
-
B6 DIVISION
- B6 DIVISION
dla mnie to wygląda jak ślad po klocku hamulcowym bo samochod stał na zaciagnietym ręcznym dłuższy czas... Nie wyraźnie widać. chyba ze to przodu?- Wymiana, rodzaje i lista liczników w Audi A4 B6 i B7
Gorzej jak wojna nie dało się dopisać czujnika bo licznik kolor który posiadam nie współpracuje z czujnikiem paliwa który mam w aucie... wiec ratuje mnie znalezienie czujnika który zabangla albo wymiana licznika- B6 DIVISION
nie ma śmiacia :\- B6 DIVISION
Pany potrzebuje czujnik poziomu paliwa o numerze 8E0919673AL.... na już!! ma ktoś coś?- B6 DIVISION
- B6 DIVISION
słodka tajemnica ja do tej pory miałem wszystko mającego ZENCA http://www.audiosklep.pl/zenec-ze-mc292-p-3004.html + ori navi+ tuner dvbt... a teraz do opchniecia- B6 DIVISION
Pany ja kupiłem rnse za 800pln dwa tygodnie temu- B6 DIVISION
ja tez sie poważnie pytam.- B6 DIVISION
Pany od razu pytanko za 100 punktow: ile czujników paliwa jest w a4b6 AWX 130 1.9 tdi ośka 2001r?- B6 DIVISION
niechaj bedzie pochwa x 2- B6 DIVISION
http://www.cda.pl/grafika/271047e właśnie widze Pany podrzućcie jakieś linki z niedrogimi dobrymi matami wygłuszającymi...- [ALL B6 AVF] Individual Avant by józek726 :) s-line plus | LZ5F | webasto ---> projekt full opcja:)
Pany jeśli chodzi o taśme do klejenia takich wynalazków to użyjcie tej http://allegro.pl/tasma-dwustronna-3m-vhb-super-mocna-25m-tylko-75zl-i4534922379.html ..wasze wnuki nie będą mogły tego oderwać...- B6 DIVISION
- B6 DIVISION
Bicie piany? z Cwiartką? OMG- B6 DIVISION
daj tel to ci powiem wszystko bo tydzień temu sam to robiłem...bo dużo pisania - B6 DIVISION