Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

pablo15005

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez pablo15005

  1. Zacznijmy od tego ze nie wiem ile spali seryjne 2.5 i dlatego moje pytanie takie a nie inne
  2. A ile takie 2.5 po czipsie spali?;> mieszany,miasto i trasa?;>
  3. Audi A4 9500.00 PLN. Świdnik - otoMoto.pl zna ktos to auto? jakie spalanie ma taki silnik? czy lepiej go unikać?
  4. Klapa któraś została?
  5. lampki polift , albo LEDziory by spasiły i byłoby Si:wink: +1 +2 albo na szybko folia jak u Michała i tez jest
  6. -Przyciemnianie szyb -Halogeny w kratkach -maluj dokładki zderzaków -kubły itp - Szyby były przyciemnone folia zdjęta po 2 tyg nie pasuje mi do tego auta - Halogeny bedą w poliftowym zderzaku czytaj 1 strone - dokładki bedą pomalowane wraz z zderzakami - kubły hmmm czekam na komplet skór czarnych do sedana jak ktos wstawi ---------- Post dopisany 14-07-2013 at 08:46 ---------- Poprzedni post napisany 12-07-2013 at 07:47 ---------- http://www17.zippyshare.com/scaled/26776449/file.html http://www17.zippyshare.com/scaled/26747081/file.html http://www8.zippyshare.com/scaled/98162438/file.html http://www73.zippyshare.com/scaled/33594535/file.html Zamiany dotyczące środka, -została wymieniona obudowa kierownicy wraz z taśmą air-baga na polift oraz kierownica s4 b5 skórzana z 2000roku polift - dekory carbon jasny - mieszek ori skórzany wraz z gałką biegu II lift 2000r - cała podsufitka szara II lift - elektryczne szyby przód ori - ori termometr w liczniku - przycisk halogenów już czeka na zderzak polift Z tego w względu że pakiet skóra jest zrobiony w 50% czas niedługo na stołki ---------- Post dopisany 19-07-2013 at 18:28 ---------- Poprzedni post napisany 14-07-2013 at 08:46 ---------- Ala US nie wygląda szpetnie ? http://www14.zippyshare.com/scaled/59007681/file.html Oddałem do malowania 2 zderzaki Przód POLIFT + SPRYSKI + ZÓŁTE HALOGENY oraz tylni zderzak polift Na dniach donosze klamki i lustra również w kolor Kierunki też kleiles folią czy ori pomarańcz? bo mam u siebie biale i nie wiem co robic
  7. Witam, rozglądam się za kosmetykami do auta, w niedawnym czasie nabyłem - Meguiars Clear Coat Safe Rubbing Compound - do ręcznego czyszczenia lakieru i usuwania zarysowń - Meguiars Black Wax - wosk do ciemnych i czarnych lakierów Jak się z tym obchodzić? Co polecacie robić żeby zastosowanie tych kosmetyków miało jakiś efekt. Umyć auto, wytrzeć do sucha ircha a później nakładać ? co pierwsze lepiej? Jaki wosk polecacie zakupić żeby zrobić efekt kropelkowania? Z tej strony możecie coś polecić żeby uzyskać podobny efekt? http://www.autochemia24.pl/pol_m_KOSMETYKI_Mleczka-i-pasty-433.htmlZastanawiałem się czy taki wosk Atas Idrolak 105R - wosk polimerowy na mokro 2 kg | KOSMETYKI \ Mleczka i pasty PRODUKTY MYJNIOWE \ Woski | Kosmetyki i chemia samochodowa, sklep autochemia24.pl do karchera opłacałoby się kupić? Jest sens? Proszę o pomoc w wyborze i rady jak najlepiej zadbać o lakier
  8. Adam dawaj znać jak coś będziesz wiedział która klapa u Ciebie zostaje
  9. Mi również było miło poznać, pogadać Dzięki i trzeba zrobić jakiegoś spota w niedługim czasie w większym gronie
