Treść opublikowana przez Krzycho81
-
Legnica i okolice - Spot Info w pierwszym poście
Daj sobie spokój z inż. L Chcesz softa z hamownią, to poleć do Wrocka - masz Ecu, masz Jetronic - do wyboru do koloru Wiesz może jak tam z ceną? Tu mi powiedzieli za a4 b6 1,9tdi 130km 800zlLekkie przegięcie... Ja kupiłem kabelek chinol za 6 dych czy jakoś tak i spanky zrobił mi soft na odległość za dwa litry dobrej whiskey.Wcześniej miałem zrobiony przez "speca" i niby było ok ale dopiero spanky tchnal życie w moją skorupe. Mierzyłem czasy przyspieszen w różnym zakresie na serii i obydwu softach i spora różnica na plus dla roboty spankyego. wysłane z Commodore 64 Podeślij te softy, chętnie obejrzę.
-
Zgasl fis data i przebieg
Ładowanie jak na moje oko ok. Zobacz w blokach pomiarowych jakie napięcie widzi licznik.
-
Led 6000K zamiast żarówki H7? Opinie
Każdy swoje chwali to normalne. Coraz częściej odchodzi się od tradycyjnych dotąd źródeł światła. Patent jak najbardziej na czasie.
-
Problem z centralnym zamkiem - drzwi kierowcy...
Kiedyś miałem przypadek ze całkowicie rozleciał się zamek i nie reagował na otwieranie z klucza os środka itd, podobnie jak u Ciebie. Ale martwi mnie ten brak podświetlania tak jakby brakowało zasilnia a bardziej masy. Trzeba boczek rozbierać. Jest takie coś jak ryglowanie drzwi
-
Led 6000K zamiast żarówki H7? Opinie
Nie, wszystko ładnie zamknięte w lampie. Z tym, że w przypadku soczewek to ja bym chyba zniszczył trochę mocowanie tej żarówki. Chodzi o to, że punkt ustalający (standardowe mocowanie h7). Ta żarówka led zrobiona jest w ten sposób, po włożeniu w lampę diody są po prawej i lewej stronie żarówki. Ja ze względu na to, że to soczewka i najważniejsze jest światło w górnej części odbłyśnika zniszczyłbym te mocowanie i obrócił żarówkę o 90 stopni tak, żeby diody świeciły na górę i dól odbłyśnika a nie na prawą i lewą jego część. Nie wiem czy dobrze kombinuję To ciekawa alternatywa dla Xeonów. Ciekawe jak z przeglądem takiego auta.
-
Legnica i okolice - Spot Info w pierwszym poście
wg profilu Zielona Góra Jelenia
-
Skoda Felicia 97 rok, immobiliser
Odczytaj błędy z tego auta.
-
Problem z podswietlaniem kabiny a4 b6
Napięcie dochodzi do lampki??
-
Problem z licznikiem [8D0920900M]
Po naprawie nie musisz go programować. Wkładasz i jedziesz. Tak teraz sprawdzam i faktycznie carprog ma opcje naprawy tej moty o masce 2j74y. Na pewno ktoś w Twojej okolicy ma taki sprzęt. Koszt na pewno będzie ,mniejszy jak zakup i wymiana kolejnego zegara.
-
rozrusznik
Na stronie auto starter po podaniu nr rozrusznika masz podane nr katalogowe każdej części. Regeneracja jest banalnie prosta tak jak na fimie pokazanym wyżej. Szkoda tej stówy na browar bedzie.
-
Problem z licznikiem [8D0920900M]
To była wada liczników Jaeger. Dużo tych motek było podrobionych. Wykonaj taki test podłącz zegar na stole i delikatnie podgrzewaj mote hc08 hotem powinna zareagować.
-
Problem z licznikiem [8D0920900M]
Jak dobrze pamiętam to tam był problem z motorola HC08. wymiana jej pomagała. Kiedyś widziałem ze ori carprog ma opcje naprawy tej moty ale nigdy nie testowałem tej funkcji.
-
Wymiana ori układu wydechowego na podwójny od 2.5TDI
Ja mam na przelotach. wydech mam zrobiony na podzespołach A5 3.0 i a4 1.8T. jest tak samo. Jedynie w parkingu podziemnym lub wjazd do galerii jakby turbo bardziej słychać
-
rozrusznik
Tulejki są banalnie tanie. Dosłownie kilka zloty.
-
Led 6000K zamiast żarówki H7? Opinie
Grzeje się?
-
Kilka problemów z elektryką
Głosniki zamykanie tylnych drzwi sugeruje mi na przeloty wiazek pomiedzy buda a drzwiami. Podobnie moze być z przyciskiem otwierania.
-
Legnica i okolice - Spot Info w pierwszym poście
Link coś nie działa. Przynajmniej u mnie
-
Led 6000K zamiast żarówki H7? Opinie
Gdzieś kiedyś czytałem że bardzo mocni grzeje.
-
Legnica i okolice - Spot Info w pierwszym poście
Panowie nie ma co ukrywać 800 zeta ze edc15 to spora przesada. Tak na marginesie możesz zrobić moda na podstawie logów a hamownie odwiedzisz dla sprawdzenia wyniku. Byłem ostatnio z znajomym w jednej z w/w firm, kolega sie upar bo gwarancja itd. finał był taki ze po pierwszym hamowaniu wgrał gotowca i tyle. Żadnej korekty. gwarancja to tez chwyt wyborczy.
