Treść opublikowana przez Bielun22
- SPOTY RADOMSKIE
-
SPOTY RADOMSKIE
Na wygranie to moze nie bo 3 fota bardziej mi sie podoba niz moja no ale moze... J ---------- Post dopisany at 18:44 ---------- Poprzedni post napisany at 14:40 ---------- wiecie moze czy streetrace swoją s4 juz sprzedał? bo jak nie to stronk mi jest potrzebna gdzie ją ogłasza?
-
SPOTY RADOMSKIE
Ty mi kolego lepiej powiedz jak sie sprawy przedstawiają i kiedy mam Ci wozidło podstawic? bo jest mała awaria do sprawdzenia:/ ---------- Post dopisany at 23:34 ---------- Poprzedni post napisany at 23:33 ---------- nom fele ma przeniekiepską no i airide:hi:
-
SPOTY RADOMSKIE
Tomaszu moze linki Ci nie dam ale linka dostaniesz http://a4-klub.pl/kalendarz-audi-a4-klub-polska-120/sierpien-najladniejsze-zdjecie-a4-forum-287893/
-
SPOTY RADOMSKIE
to tam nie pomylcie sie przy glosowaniu na fotke do kalendarza bo w pier.....
-
SPOTY RADOMSKIE
Żyje ktoś tutaj? ....halo?
-
fajne lampy do a4 b6 co o nich sądzicie ??
ludzie prosze Was co wy macie z tymi lampami?... co Wam nie pasuje w ori lampach? ze szukacie jakiejs kaszany na allegro:facepalm:... chcesz miec ładne lampy kup bixy albo przerób swoje na bixy lub bihalo...!!! tyle w tym temacie:hi:
-
B6 DIVISION
Tani i prosty sposób na fotoradary
-
SPOTY RADOMSKIE
zawsze mnie cos ominie ehh
-
SPOTY RADOMSKIE
bedzie kto dzisiaj pod ŁOBI? to moze podjade:D
-
Wymiana modułu kierownicy (pod tempomat kierownicę multifunkcyjną)
Kodowałeś to? U mnie było tak, że tempomat nie reagował na set jak nie zakodowałem w ENGINE. to kodowanie jest zrobione ---------- Post dopisany at 22:19 ---------- Poprzedni post napisany at 22:15 ---------- blok hamulca bez problemu znajduje ale bloku sprzęgła nie mam pojęcia gdzie szukac.... ? miałem jakiś błąd w bloku hamulca ale po wymienie zaworka wszystko jest ok. A tempomat nadal nie trybi:facepalm: http://img7.imageshack.us/img7/7282/fr6a.jpg co to za kodowanie.. kojarzy ktoś? Nie wiem co za kodowanie, ale mam tak samo (nawet WSC ten sam), może są jakies podpowiedzi co to jest zakodowane - nie chce mi się sprawdzać w aucie VCDSem. Co do bloków, to nie wiem jak sprawdzałeś czujnik hamulca, ale w Grupie 6 bloków pomiarowych silnika w tych czterech rubrykach jest o ile dobrze pamiętam, pierwszy :prędkość, drugi nas interesuje czyli ma być trzy zera 0 00, jak naciśniesz sprzęgło ma być 1 00, jak naciśniesz hamulec ma być 0 11, razem naciśniesz to wiadomo 1 11, w trzeciej jest procentowy wcisk pedału gazu, a w czwartej jest manetka tempomatu, jak jest wyłączony całkiem jest 0 0, jak włączysz manetkę dając ją do siebie jest chyba 1 0, ale nie wiem czy jak się uaktywnia tempomat -set (od 30km/h) to jest 1 1 - bo nie sprawdzałem. Jak masz gdzieś 1 zamiast 0 nie wciskając nic - dany czujnik uwalony. Niech Ci Bozia w dzieciach wynagrodzi... wszystko jasne... czujnik sprzegła do wymiany:facepalm: na vagu pokazywalo tak jak by caly czas bylo sprzegło wcisniete "100" zrobilismy zworke we wtyczce i wszystko hula-la .... tempomat on board:naughty: Podziękował!!!!
-
Wymiana modułu kierownicy (pod tempomat kierownicę multifunkcyjną)
Kodowałeś to? U mnie było tak, że tempomat nie reagował na set jak nie zakodowałem w ENGINE. to kodowanie jest zrobione ---------- Post dopisany at 22:19 ---------- Poprzedni post napisany at 22:15 ---------- blok hamulca bez problemu znajduje ale bloku sprzęgła nie mam pojęcia gdzie szukac.... ? miałem jakiś błąd w bloku hamulca ale po wymienie zaworka wszystko jest ok. A tempomat nadal nie trybi:facepalm: co to za kodowanie.. kojarzy ktoś?
-
SPOTY RADOMSKIE
ja dopiero jutro wracam bede cos koło 2-3 po poludniu..... strasznie napiety grafik... zobacze moze uda mi sie podjechac...
-
SPOTY RADOMSKIE
w piatek za tydzien tzn 13ego....
-
SPOTY RADOMSKIE
kusze de pryta
-
SPOTY RADOMSKIE
buhahahhah:polew: w moim regionie miasta bardzo szanowaną marką było "jabłuszko sandomierskie":wink: ---------- Post dopisany at 18:49 ---------- Poprzedni post napisany at 18:45 ---------- czar pe ge er-u , podpisane przez gomułke, francuskie wino: le patik i wiele innych wytrawnych trunków:polew:
-
SPOTY RADOMSKIE
buhahahhah:polew:
- co to za nr
-
co to za nr
8E5 827 933 A -------------->sprawdzi mi ktos na szybko w etce?
-
Wymiana modułu kierownicy (pod tempomat kierownicę multifunkcyjną)
wymieniłem ten zaworek pedału hamulca... hamuje nieco inaczej na + ale tempomat dalej nic:eusathink: ---------- Post dopisany at 14:46 ---------- Poprzedni post napisany at 14:45 ---------- Kodowałeś to? U mnie było tak, że tempomat nie reagował na set jak nie zakodowałem w ENGINE. sprawdze..dzieki
-
B6 by Armi - sesja s.25
NICE!!! chciałbyś widzieć moją mine jak zobaczyłem te fotki.... moja do mycia
-
[B6 AWX] BielunoWóz...:D Jaskinia Zła - POZIOM EXTREME :D
heheheheh to była moja siostra...ja jeszcze za miedzą bede w piatek w pl... przyjedz na spota 13ego... pozdro
-
[B6 AWX] BielunoWóz...:D Jaskinia Zła - POZIOM EXTREME :D
LOL ....no toś mnie zaskoczył 1:0 dla Ciebie:thumbup1:
-
Wymiana modułu kierownicy (pod tempomat kierownicę multifunkcyjną)
bede czesał temat w przyszł weekend..dzieki:hi:
-
[B6 AWX] BielunoWóz...:D Jaskinia Zła - POZIOM EXTREME :D
felgi nowki sztuki wiec narazie zostają... opony tez byly nowki ale po awarii abs przy 160km/h upalone i zrobily sie "okrągłe z podstawką":facepalm: a hałasują jak przy wozie drabiniastym:wallbash: cieszylem sie az 3 miechy ehh ...no cóz teraz cos na zime trzeba kupic lato poczeka:wink: