Treść opublikowana przez Spidan
-
Jakie oleje do silników TDI montowanych w Audi?
I niestety leją,już do większości dTi goście leją Elf 15W40,porażka...
-
Jakie oleje do silników TDI montowanych w Audi?
Miałem trzy renówki ale z kolegami z forum tej marki się nie zgadzam,żaden półsyntetyk do dci. Jeśli masz 1,9dci bez dpfa to w katalogu Motula masz X-cess 5W40 (4,8 litra), jeśli 1,9dci z dpf to Motul 8100 X-clean 5W30 (4,8 litra).
-
Jakie oleje do silników TDI montowanych w Audi?
Jeśli masz PD to również polecam Motul 5W40 Specific 505.01
-
Czy jak odłącze akumulator to Check Engine powinien zniknąć ?
Kiedyś próbowałem to dopiero po 20 minutach od odłączenia aku zgasł check,także chwilowe zdjęcie klemy nic nie dało,dopiero jak dłużej nie był podłączony aku.
-
Jaki olej silnikowy do Audi?
Do silnika Audi 2.6 zalecany jest Motul 6100 Synergie+ 10W-40 lub Motul 8100 X-cess 5W-40 (5 litrów wchodzi),a do skrzyni biegów Motul GEAR 300 75W-90 (2,3 litra)
-
lekkie fele 18
Pisałem tylko dla przykładu,nie znam wagi 18" ale fele twarde i bardzo lekkie.A swoją drogą autko na tych 15" do motorowerku by objechało Twoje o kilka długości na ćwiartkę
-
[ALL] Compsport czy Vtech co polecacie w Krakowie????
No to dobrze wiedzieć,mieszkam niecały kilometr od tej hamowni:thumbup1:
-
Dobry Lakiernik Do Poprawek!
Wiesław Błaszkiewicz ul. Tischnera, tel. 501296479, malowałem 3 lata temu u Niego dokładki i listwy drzwi,wykonane super,koledze robił Civica po dzwonie,solidny i dokładny,polecam.
-
lekkie fele 18
Miałem ATS DTC 15" ważyły niecałe 6kg http://allegro.pl/ats-dtc-15-4x100-4x108-oz-bbs-ultraleggera-i2261544290.html , ATS DTM 15" 7kg,nie wiem jakie są wagi18", wzór taki http://allegro.pl/felgi-ats-8x18-et65-bardzo-lekkie-5x112-i2235157227.html
-
[ALL] Compsport czy Vtech co polecacie w Krakowie????
widze ze Kolega podobnego wyznania jak ja A gdzie Daniel teraz hamuje? Ja robiłem A4 w Dynosofcie i jestem zadowolony,poprzednie auto właśnie w TTC ale już na Ciepłowniczej nie mają zakładu i Daniel robił u siebie w garażu bez hamowni. Vtech radzę omijać szerokim łukiem,mają samych partaczy,dwóch najlepszych informatyków odeszło i fuszerę odstawiają.
-
Wymiana czy regeneracja turbiny?
Dokładnie,kolega robił w Superbie AWX turbo w Krakowie zapłacił 980zł,2 lata gwarancji,śmiga już 2,5 roku i rewelka ciągnie,sucha,nie ma luzów,dolot czyściutki. To nie jest miejsce na reklamy !!! Musashi
-
Wymiana czy regeneracja turbiny?
Jestem jak najbardziej za regeneracją,w dobrym zakładzie oczywiście,te turbiny mają już swoje lata i nie wierzę,że używana długo pociągnie,zestawy nie są ori Garreta ale można dostać dobrej jakości i turbo będzie trwałe.
-
Upgrade hamulców w Audi A4 B6/B7
Ja wkładałem 288 i linki zostały te same,pasowały,kupiłem jedynie nowe przewody hamulcowe TRW.
-
[B6 AWX] Mój pierwszy log
Trzeba wyciągnąć pompki,dać je do specjalnego warsztatu,który sprawdzi je na maszynie pomiarowej,przeczyści,ewentualnie wymieni końcówkę PD lub uszczelni rdzeń,potem nowe oringi i nowe śrubki i powinno być idealnie.
-
[B6 AWX] Mój pierwszy log
Kup Motul Clean Diesel i wlej do paliwa i zobacz za jakieś 1000km jak się zmieniły odczyty 013 i 023. Silnik dobrze pracuje?Spalanie nie za duże?Jak pali w zimie?
-
trzeba krecic, na postojowkach od strzala ..
Będziesz musiał wymienić przełącznik świateł,to jego wina,poszukaj było już o tym na forum.
-
Polecane opony zimowe
Mam znajomego w hurtowni opon i te Bridgestony mówi że słabe są.
-
fajne felgi.....
Dzięki takim felom kolesie od prostowania felg zarabiają,nazywają je plasteliny:)
-
Chińskie zamienniki
Niektóre chinole ciężko nawet wyważyć,lepiej kup markowe używki max 3-4 letnie.
-
Jakie oleje do silników TDI montowanych w Audi?
Kolego a nie troche za rzadki?? ten olej Nie,spokojnie możesz zalać tak jak pisałem,bańka 2l kosztuje 50zł więc za 100zł masz 4 litry porządnego oleju.Ten przebieg co masz to nic wielkiego dla tego silnika.
-
Jakie oleje do silników TDI montowanych w Audi?
Ja bym zalał syntetyk Motul X-cess 5W40, zmiana po 5 tys km a potem już normalnie 12-15 tys zmiana.
-
[ALL] MOBIL-TECH - serwis, diagnstyka, mechanika, chiptuning i tuning mechaniczy
Ja robiłem u Aligatora w Dynosofcie, 40 minut do Katowic i profi robota, w Krakowie po zamknięciu TTC nie ma dobrego tunera.
-
Upgrade hamulców w Audi A4 B6/B7
No masz rację,spisałem numer z pierwszego klocka w opakowaniu,mój błąd,sorki.
-
Upgrade hamulców w Audi A4 B6/B7
To są na pewno do zacisku z blachą i nie pasują do tarczy mniejszej niż 320mm oraz są do dużego zacisku ATE.Dokładnie takie mam założone u siebie a mam zacisk z blachą.Jakby co mam jeszcze 3 komplety.
-
Grupowy chiptuning Katowice?
Tak ma już hamownię 4x4,też u Niego robiłem,już 4 lata śmigam na tym sofcie.