  10. Up ! Coś się dzieje ale fotek brak Na ten sezon : - grill polift czarny mat - ala US - s-line 17' - przyciemniony pasek lamp tył Spy-foto ---------- Post dopisany 01-07-2013 at 09:36 ---------- Poprzedni post napisany 15-06-2013 at 23:20 ---------- Up ! Aktualne foty
  11. na plus jak zdjąłem u siebie folie to jakoś tak dziko strasznie i znowu zagościła lepsze foty całości dawaj
  12. jakie parametry? P.S chyba znalazłem wzór do wycięcia folii do lamp ala USA:whistling: 18" 8,5J ET47, na przód dojdzie dystans 5mm a na tył 10mm jak dałbyś rade podesłać mi jakoś ten wzór byłoby ---------- Post dopisany 11-05-2013 at 15:12 ---------- Poprzedni post napisany 10-05-2013 at 22:17 ---------- no i dalej popird@lam na zimowych nie kupie u siebie na miejscu śrub do tych felg (ori są za krótkie) Jeśli chcesz ten wzór US to podbij na pw z mailem wyśle
  13. Tylko w moim przypadku nie mam gazu i do czego teraz się przyczepiać ?
  14. Też masz taki problem? :> działasz coś w tym temacie, bo ja to odpuściłem sprawę a wymiana świec? U mnie na vagu są takie same wszystkie parametry jak na sprawnym silniku 1.8 adr mechanika...
  15. A poduszki silnika/skrzyni i dlatego szarpie ?
  16. Zmieniona uszczelka pod kolektorem ssącym ale nic to nie dało... szarpanie jest moze nie takie jak w zimie ale odpuściłem temat z tym. Najbardziej denerwuje mnie jak wrzucam na luz i obroty raz zafalują i normalnie trzyma już. Ze spalaniem chyba się już ustatkowało Więcej gazu w podłogę i przepaliło zimowy zamuł
  17. Sam rozklejałeś lampy i smooked robisz?
  18. 1. nie świecą się soczewki 2. Lampy Usa 3. Brak ramki klubowej 4. Obie ręce na kierownicy
  19. Na pewno lepsze rozwiązanie niż lutowanie żarówki przy wymianie
  20. Kolego te oprawki pasują P&P do poliftowych lamp? Dobry patent a nie wtyczkę wiercić, i co najważniejsze żarówkę łatwo wymienić
  21. uszczelka pod kolektorem zmieniona, przy wrzucaniu na luz sfalują jestem ciekaw jak tam spalanie ale oszczędności się nie spodziewam jak w zdrowej 1.8. kolego devastation a jak ocenić czy czujnik w dobrej kondycji ? Temp na zegarach i vagu jest taka sama. ---------- Post dopisany 21-03-2013 at 13:40 ---------- Poprzedni post napisany 20-03-2013 at 13:58 ---------- Nie wiem co jest kurde, pali dalej jak smok Dziś zmieniłem olej, i wszystkie filtry ale to pewnie tez nic nie da Panowie przez co może być spowodowane to wysokie spalanie? Sonda w porządku, na vagu żadnego błędu...
  22. Kolego, dziś z rana odpalam auto i na ssaniu obroty wachlują w przedziale ok 1600-1200 obrotów Auto stoi już u mechanika i zobaczymy co wynajdzie, wymieni uszczelkę pod kolektorem ssącym ale przepływomierz też może już mówi papa w takim razie
  23. Z tego co słyszałem weitec podobno "twardy?", a eibach ładnie wybiera Nie miałem okazji jeździć na tych eibachach ale weiteca mam z tyłu z amorem koni i jak siądzie komplet ludzi to już się nie odczuwa "twardości" ale jazda samemu jest dosyć skoczna
  24. -40 i pomiędzy błotnikiem a oponą wchodzą 2 palce na 15 a na szesnastce nie sprawdzałem u siebie PS. Dopóki nie wsadzisz jakiegoś sportowego amortyzatora to komfortu nie stracisz a -40 to prawie że nie gleba a seria
  25. Widzę kolega z okolicy Trzeba by się ustawić gdzieś kiedyś

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.