Treść opublikowana przez pablo15005
-
2.5 dlaczego krąży wokół tego silnika zła opinia?
Zacznijmy od tego ze nie wiem ile spali seryjne 2.5 i dlatego moje pytanie takie a nie inne
-
2.5 dlaczego krąży wokół tego silnika zła opinia?
A ile takie 2.5 po czipsie spali?;> mieszany,miasto i trasa?;>
-
Spociki lubelskie - najbliższy spot Niedziela 26.05.2024r godz.16.00 - parking LPNT
Audi A4 9500.00 PLN. Świdnik - otoMoto.pl zna ktos to auto? jakie spalanie ma taki silnik? czy lepiej go unikać?
-
[B5 AFN] Audik Armiego - koniec przygody - SPRZEDANE
Klapa któraś została?
-
[B5 APS] by czorny
lampki polift , albo LEDziory by spasiły i byłoby Si:wink: +1 +2 albo na szybko folia jak u Michała i tez jest
-
Audi A4 B5 by MatUsh Gwint, 18" Flat Five, Xenon, Skóra
-Przyciemnianie szyb -Halogeny w kratkach -maluj dokładki zderzaków -kubły itp - Szyby były przyciemnone folia zdjęta po 2 tyg nie pasuje mi do tego auta - Halogeny bedą w poliftowym zderzaku czytaj 1 strone - dokładki bedą pomalowane wraz z zderzakami - kubły hmmm czekam na komplet skór czarnych do sedana jak ktos wstawi ---------- Post dopisany 14-07-2013 at 08:46 ---------- Poprzedni post napisany 12-07-2013 at 07:47 ---------- http://www17.zippyshare.com/scaled/26776449/file.html http://www17.zippyshare.com/scaled/26747081/file.html http://www8.zippyshare.com/scaled/98162438/file.html http://www73.zippyshare.com/scaled/33594535/file.html Zamiany dotyczące środka, -została wymieniona obudowa kierownicy wraz z taśmą air-baga na polift oraz kierownica s4 b5 skórzana z 2000roku polift - dekory carbon jasny - mieszek ori skórzany wraz z gałką biegu II lift 2000r - cała podsufitka szara II lift - elektryczne szyby przód ori - ori termometr w liczniku - przycisk halogenów już czeka na zderzak polift Z tego w względu że pakiet skóra jest zrobiony w 50% czas niedługo na stołki ---------- Post dopisany 19-07-2013 at 18:28 ---------- Poprzedni post napisany 14-07-2013 at 08:46 ---------- Ala US nie wygląda szpetnie ? http://www14.zippyshare.com/scaled/59007681/file.html Oddałem do malowania 2 zderzaki Przód POLIFT + SPRYSKI + ZÓŁTE HALOGENY oraz tylni zderzak polift Na dniach donosze klamki i lustra również w kolor Kierunki też kleiles folią czy ori pomarańcz? bo mam u siebie biale i nie wiem co robic
-
Jaki kosmetyki do czarnego auta?
Witam, rozglądam się za kosmetykami do auta, w niedawnym czasie nabyłem - Meguiars Clear Coat Safe Rubbing Compound - do ręcznego czyszczenia lakieru i usuwania zarysowń - Meguiars Black Wax - wosk do ciemnych i czarnych lakierów Jak się z tym obchodzić? Co polecacie robić żeby zastosowanie tych kosmetyków miało jakiś efekt. Umyć auto, wytrzeć do sucha ircha a później nakładać ? co pierwsze lepiej? Jaki wosk polecacie zakupić żeby zrobić efekt kropelkowania? Z tej strony możecie coś polecić żeby uzyskać podobny efekt? http://www.autochemia24.pl/pol_m_KOSMETYKI_Mleczka-i-pasty-433.htmlZastanawiałem się czy taki wosk Atas Idrolak 105R - wosk polimerowy na mokro 2 kg | KOSMETYKI \ Mleczka i pasty PRODUKTY MYJNIOWE \ Woski | Kosmetyki i chemia samochodowa, sklep autochemia24.pl do karchera opłacałoby się kupić? Jest sens? Proszę o pomoc w wyborze i rady jak najlepiej zadbać o lakier
-
[B5 ADR] A4 Czarny sedan by pablo
Adam dawaj znać jak coś będziesz wiedział która klapa u Ciebie zostaje
-
Spociki lubelskie - najbliższy spot Niedziela 26.05.2024r godz.16.00 - parking LPNT
Mi również było miło poznać, pogadać Dzięki i trzeba zrobić jakiegoś spota w niedługim czasie w większym gronie
-
[B5 ADR] A4 Czarny sedan by pablo
Up ! Coś się dzieje ale fotek brak Na ten sezon : - grill polift czarny mat - ala US - s-line 17' - przyciemniony pasek lamp tył Spy-foto ---------- Post dopisany 01-07-2013 at 09:36 ---------- Poprzedni post napisany 15-06-2013 at 23:20 ---------- Up ! Aktualne foty
-
[B5 ABC] Moja stara po kilku zmianach
na plus jak zdjąłem u siebie folie to jakoś tak dziko strasznie i znowu zagościła lepsze foty całości dawaj
-
[B5 ABC] Moja stara po kilku zmianach
jakie parametry? P.S chyba znalazłem wzór do wycięcia folii do lamp ala USA:whistling: 18" 8,5J ET47, na przód dojdzie dystans 5mm a na tył 10mm jak dałbyś rade podesłać mi jakoś ten wzór byłoby ---------- Post dopisany 11-05-2013 at 15:12 ---------- Poprzedni post napisany 10-05-2013 at 22:17 ---------- no i dalej popird@lam na zimowych nie kupie u siebie na miejscu śrub do tych felg (ori są za krótkie) Jeśli chcesz ten wzór US to podbij na pw z mailem wyśle
-
Szarpie na ssaniu i jeździe bez gazu,falujące obroty, duże spalanie !
