Treść opublikowana przez Bielun22
- B6 DIVISION
-
[B6 AVF] Czarnula biggmana - projekt full opcja [webasto, LED]
nie gadaj ze juz liczydło znalazłeś i zamontowałes?
- B6 DIVISION
-
B6 DIVISION
Dzieki za info, wyczerpujace Żenada Jak teraz ma być tu taka pomoc to ZK niech zamknie ten wątek :bag:Quwa ten wątek był do spamu,śmiechu i żeby uzyskać konkretne odpowiedzi TERAZ Grzesiu można było się tego spodziewać.
-
PRZERÓBKA KANAPY ! Potrzebny magik który juz to robił Rzeszów i okolice !
Nie za ma co..
-
SPOTY RADOMSKIE
- B6 DIVISION
- B6 DIVISION
Ty jesteś ale pajac mało wiesz Wiem wystarczająco Krasnalu ogrodowy- B6 DIVISION
Poprawiłem sie wiec nie cfaniakuj i zmień podpis bo z Ciebie taki Doniek jak z mysiej psitki wór na kartofle- B6 DIVISION
ze ja? Ryju jak by coś to szukam springów -30 -40 na przód do siebie....- B6 DIVISION
Pierwsza męska decyzja jaką usłyszałem od Ciebie....- Modyfikacja podświetlanych klamek
Mozesz podać jaki masz rezystor? o który rezystor pytasz?- B6 DIVISION
tu mozna spamowac bo to miejsce oparte jest na spamie... ale z drugiej strony nie ma to sensu bo to i tak walka z wiatrakami... wiec leje na to z góry i komisyjnie- B6 DIVISION
- Układ kontroli ciśnienia w oponach w A4 B6 i A4 B7
Wujek moze być tak ze licznik tego nie ogarnia...- SPOTY RADOMSKIE
Tu masz Spanky Otwock http://www.edc-tuning.pl/ a tu Rogala- RPerformance http://www.rperformance.pl/- SPOTY RADOMSKIE
Vigo jedź sobie do Spanky-ego albo do Rogala to ci ogarną- B6 DIVISION
- SPOTY RADOMSKIE
Beze mnie taka impreza... Nie ładnie...- SPOTY RADOMSKIE
- B6 DIVISION
dlatego cienkie czarne trytytki są wskazane do zabezpieczania na taką ewentualnosc...grill s4 nie kosztuje 20 zł- SPOTY RADOMSKIE
z tego co widzę to niebieski a w przypadku mnie to odpada wole barwe białą miałem już kiedyś niebieskie to w deszczu lipton straszny a głównie barwa światła nie przepadam za niebieskim odcieniem lamp przednich podobno krótka żywotność i tak źle i tak nie dobrze Kwinto nie wiem gdzieś sie naczytał tych głupot ... gorzej jak baba to nie tamto nie.. weż sobie swieczki pozapalaj w lampach bedzie git bierz to co mowie i nie pitol- SPOTY RADOMSKIE
Boriqua co tam bedziesz rzeźbił?- SPOTY RADOMSKIE
Kwinto nightbreak albo blue vision.- SPOTY RADOMSKIE
Elo Ludziska. Handlarz oszust...a co ma robić jak klient chce być oszukany.. Jak się chce piękne auto z małym przebiegiem to do Aso chociaż też różne cuda wychodzą Te samochody mają po ok.13 lat więc nie ma co się oszukiwać.