Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spidan

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Spidan

  1. Dokładnie jak kolega pisze, kto robił Ci taki program? Seryjne turbo w AVF nie wytrzyma takiego doładowania, u mnie przy sofcie na 170KM max jest 1,4 bara.
  2. Jak dla mnie to turbo Ci pada, pewnie źle zregenerowane.
  3. Naprawiaj,jak coś mogę pomóc ale w Krakowie.Jak zrobisz wszystko jak trzeba to jeszcze długo pojeździsz.ASO z taką naprawą omijaj szerokim łukiem, za połowę napisanej ceny powinienieś wszystko zrobić łącznie z zakupem używanej głowicy jeśli Twoja uszkodzona.
  4. Z nowymi Subaru też bez liku kłopotów,chyba więcej nawet niż Audi.Lepiej chyba BMW zaufać bo ich diesle dobrze się sprawują.
  5. Mój kolega co robi tdi nie daje już do Gładyska,nie mogę napisać czemu,ale nie polecam.Już drugi rok robi mu ta firma Diesel - Serwis. Diagnostyka, regulacja i serwis instalacji zasilania w paliwo silników diesla. Naprawa pomp wtryskowych, wymiana wtryskiwaczy, końcówek wtrysków, rozpylaczy. , dobrze czyszczą,regenerują i mają pełny sprzęt do PD.
  6. Pisałem właśnie o 2.0 TFSi 170KM w A6 na Multitroniku,chyba źle zrozumiałem zapytanie kolegi,oczywiście 170KM CR TDI palą mniej:)
  7. Kolego mnóstwo jest na temat Twojego silnika,trzeba szukać,wady,usterki itd. Olej 5W30 z normą VW 507.00, ja polecam Motul Specific 5W30 504.00/507.00, w ASO leją Castrola 5W30 507.00 lub Mobil1 5W30 ESP Formula.
  8. W A6 2010 rok FWD przy spokojnej jeździe ok 120km/h 8 litrów, miasto 11-12 litrów, szybko autostrada 150-160km/h 10,5 litra, skrzynia multitronik.
  9. Spidan odpowiedział(a) na soeren temat w Audi A4 B6/B7
    Jakby ktoś z okolic Krakowa chciał założyć odcięcie to mam znajomego elektrionika,u mnie działa już 3 lata bez zarzutu i nie wywala błędu.
  10. Pochodzą z Lotosu oprócz V-Power Diesel i V-Power Racing
  11. Jest w Polsce 2 dostawców, także paliwa na Shellu są brane z rafinerii Lotosu,a na BP z Orlenu także wszystko to samo,ja tankuję Shell ON Fuel Safe,jest to to samo paliwo co ON Lotos Dynamic, natomiast V-Power Diesel i V-Power Racing to jedyne paliwa oryginalne produkcji Shella,ale cenę mają znacznie wyższą.
  12. B4 to zwykły amorek, jeśli chcesz sportowe to Bilstein B6 lub Koni Sport.
  13. No to pojechałeś,mam kilku znajomych co mają Insignie w leasingu i już nie mogą się doczekać końca żeby to sprzedać,ciągłe problemy z elektronikką, korozja nadwozia itd. Kolega mój pracuje w Oplu i nówki Astry i Insignie przyjeżdżają już ze śladami korozji w podłodze,nie poleca tych aut. Odnośnie nowych silników to 170KM CR jest godny polecenia,znacznie poprawiony od 170KM na piezopompkach i polecany przez mechaników Audi,programik sobie zrobisz na 200KM i będziesz śmigał przyjemnie.
  14. Magiel nowy TRW 3800zł.
  15. Dokładnie tak jak piszesz,ten 233KM jest poprawionym 224KM ale nie wolnym od wad, wtryski po 150tys zaczynają w nich puszczać,ale nie daje to żadnych objawów,jeździ się te 200tys i więcej a potem rozsypane turbo,tłoki itd.
  16. Akurat ten 233KM też nie jest najlepszym wyborem, z opini mechaników z ASO najlepiej kupić ten od końca 2008roku 240KM,ale mówili mi że też po 80tys słychać rozrząd przy odpalaniu a wtryski na polskim paliwie to 150tys wytrzymują. Też szukam tego 240KM ale w A6 Allroad, ceny niestety jeszcze powalają.
  17. Ale do jakiego silnika chcesz taki wlać?
  18. Jeżdżę takim z napędem Quattro i spisuje się super.Jeśli dbasz na bieżąco o olej i filtry i jeździsz na dobrym paliwie to dłuuugo pojeździsz:)
  19. Zdecydowanie Motul Specific 505.01 5W40.
  20. Jedź najpierw na sprawdzenie tych pompek do speców, na forach motoryzacyjnych bardzo polecany Pan Paweł Szustkiewicz www.diesel-gdansk.pl
  21. Może źle był wykonany pomiar i stąd wynik,albo coś nie tak z 4 garem.U mnie wyszło po 30 i robił mi kolega z przyrządem VW, pompki odłączone.
  22. Polecam preparat Motul Diesel System Clean, puszka około 50zł
  23. Na tylnej ścianie głowicy.
  24. Ja proponuję zadzwoń sobie do Mastersa i będziesz wiedział gdzie najlepiej zrobią Ci pompki,bo On też oddaje do regeneracji jak się trafi klient z wadliwymi.
  25. Podepnij Vaga i zrób logi i pokaż na forum.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.