Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Bielun22

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Bielun22

  1. Bielun22 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    A takie pytanko jeszcze mam.. jak mam lusterko fotochrom z clh to musze mieć ten panel do regulacji wysokości swiatłem z clh żeby światła podłączyć? czy nie koniecznie...
  2. Bielun22 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    mój błąd Ostrowie Wlkp. .. jak jestem w pl to Serfin kto wie... bo trzeba przepalic rure:kox:
  3. Bielun22 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    miszka, serfin macie browara w ostrowcu jak jedziecie :hi:( tylko się przypomnijcie bo ja mam pamięć dobrą ale krótką)
  4. Bielun22 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Tak jak miszka mowi nie mam uchwytów wiec potrzebne 4 uchwyty i siatka...tylko jakie uchwyty i jak wygląda siatka z kieszenią do sedana?
  5. Bielun22 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Chopacy chce kupić siatke do bagażnika z kieszenią ...znalazłem kilka sztuk na aledrogo ale nie mam pojęcia czy kazda będzie pasować? czy jest róznica miedzy siatka do sedana i avanta... jak się ja mocuje w bagaju ? czy są tam miejsca na ewentualne uchwyty?... podpowiedzcie:whistling:
  6. Karol masz na pierwszej stronie fotke Armi widziałem Cie chyba w Radomiu ale za szybko się zmyłes ( tak mi się zdaje ze to Ty byłeś) ... w Ostrowie się zobaczymy.. może razem będziemy jechać
  7. Bielun22 odpowiedział(a) na mcm temat w Mazowieckie
    czyje to 2 audi b6 widziałem wczoraj : jeden czarny avant z rej. WR xx8Na , drugi sedan s4 z reklamą serwisu na tylnej szybie ---------- Post dopisany 06-06-2014 at 17:57 ---------- Poprzedni post napisany 02-06-2014 at 10:32 ---------- Żyjecie tam?
  8. jasniej bo na tym ori rezystorze swieciło marnie... bardzo marnie... mowie tu o lampce ambient ---------- Post dopisany 05-06-2014 at 23:00 ---------- Poprzedni post napisany 11-03-2014 at 23:17 ---------- trochę było nudno wiec trzeba było odwiedzić kilku kolegów z forum ( Nosb, Domin, Camillotychy),... i jakos tak wpadło pare gratów : 1. Kolor licznik z końcówką GX ( Nosb, Camillotychy ) 2. Listwy progowe S-line 3. Bose ( Domin:notworthy:) 4. Lusterko Fotochrom z Clh ( Domin:notworthy:) 5. Navi ( Domin ) musze ogarnąć nowe mapki i menu pl 6.Inne : -Tuner dvbt czeka na brakujący kabel, - Nowe opony 235/40/18, - Nowe servo - Nowe lampy przód( oczywiście odwiedziły Gwertego ) w starych trzęsła się soczewka i parowały , - Wymiana napinacza i rolki , - Palemka- myślałem ze jej nie mam ale mile mnie zaskoczyło auto A tu fotki z miejsca które powinno być zaznaczone chorągiewką na mapach:grin: (wtajemniczeni wiedzą o co chodzi:wink:)
  9. 01062014494.jpg | Fotosik.pl Widziałem, macałem... ale Ciebie nie było w pobliżu
  10. Sprawdzimy jutro i dam Ci znac jak efekty...
  11. Jutro jade do warsztatu gdzie mi to robili bo dzwoniłem dzisiaj do szefa tego bajzlu i najprawdopodobniej jego pracownik który to robił zapomniał zakodowac wskaźnika paliwa tak jak to było w starym ... mam nadzieje ze to bedzie to.... bo dzisiaj zatankowałem pod korek i mi sie rezerwa pali:kox:... Sławku to podświetlanie da sie zakodowac tak zeby świeciły na zapłonie?
  12. :hi:Działaj ... piknie jest
  13. Sławciu nie wiem czy test mi robili bo ja to tylko płace i ogladam co mi majster tam robi... a co do wskazówek to w starym czerwonym na zapłonie swiecą wskazówki a nanowym kolorowym na zapłonie juz nie swieci... data starego licznika 3/5/2001.... ---------- Post dopisany at 08:10 ---------- Poprzedni post napisany at 08:03 ---------- na filmiku widze ze ta wskazówka paliwa jest od poczatku z prawej strony a u mnie jest normalnie od strony rezerwy z lewej tylko ze pózniej po zapłonie i przejechaniu km zamiast opadac to rosnie:eusathink:
  14. na zapłonie nie świecą.... zmieniłem ten wskaźnik od paliwa i niestety lipa wskazówka nadal idzie w góre( wcale by mi to nie przeszkadzało gdyby paliwo rosło:decayed:)... moze cos w adaptcji jest nie tak...
  15. Licznik głupieje dalej:/ mam nadzieje ze wymiana tego wskaźnika pomoze ( moze ktos napisac co robic dalej jak juz sie odkreci te 4 srubki) zeby wymienic ten wskaznik? Sławek udało mi sie znaleźć kolor z końcówką GX:banan:... wskazówki świeciły przed i świecą po:decayed: co do tej cyfry z kanału 19-ego to sprawdze i napisze... jedynym minuse jest to ze ten wskaźnik paliwa wariuje:facepalm: .. mam nadzieje ze uda mi sie to jakoś ogarnąć bo ja juz nie chce czerwonego:cry:
  16. Bielun22 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Pany szukam takiego kabla (Din av 13 pin) jak na linku 27052014479.jpg | Fotosik.pl , 27052014480.jpg | Fotosik.pl dwóch stron taki sam... szukałem na aledrogo, Ebayu ale nic nie znalazłem:facepalm:.. może wie ktoś gdzie takie cos znajde?
  17. ok. sprawdziłem wszystkie piny w kostkach i wszystko jest jak nalezy ( proste ,nie pogięte,nie zaśniedziałe) .... nic sie nie zmieniło jak podłączyłem ponownie... gdzie szukać dalej?
  18. Bielun22 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    :hi:Powitać
  19. Panowie zmieniłem licznik na kolorowy i mam problem... wszystko działa ok oprócz wskaznika paliwa... na początku nie działał wogóle ale po przestawieniu w vagu z Q na ośke ruszył sie i nieby wszysko pieknie ale w miare ubywającego paliwa wskazówka sie podnosi a nie opada:eusathink: co trzeba przestawic i gdzie?
  20. Bielun22 odpowiedział(a) na gsmbdg temat w Audi A4/S4 B6
  21. Tez się wybieram ... polecimy razem:hi:
  22. ja mam ori lampe na czesci ale nie wiem ktora ..lewą czy prawą:eusathink:jak bys potrzebował to daj znac
  23. Armi co jest z Twoją lampą... jednak srebrny kolor felgi to kosa:wink:
  24. Bielun22 odpowiedział(a) na mcm temat w Mazowieckie
    ja tez dre zderzak ale nie na wszystkich czasem ciezko wyczuc wysokosc kraweznika.. czasem wjade ale zjechac juz ciezej

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.