Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Bielun22

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Bielun22

  1. Bielun22 odpowiedział(a) na mcm temat w Mazowieckie
    aha
  2. Bielun22 odpowiedział(a) na mcm temat w Mazowieckie
    Na wygranie to moze nie bo 3 fota bardziej mi sie podoba niz moja no ale moze... J ---------- Post dopisany at 18:44 ---------- Poprzedni post napisany at 14:40 ---------- wiecie moze czy streetrace swoją s4 juz sprzedał? bo jak nie to stronk mi jest potrzebna gdzie ją ogłasza?
  3. Bielun22 odpowiedział(a) na mcm temat w Mazowieckie
    Ty mi kolego lepiej powiedz jak sie sprawy przedstawiają i kiedy mam Ci wozidło podstawic? bo jest mała awaria do sprawdzenia:/ ---------- Post dopisany at 23:34 ---------- Poprzedni post napisany at 23:33 ---------- nom fele ma przeniekiepską no i airide:hi:
  4. Bielun22 odpowiedział(a) na mcm temat w Mazowieckie
    Tomaszu moze linki Ci nie dam ale linka dostaniesz http://a4-klub.pl/kalendarz-audi-a4-klub-polska-120/sierpien-najladniejsze-zdjecie-a4-forum-287893/
  5. Bielun22 odpowiedział(a) na mcm temat w Mazowieckie
    to tam nie pomylcie sie przy glosowaniu na fotke do kalendarza bo w pier.....
  6. Bielun22 odpowiedział(a) na mcm temat w Mazowieckie
    Żyje ktoś tutaj? ....halo?
  7. ludzie prosze Was co wy macie z tymi lampami?... co Wam nie pasuje w ori lampach? ze szukacie jakiejs kaszany na allegro:facepalm:... chcesz miec ładne lampy kup bixy albo przerób swoje na bixy lub bihalo...!!! tyle w tym temacie:hi:
  8. Bielun22 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Tani i prosty sposób na fotoradary
  9. Bielun22 odpowiedział(a) na mcm temat w Mazowieckie
    zawsze mnie cos ominie ehh
  10. Bielun22 odpowiedział(a) na mcm temat w Mazowieckie
    bedzie kto dzisiaj pod ŁOBI? to moze podjade:D
  11. Kodowałeś to? U mnie było tak, że tempomat nie reagował na set jak nie zakodowałem w ENGINE. to kodowanie jest zrobione ---------- Post dopisany at 22:19 ---------- Poprzedni post napisany at 22:15 ---------- blok hamulca bez problemu znajduje ale bloku sprzęgła nie mam pojęcia gdzie szukac.... ? miałem jakiś błąd w bloku hamulca ale po wymienie zaworka wszystko jest ok. A tempomat nadal nie trybi:facepalm: http://img7.imageshack.us/img7/7282/fr6a.jpg co to za kodowanie.. kojarzy ktoś? Nie wiem co za kodowanie, ale mam tak samo (nawet WSC ten sam), może są jakies podpowiedzi co to jest zakodowane - nie chce mi się sprawdzać w aucie VCDSem. Co do bloków, to nie wiem jak sprawdzałeś czujnik hamulca, ale w Grupie 6 bloków pomiarowych silnika w tych czterech rubrykach jest o ile dobrze pamiętam, pierwszy :prędkość, drugi nas interesuje czyli ma być trzy zera 0 00, jak naciśniesz sprzęgło ma być 1 00, jak naciśniesz hamulec ma być 0 11, razem naciśniesz to wiadomo 1 11, w trzeciej jest procentowy wcisk pedału gazu, a w czwartej jest manetka tempomatu, jak jest wyłączony całkiem jest 0 0, jak włączysz manetkę dając ją do siebie jest chyba 1 0, ale nie wiem czy jak się uaktywnia tempomat -set (od 30km/h) to jest 1 1 - bo nie sprawdzałem. Jak masz gdzieś 1 zamiast 0 nie wciskając nic - dany czujnik uwalony. Niech Ci Bozia w dzieciach wynagrodzi... wszystko jasne... czujnik sprzegła do wymiany:facepalm: na vagu pokazywalo tak jak by caly czas bylo sprzegło wcisniete "100" zrobilismy zworke we wtyczce i wszystko hula-la .... tempomat on board:naughty: Podziękował!!!!
  12. Kodowałeś to? U mnie było tak, że tempomat nie reagował na set jak nie zakodowałem w ENGINE. to kodowanie jest zrobione ---------- Post dopisany at 22:19 ---------- Poprzedni post napisany at 22:15 ---------- blok hamulca bez problemu znajduje ale bloku sprzęgła nie mam pojęcia gdzie szukac.... ? miałem jakiś błąd w bloku hamulca ale po wymienie zaworka wszystko jest ok. A tempomat nadal nie trybi:facepalm: co to za kodowanie.. kojarzy ktoś?
  13. Bielun22 odpowiedział(a) na mcm temat w Mazowieckie
    ja dopiero jutro wracam bede cos koło 2-3 po poludniu..... strasznie napiety grafik... zobacze moze uda mi sie podjechac...
  14. Bielun22 odpowiedział(a) na mcm temat w Mazowieckie
    w piatek za tydzien tzn 13ego....
  15. Bielun22 odpowiedział(a) na mcm temat w Mazowieckie
    kusze de pryta
  16. Bielun22 odpowiedział(a) na mcm temat w Mazowieckie
    buhahahhah:polew: w moim regionie miasta bardzo szanowaną marką było "jabłuszko sandomierskie":wink: ---------- Post dopisany at 18:49 ---------- Poprzedni post napisany at 18:45 ---------- czar pe ge er-u , podpisane przez gomułke, francuskie wino: le patik i wiele innych wytrawnych trunków:polew:
  17. Bielun22 odpowiedział(a) na mcm temat w Mazowieckie
    buhahahhah:polew:
  18. Bielun22 odpowiedział(a) na Bielun22 temat w Audi A4 B6
    danke:hi:
  19. Bielun22 opublikował(a) temat w Audi A4 B6
    8E5 827 933 A -------------->sprawdzi mi ktos na szybko w etce?
  20. wymieniłem ten zaworek pedału hamulca... hamuje nieco inaczej na + ale tempomat dalej nic:eusathink: ---------- Post dopisany at 14:46 ---------- Poprzedni post napisany at 14:45 ---------- Kodowałeś to? U mnie było tak, że tempomat nie reagował na set jak nie zakodowałem w ENGINE. sprawdze..dzieki
  21. NICE!!! chciałbyś widzieć moją mine jak zobaczyłem te fotki.... moja do mycia
  22. heheheheh to była moja siostra...ja jeszcze za miedzą bede w piatek w pl... przyjedz na spota 13ego... pozdro
  23. LOL ....no toś mnie zaskoczył 1:0 dla Ciebie:thumbup1:
  24. bede czesał temat w przyszł weekend..dzieki:hi:
  25. felgi nowki sztuki wiec narazie zostają... opony tez byly nowki ale po awarii abs przy 160km/h upalone i zrobily sie "okrągłe z podstawką":facepalm: a hałasują jak przy wozie drabiniastym:wallbash: cieszylem sie az 3 miechy ehh ...no cóz teraz cos na zime trzeba kupic lato poczeka:wink:

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.