-
Giełda Dolnośląska
No tak nie pomyślałem. Magic Dash Can. Urządzenie pozwala na zmianę KM,odczyt numeru pin, odczyt i zapis EEprom,włączenie/wyłączenieIMMO w EDC15. Jest to wersja full czyli ma level bosch do naprawy liczników RB4 i RB8 oraz level2. przykładowe funkcje. Audi A4, A5, Touareg Read/Write KM CAN 2007…- -Audi A3 2003-2007 on processor fufitsu Read/Write KM -Read PINVDO ….- 06.2006 and SEAT…. -2008 (CAN) - See more at: https://obdtoolusa.com/product/magic-dash-can-edc15-edc16-audi-vw-seat-skoda-change-km/#sthash.5Vntgu0k.dpuf Audi A4, A5, Touareg Read/Write KM CAN 2007…- -Audi A3 2003-2007 on processor fufitsu Read/Write KM -Read PINVDO ….- 06.2006 and SEAT…. -2008 (CAN) - See more at: https://obdtoolusa.com/product/magic-dash-can-edc15-edc16-audi-vw-seat-skoda-change-km/#sthash.5Vntgu0k.dpuf -Audi A4 C66 1998 -Audi A4 VDO C86 -Audi A4 RB4 Bosch(24c08) not Crypted -Audi A4 RB4 Bosch(24c08) Crypted -Audi RB8 (24c08) 2005-Crypted -Audi A6 VDO C86 normal & crypto -Audi A4 Bosch normal & Crypto -Audi A3/A4/A6 Magneti Mareli -Audi A3/A4/A6 Magneti Mareli Checksum -Audi A4 stare c46v1 -Audi c46v2 with comp -Audi c46v3 with comp -Audi A6 c46 -Skoda Octavia C86 -Skoda Fabia -Skoda SuperB -Seta Inka C66 -Seat Aroza C66 -Seat Ibiza C66 -Seat Ibiza C86 -Seat Toledo C86 -Seat Leon C86 -Seat Alhambra C86 -VW Bora Bosch -VW Bora Bosch(24c08) -VW Passat 2000 Motometer -VW Passat VDO C66 (1998) -VW Passa VDO C86-rowniez po liftingu z kierunkami w lusterkach -VW Golf 4 VDO C66 -VW Golf 4 C86 -VW Golf 4 Bosch 24C08 (bez czekania korekcja trwa 15sek) -VW Sharan line -VW Polo Motometer -VW Polo VDO -VW T4 -VW T5 -VW Passat Magneti Mareli (1997) -VW New Betle HC12D60 , Magneti Mareli -VW Touareg,Porsche Cayenne BOSCH -Magneti Mareli Galaxy/Sharan/Alhambra Funkcje specjalne: -Zmiana przebiegu w serownikach EDC15 +opcja włącz/wyłącz immo Obsługiwane modele po CAN: -Wszystkie liczniki VDO do 06.2006r -Audi A6,Q7 MM73 2005r -Wszystkie SEAT VDO po CAN -Wszystkie A6,Q7 po CAN -Visteon odczyt i zapis EEprom Funkcje specjalne: -Obsługa sterowników EDC16 zmiana przebiegu plus odczyt PIN do 2008 -Funkcja DUMP TOOL- Opcja czytania numeru PIN sterownika z pliku: Bosch EDC16, Simens
-
Giełda Dolnośląska
Sprzedam MDC od smoka, wersja full. Ewentualnie zamienię na laptop dell lub inne propozycje. cena 1000 zt. moja wysyłka,
-
chiptuning na dolnym śląsku wasze opinie
Np Spanky, jest na forum
-
Proszę o analizę logów 2.0 BMR
http://vaglog.pl/log_237604.html http://vaglog.pl/log_237603.html Zrobiłem kilka razy. EGR wyczyściłem dzisiaj ale żadnej poprawy. Generalnie auto jeździło dobrze. Dziewczyna przyjechała z dzieciakiem z szkoły zgasiła i juz nie odpalił. zdiagnozowałem uszkodzenie pompki nr 2 ( po jej odpięciu odpalił). wymieniłem pompkę zgodnie z instrukcja, jest tu na forum. Od tego momentu autem trzepie. W aucie było coś kombinowane bo każda pompka ma starty numer i udało mi się odczytać ostatni symbol z 3 pompki, końcówka S. I taka założyłem.n Według internetu powinienem założyć z końcówka M lub T.
-
Proszę o analizę logów 2.0 BMR
http://vaglog.pl/log_237513.html. Na zimnym trzepie najbardziej. Może mieć na to wpływ EGR?
-
Proszę o analizę logów 2.0 BMR
Zwracam sie z prośbą o analizę logów. Auto po wymianie pompki nr 2 odpala ale szarpie na wolnych, podczas jazdy i odpuszczenia gazu. Wyraźnie nim rzuca.Logi samych pompek. http://vaglog.pl/log_237471.html http://vaglog.pl/log_237470.html http://vaglog.pl/log_237469.html http://vaglog.pl/log_237468.html