Treść opublikowana przez pablo15005
-
[B5 AJM] czarny Avant by banito
Kolego, bardzo skomplikowane wyczyścić egr? bo mój zaślepiony ale wali olejem... co daje kolektor awx w ajm-ie?
-
Opony 205 na felgi 17"
ja mam na zime 205/50/17 7.5 J
-
[ALL B5] Mój Kermit;D
Pomyślimy ale w swoim czasie na ile pozwalają fundusze na tyle sie modzi[emoji14] Znam to, cały czas się wymyśla a to to a to to... kiedy to się skończy
-
[ALL B5] Mój Kermit;D
Na plus lampy ! pomyśl nad dużym lustrem prawym, auto będzie w końcu normalnie wyglądać, przerabiałem efekt
-
Ceny paliwa marzec 2026
4.85 ON orlen Lublin
-
Pływające auto na śliskiej nawierzchni przy 60km/h
A kto to wie, jak przyszedl do mnie zlozony zawias, naciskalem na sprezyne to sie uginala a amorek nie chcial ruszyc, mechanior mowil ze sa git.
-
Pływające auto na śliskiej nawierzchni przy 60km/h
Gumy na stabilizatorze wyglądaj ok, gorzej na łącznikach, te od dołu maja straszna jape widać na fotkach... do wymiany? Zmienione laczniki. Auto jakos juz jedzie, wielej lepiej sie jezdzi, tylko przy wiekszej nierownosci z prawej strony jakby dobijalo takie walniecie jest. Ciekawe co temu winne
-
Pływające auto na śliskiej nawierzchni przy 60km/h
Jak to w garazu moge sprawdzic?
-
Pływające auto na śliskiej nawierzchni przy 60km/h
belka zmieniona, objawy nie ustały, ręce opadają przez mocowania górne mogłoby się tak dziać? czy winne jest co innego?
-
Żarówki H7 świecące na biało - efekt xenon
Możesz zrobić foto jak to wygląda w nocy? Bo jak mam taki efekt jak na foto: Ciekawe jestem jaka żarówkę bym musiał wrzucić w pozycje żeby wyrównać te kolory światła...
-
Pływające auto na śliskiej nawierzchni przy 60km/h
a tego nie wiem, ale nic się nie tłucze itp, jak mi zbieżność ustawiał koleś to mówił że gdzieś jest minimalny luz.
-
Pływające auto na śliskiej nawierzchni przy 60km/h
wymienię je po niedzieli, wrzucę raczej febi bo lema nie ma sensu pchać chyba...mam nadzieje że w końcu będzie spoko, teraz ten tył jakby nie miał twardości...
-
Pływające auto na śliskiej nawierzchni przy 60km/h
no właśnie też tak myślałem żeby zmienić, a jakiej firmy zakładałeś?
-
Pływające auto na śliskiej nawierzchni przy 60km/h
Witam, mam problem ze swoim avantem.Auto jest strasznie niestabilne jak wykonuje gwałtowne ruchy kierownicą, mam wrażenie jakby tył chciał odjechać z auta... po nierównościach też jest dziwnie jakby każde koło szło sobie, takie odczucie mam że to winnego jest coś w tyłu zwieszenia. Mechanik po przejażdżce stwierdził że auto jest nadsterowne. Byłem na ścieżce zbieżność była zrypana strasznie, ustawiłem ale problem nadal jest. Auto na glebie 60cm do nadkola. Koło 215/40/18. Myślałem że to przez opony (nankangi 13rok nówki sztuki) ale wrzuciłem dziś zimę i jak wykonałem parę ruchów kierownicą tył dosłownie się rozjeżdża. Jeździłem na gwincie fk, wylał się tył, wrzuciłem weiteca, koło wpadnie w studzienkę nic się nie dzieje jak na wylanym. Problem pojawia się jak kręcę w prawo/lewo jadąc po prostej drodze no i na nierównościach jest "dziko" nie wiem jak to opisać nawet. Dodam że z tyłu są mocowania górne amora przedliftowe, nie wiem czy to miałoby wpływ na prowadzenie auta? Tuleje na belce są spękane ale koleś w speed car mówił że nie są naderwane. Koło prawy tył jest bardziej wklęśnięte do środka ok 5mm. ET 35 mam LT a zaś PT 35+5 dystans i jest tak jak z lewej strony. Podobno tak mogła się belka ułożyć na tulejach... Ile w tym prawy, nie wiem. Macie jakieś pomysły co się wysrało? Dodaje foto ustawionej zbieżności.
-
Szerokie A6 C5 Avant
http://sportaudi.pl/viewtopic.php?t=6099 - wrzucę nic nie zaszkodzi ale pewnie za bardzo styrane... ciekawe jakby to po ogarnięciu wyglądało
-
[B5 AAH, 94r] by maniu LZ5K v2 | 2.8 Quattro | Body lift | skóra
Z zewnątrz bardzo ładnie ją wyprowadziłeś a jak tam środek ? oby tak dalej
-
Spociki lubelskie - najbliższy spot Niedziela 26.05.2024r godz.16.00 - parking LPNT
Wrzucam pogladowe foto jak dojechac, jak bedziecie mieli po lewej stronie dworzec pkp to caly czas prosto. Dojedziecie do nowego rozkopanego ronda (na niebiesko), przecinacie prosto. Po lewej będzie rampa schenkera, na przeciwko tego bedzie skret w prawo na arene. W razie czego podbic na pw do mnie podam nr tel i bedziemy sie kontaktowac
-
Spociki lubelskie - najbliższy spot Niedziela 26.05.2024r godz.16.00 - parking LPNT
jedziemy tylko abysmy tam trafili nie to co sotatnio Moze ktos zrobić mapke aktualną dojazdu, albo jakieś zdjecie w którym to miejscu sie tam zjeżdza z głównej trasy? Jak coś wieczorem moge ogarnac jakas mapke
-
Spociki lubelskie - najbliższy spot Niedziela 26.05.2024r godz.16.00 - parking LPNT
Listopadowy fotospot Low Lublin! - "Jedna zasada - nie ma selekcji, wszyscy są mile widziani"
-
Auto Detailing - Krótkie pytanie - krótka odpowiedź
Powie mi ktos jak myc auto po wosku colli? bo jak umyje chemia na myjce to po zabiegu, a plukanie sama woda nic nie daje ...
-
[B5 AJM] Niebieski Avant - wersja rozwojowa
http://allegro.pl/owiewka-bagaznika-wind-deflector-fairing-jdm-i4739828719.html -wersja dla leniwych poza tym jeśli się ma bagażnik na dachu fajna sprawa
-
Dobrzy chiptunerzy
Jedz bez wahania do Darka z Poniatowej takie TDI-ki to robi z zamkniętymi oczami... No chłopak ma niesamowite pojęcie, pierwszy raz byłem na programie ale jego wiedza normalnie szok, jakby posługiwał się kalkulatorem na kompie bez żadnego zastanowienia zawahania itp. Człowiek wie czym się zajmuje i z czym to się je.
-
Pływanie
w quattro z tyłu jest co robić
-
Dobrzy chiptunerzy
W serii miałem coś koło 120hp. Po programie 150hp i 350 NM. Auto fajnie jedzie czuć pierdyknięcie momentu
-
Dobrzy chiptunerzy
Ja robiłem i polecam, żadnych problemów z autem po programie