Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

kris-krzysztof

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez kris-krzysztof

  1. Pomodziłem dziś. Otworki wieksze + pierścień . Uszczelniłem klosz silikonem.
  2. Kilka km przejechałem na dziennych. Wiec pewnie nagrzały sie i to spowodowało zaparowanie...
  3. Jarek po dzisiejszej trasie fota.Ledy OFF Ale przynajmniej bi-xen juz prawie nie paruje Jedna 0 zaparowania druga troszkę. Tylne mocowanie przetwornicy nie przykręciłem do lampy tylko zostawiłem przerwe i pomogło. A z ledami powalczę wieczorem.
  4. ja przerabiałem ledy wiec nie sądzę że gwarancja to uwzględni.
  5. Ja mam otwory na 12 i 18 . Kratki w tych miejscach są pełne (otworki w plastrze "miodu") wiec pęd powietrza -deszcz raczej tam nie wpadnie. Z pierścieniem zrobię fotkę na tygodniu będziesz miał obraz o co mi chodzi. Ok napisz co tam wskórałeś z Hella...
  6. Jarek wiesz ja wywierciłem otwory góra dół. I tam nie ma prawa dostac sie woda. Wiesz z tym materiałem czy to ma sens? Najwyżej zrobić taki pierścień a w środku dziura. Np klej na gorąco i uformować taki okrąg. Ogarne ten temat na tyg nie myłęm dziś auta to Ci nie powiem otwory wierciłem w 2 innych punktach tak żeby sprawdzic czy to ma jakiś znaczenie.
  7. Wszystkie łaczenia objechałem. Tylko nie kleiłem szkła(klosza tego przezroczystego) z ta czarną ramka:) Ale to nie pomogło. Nawet pomyślałem że przez kostke dostaje sie woda to tam smaru nawaliłem i dalej kicha.
  8. Laguna widzisz to już z Toba 3 komlet który paruje. Wiesz nie myłem teraz auta ale powiem Ci że nie paruja mi. Wiesz ja już miałem dosyć parowania i wywierciłem otworki z góry -dółu i narazie (tak jak wcześniej pisałem nie myłem auta) odpukac nie parują. Łączenie na moje obserwacje jest tak szczelne że nie ma prawa tam dostac sie woda. Druga sprawa (dla pewności) obleciałęm łączenie silikonem czarnym nie pomogło. Tyle z moich obserwacji. Jutro może bedzie mycie to napisze czy parują. PS. Tak te za 170 nie parują
  9. Przekręciłeś kluczyk w stacyjce i teraz masz błąd. Musisz podłączyć pod kompa i skasować błąd .
  10. To nie miałem tej funkcji u siebie. Vagiem nie da się wyłączyć halogenów?
  11. Nie dawałęm rezystora bo nie podpinałem pod wtyczki z halogenów tylko zrobiłem nową instalacje wiec nie potrzeba rezystora. Koło lampy od kierowcy jest kostka "12 pin" + po stacyjce, masa to wiadomo z jakiegoś puknktu karoseri , + po przekreceniu przełącznika w kabinie ( nie pamietam który pin w lampie -od postojówki np) tylko musisz zastosowac przekaźnik
  12. Black Hole daje większy wet look niż srp
  13. kris-krzysztof odpowiedział(a) na kondi30 temat w Audi A4 B8
    Większość żarników to podróbki dobrze udające oryginały.
  14. S3 na codzien to podziwiam. Miałem SII dla mnie za duży teraz mam Iphone 4 i jest kompromisem
  15. Fajnie bo masz ciemny kolor to widac efekty pracy. Teraz mam srebny wiec efektu aż takiego nie ma. Polece Ci wosk CHEMICAL GUYS PETE'S 53. Filmik krecony po nałożeniu Glinka+UC+SRP+Pete's 53
  16. Ładna autko Według Ciebie z którym woskiem najlepiej się pracowało? I efekt był najlepszy
  17. kris-krzysztof odpowiedział(a) na kondi30 temat w Audi A4 B8
    Philips D3S XenEcoStart | Żarówki podaje barwe 4500 a z tej aukcji 4700 A Xen Start Xenon Bulbs: Żarniki xenon D3S Philips i Osram Xenarc w opisie pisze 4300lm Jeśli dane są prawdziwe to różnią sie barwa.
  18. B.M Customs | Facebook robiłem 3 kierownice, reczny i polecam
  19. Pa+MAGIFOAM Zdjecie z tel... dlatego taka jakośc.
  20. Silikon nie pomógł Bardziej pomógł otworek na dole. Wywierce jeszcze na górze. Lewy trosze mniej zaparowany
  21. Otwierasz drzwi i wtym momencie pojawia sie sygnał i włacza sie CLH. Nie wiem jaki masz moduł do tego czy od podrzymuje światła przez ustalony przez Ciebie czas czy jak ginie sygnał to gaśnie.
  22. Jak wyłaczysz? dasz na 0 to i tak będzie działac. Podpinasz sie do wnętrza lampki, a nie do żarówki
  23. Otwierasz drzwi wychodzisz z auta zamykasz i CLH dostale sygnał, wiec będzie CI działac.Jak nie to zostań przy rozwiązaniu wcześniejszym
  24. O akumlatorach jest tyle opini co sprzedających. Kupując do swojej audicy kupiłem ORi bo dostałem dobra cene (mniejsza od Bosh i Centry) . Przed zakupem jeździłęm do kilku sklepów i rozmwoa wygladała tak 1) (miał tylko centre na półce-Innych nie miał) dostał dobra cene to sprzedaje Jaki Pan poleci aku ? -O Panie tylko Centra 2)Jaki Pan poleca aku? (na półce głownie bosh) -Bosh -Cemu? Bo rok temu sprzedawałem centre i dużo reklamacji Jeszcze kilka sklepów zaliczyłem i już miałem metlig w głowie. Centre sam miałem 2 lata później sprzedałem auto . Spisywała sie ok.Ale co po tak krótkim czasie można powiedziec. W busie ma 4 lata centra i też ok.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.