Treść opublikowana przez Bielun22
-
B6 DIVISION
ja dzisiaj tez montowałem spojler po raz 3... mam nadzieje ze teraz na wieki .. tylko tym razem poszło na taśme najmocniejszą 3M i mase blacharską ... wczesniej klej do szyb i zwykła taśma nie dała rady...
-
B6 DIVISION
nic tam nie widziałem za pierwszym razem jak patrzyłem zaraz oblukam lepiej Ma ktoś moze przyciski do multifunkcji chrom b8? chętnie zabiore
-
B6 DIVISION
Pany podrzuci ktoś fotke gdzie dokładnie powinna być ta dziura na światło co nogi oświetla strona kierowcy...bo od strony pasazera jest fabrycznie... musze piłe motorową odpalić i zrobić mały otworek
-
XV Ogólnopolski Zlot Audi A4 Klub Polska - Ostrów Wlkp. 8-10.08.2014, czyli OEM+ 2014
Endriu buahahahah ... będzie sie działo i znowu noc bedzie mało
-
B6 DIVISION
Marcin87 fura błyszczy? ?????
-
B6 DIVISION
chopy jak wsadzić te tylne blaszki co trzymaja schowki pod fotelami co sie w nie śrubke wkręca... przednie wsadziłem ale tylne za hu.. nie chcą wejść bo jest o pół mniejsza dziurka
-
B6 DIVISION
Dzieńdoberek nie ma to jak poranne rezanko... schowki pod fotele
- B6 DIVISION
-
B6 DIVISION
Siemka Pany ... jak tu świeżo, jak tu ładnie
-
B6 DIVISION
Dzieńdoberek Panom i Paniom tak na początek dnia Pany na juz mi potrzebny przełącznik świateł Auto w mega stanie ...ma ktoś? na alledrogo jest tego w uj.. ale ja zielony w tym temacie a nie chce jakigoś badziewia kupić ..podrzućcie jakieś linki:hi: Józwa Stóweczka:beer: Twoje zdrowie bo mojego szkoda:grin:
-
B6 DIVISION
turbina ogarnieta.. tym razem zabanglała... jest moc... tylko inni kierowcy maja mega mgłe:grin: bo musze olej z calego wydechu wypalić ... Jutro wycieczka do Siedlec... Biggman daj namiar na pw to podjade...
-
B6 DIVISION
Witaj w klubie:hi: wczoraj kupiłem full elektryke tylnych szyb... a gratów czeka juz cała fura... Dzieńdoberek:hi:
-
B6 DIVISION
oj mają mają... moja juz mi gada ze juz miałeś nic nie kupować ..a ja na to: no ale jak ..przecież sie nie da:grin:
-
B6 DIVISION
ja w zeszłym roku miałem 225/40/18 ale słabo mi rant felgi kryło 8" i dlatego tym roku 235/40 poszlo i od razu inaczej karoca wyglada splanie troche wiesze ale nie duzo... da sie żyć... a tak w ogóle to Dzień dobry:hi:
-
B6 DIVISION
mi padł ibm... do takich rzeczy jest stworzony
-
B6 DIVISION
Wandal a co ja mam powiedzieć jak byłem umówiony na rezanka dzisiaj jutro i srode a tu musze czekać do następnego tygodnia ...oczywiście jak turbo mi sie znowu nie zj**ie po drugiej regeneracji...a tu mała zapowiedź : 28072014554.jpg | Fotosik.pl mikołaj był wcześniej w tym roku
-
B6 DIVISION
Szacun Wandal Szacun... mama jest z Ciebie dumna:polew:
-
B6 DIVISION
a nic mi nie mow... 2 tygodnie urlopu z czego jeden bez samochodu... mam cichą nadzieje ze na OEM ogarne wszystko:facepalm:
-
B6 DIVISION
no kur.. ja tu jutro na urlop a samochód jeszcze tydzień uziemiony... wszystkie roboty, rezanak itp. odwołane:facepalm:
-
B6 DIVISION
Pany nawet nie wiecie jakim wkurwio.... dałem turbo do regeneracji ...odebrałem w czwartek i dzisiaj po montażu turbo puściło olej:facepalm:... ręce mi opadły, krew zalała
-
B6 DIVISION
Niech bedzie pochwa...
- B6 DIVISION
-
A4 B6 Avant 2.5 TDi Silver S-line, gwint, 19'' X5
do planów dorzuć zmiana lamp na bixy albo bihalo.. po za tym fajna bunia
-
[ALL TDI PD] Wąż "S" Turbiny
ciekawe jak z jakością tego węża ...kolor ma fajny:grin:
-
[ALL TDI PD] Wąż "S" Turbiny
ostatnio mi ebnął ten wąż w aso mi powiedzieli 880zł za niego.... skonczyło sie na kupnie zamennika za 230zł