Tylko w moim przypadku nie mam gazu i do czego teraz się przyczepiać ?
-
Szarpie na ssaniu i jeździe bez gazu,falujące obroty, duże spalanie !
Też masz taki problem? :> działasz coś w tym temacie, bo ja to odpuściłem sprawę a wymiana świec? U mnie na vagu są takie same wszystkie parametry jak na sprawnym silniku 1.8 adr mechanika...
-
Szarpie na ssaniu i jeździe bez gazu,falujące obroty, duże spalanie !
A poduszki silnika/skrzyni i dlatego szarpie ?
-
Szarpie na ssaniu i jeździe bez gazu,falujące obroty, duże spalanie !
Zmieniona uszczelka pod kolektorem ssącym ale nic to nie dało... szarpanie jest moze nie takie jak w zimie ale odpuściłem temat z tym. Najbardziej denerwuje mnie jak wrzucam na luz i obroty raz zafalują i normalnie trzyma już. Ze spalaniem chyba się już ustatkowało Więcej gazu w podłogę i przepaliło zimowy zamuł
-
[A4 B5 2.8 AAH] Moja A-czwórka
Sam rozklejałeś lampy i smooked robisz?
-
[B5 AJM] a4 by gwerty kavlar & Plasti Dip
1. nie świecą się soczewki 2. Lampy Usa 3. Brak ramki klubowej 4. Obie ręce na kierownicy
-
[B5 AJL] Rude A4 1.8T by OLI
Na pewno lepsze rozwiązanie niż lutowanie żarówki przy wymianie
-
[B5 AJL] Rude A4 1.8T by OLI
Kolego te oprawki pasują P&P do poliftowych lamp? Dobry patent a nie wtyczkę wiercić, i co najważniejsze żarówkę łatwo wymienić
-
Szarpie na ssaniu i jeździe bez gazu,falujące obroty, duże spalanie !
uszczelka pod kolektorem zmieniona, przy wrzucaniu na luz sfalują jestem ciekaw jak tam spalanie ale oszczędności się nie spodziewam jak w zdrowej 1.8. kolego devastation a jak ocenić czy czujnik w dobrej kondycji ? Temp na zegarach i vagu jest taka sama. ---------- Post dopisany 21-03-2013 at 13:40 ---------- Poprzedni post napisany 20-03-2013 at 13:58 ---------- Nie wiem co jest kurde, pali dalej jak smok Dziś zmieniłem olej, i wszystkie filtry ale to pewnie tez nic nie da Panowie przez co może być spowodowane to wysokie spalanie? Sonda w porządku, na vagu żadnego błędu...
-
Szarpie na ssaniu i jeździe bez gazu,falujące obroty, duże spalanie !
Kolego, dziś z rana odpalam auto i na ssaniu obroty wachlują w przedziale ok 1600-1200 obrotów Auto stoi już u mechanika i zobaczymy co wynajdzie, wymieni uszczelkę pod kolektorem ssącym ale przepływomierz też może już mówi papa w takim razie
-
[B5 1.9 TDI AFN] Audi A4 by Murdzi *** 200 000km za nami! STR. 8 ***
Z tego co słyszałem weitec podobno "twardy?", a eibach ładnie wybiera Nie miałem okazji jeździć na tych eibachach ale weiteca mam z tyłu z amorem koni i jak siądzie komplet ludzi to już się nie odczuwa "twardości" ale jazda samemu jest dosyć skoczna
-
[B5 1.9 TDI AFN] Audi A4 by Murdzi *** 200 000km za nami! STR. 8 ***
-40 i pomiędzy błotnikiem a oponą wchodzą 2 palce na 15 a na szesnastce nie sprawdzałem u siebie PS. Dopóki nie wsadzisz jakiegoś sportowego amortyzatora to komfortu nie stracisz a -40 to prawie że nie gleba a seria
-
[A4 B5 2.8 AAH] Moja A-czwórka
Widzę kolega z okolicy Trzeba by się ustawić gdzieś kiedyś