Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

fahrenheit

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez fahrenheit

  1. w tym sporcie jak i w kazdym innym kazdy chce byc mistrzem, najsilniejsze zespoly rokuja najawieksze szanse na osiagniecie celow. w bmw moga budowac ale czy zbuduja, zobaczymy... a Ferrari Forza !
  2. Mimo wielkich chęci bata z "kupy" nie ukreci... jak bmw chce miec mistrzostwo to im zostalo jeszcze kilka wyscigow, albo az... w ferrari sie tak nie bedzie meczyl... Kubica mistrz !
  3. Ciekawie to bedzie.... bo ma na starcie z lewej bedzie mial Masse i Coultharda a ten jak Copse przejedzie szczesliwie to tylko martiwc sie zeby jeszcze wolno wszedl w Maggots, tak co by w Backetts nim nie obrocilo i nie uderzyl w bolid 4 bo jesli nadal bedzie padalo to moze tam byc niezla "masakra" i o ile spokojny jestem o jazde Kubicy w tych warunkach jesli bolid ma ten czas odpowiednio zbalansowany to inni kierowcy poprzez swoja nieudolna jazde moga niejednemu kierowcy zaprzepascic wyscig. A Ty Robico sio do Ferrari!!! Kuuubicaaaaaaaa!!!
  4. Zostałeś zaatakowany podstępnie przez michal_wro. Ukradł on ci 1 złota.
  5. GRATULACJE DLA ROBERTA I TEAMU!!!! :oklaski: :oklaski: :oklaski: :oklaski: :oklaski: :oklaski: :oklaski: :oklaski: Ja wczoraj od 20 okrazen do konca mialem puls 5000, a im mniej kolek do konca tym wiekszy...Zestaw glosnikow, jak w kazde GP bardzo, bardzo glosno, wczoraj prawie max, na granicy tolerancji jakosci odsluchu i wylotu szyb w domu. Po wyscigu flaga na i z klaksonem rundka miasto-wies, okrzyki KUUUUBICAAAAAAAAAAA!!!!!!!! i caly czas sygnal! Tak uczcilem pierwsze zwyciestwo Roberta Kubicy w GP F1.
  6. http://www.justin.tv/misionlandia
  7. Dla Roberta :oklaski: :oklaski: :oklaski: :oklaski: :oklaski: :oklaski: :oklaski: :oklaski:
  8. ten adapter co mialem to wygladal mniej, wiecej tak: wtyczka do gniazda zapalniczki-> ok 30 cm cienkiego kabelka-> adapter-wielkosc skladanego kluczyka z malutkim lcd (jakies 4mmx8mm) i przyciskami +,- -> i znowu kawalek chudego kabelka-> jack do ipoda. Dalem za niego 20. Na nim i na radio ustawiasz taka sama czestotliwosc i smiga (chyba 93,7), a dodatkowo sie jeszcze laduje bateria w ipod'zie. Kabel jest gietki, nie krecony, a ipoda mozesz trzymac gdzie chcesz.
  9. Wydaje mi sie, ale tylko mi sie wydaje, ze to bedzie udany weekend dla nas. Nasi wygraja z niemcami, a Kubica na najwyzszym podium - a co tam, jak kibicowac to na calego i nie oszczedzac sie !!!
  10. Kupujesz adapter do ipoda na gniazdo zapalniczki, ustawiasz na nim czestotliwosc 93,8 bodajze (dokladnie nie pamietam tej czestotliwosci, bo to w zimie mialem tego ipoda, a ze na uszach to ja najbardziej wole kobiece uda to sie go pozbyłem) i taka sama na radio i muzyczka leci na glosniki, teledyski etc. Na radio mozna jeszcze wylaczyc opcje wybierania najmocniejszego sygnalu gdy wjezdzasz w inny rejon, wtedy nie bedzie Ci sie automatycznie przelaczalo.
  11. o ile mnie pamiec nie myli to - nie
  12. dowaliles koksu z tymi "renomowanymi" firmami, za ta kase poszukaj jakiejs uzywki Alpine, a Ipod'a mozesz podlaczyc do gniazda zapalniczki
  13. Ja mam radyjko Alpina 9885R i gra bardzo ladnie i czysto, wogole Alpiny inaczej odtwarzaja dzwiek, od razu widac ze mocniej i jakosc wysmienita, a pioneery to ta sama polka co sony, dla mnie nie maja pierdniecia do Alpiny, mialem wczesniej sony gt300 (nie smiac sie prosze) na chwile ale tylko dla tego ze w miare sie komponowalo i nie rzucalo sie w oczy, no ale sony, wiec postanowilem zmienic i choc kumpel pare pioneerkow mi przymierzal (ale w swoim mial stara Alpine) to bardziej mnie to radio draznilo niz chachalo. Pozniej jak Alpine przepielismy to wogole, od razu czujesz muzyke. Zdecydowalem - Alpina i tylko nie wiedzialem jeszcze, ktory model. Zdecydowalem sie wlasnie na ten 9885r bo 9887r dwa razy drozszy, a raczej takich potrzeb nie mam. Sa starsze modele 4x60 co dopiero wymiataja. A jak chcesz miec jakies wodotryski w Audi to wstaw sobie akwarium, a 16 kolorow i 5000 luminacji to po co Ci jak i tak bedziesz uzywal tylko czerwonego, a poza tym nie wiem jak Tobie ale zadne body pioneera mi sie nie podoba. Jak zalozysz Alpine to napewno powiesz - to jest radio do tego auta. W 9886r draznic moze Cie srebrna ramka i jasne body ale nic poza tym. Co do glosnikow to jak masz kase kup rokfordy
  14. http://stream.ra1kkonen.com/simulcastPlayer_02.swf jakby cos nie banglalo bo to z itv i na polske oficialnie nie ma streamingu to link ponizej , pozycja f1 i klik na www a tam juz was przekieruje http://www.meczyki.pl/home.php jeszce tu , dzis tu maja ciut lepszy streaming http://www.justin.tv/bluespower
  15. Pilsner lub Zywiec --- tylko te dwie marki
  16. fumfel ma ponoc (bo wczoraj jeszcze mial) jeszcze dwa bilety na Polska - Austria do sprzedania, jakby ktos chcial, bo on sie raczej nie wybiera, moge spytac jakby byl ktos chetny
  17. Robertowi niezle idzie na tych treningach , w tej chwili na drugim treningu jest nawet 1 dwa razy przeszedl na milimetry od sciany , co toyotce sie niestety nie udalo Piquet zagrzal klocki, a i Hamiltonowi tarcze chyba nie wyrabiaja Massa jak zwykle "poboczem", ale tym razem cos padla ta "rakieta", skonczyl 2 trening No ale Hamilton zalozyl miekkie oponki i byl lepszy, Robcio tez wyjechal za chwile na miekkich i znowu milimetry od sciany i troszke zarzucilo (jakby nie ten moment moze byloby lepiej) ale wykrecil drugi czas
  18. NIE-POL 1:3 :laghing2:
  19. http://pl.youtube.com/watch?v=S4powGS4oZI&feature=related --- pit stop Kubicy
  20. chyba żartujesz? no musze cie zmartwic, ze jednak nie żartuje, bynajamniej w moim przypadku bylo tak, ze na wiosne kupilem dunlopki, ktore zeszly z produkcji w lutym, czyli "swieże" posmigalem nimi do jesieni - cos ponad 30tys i bieżnika nie ma, zjechaly sie tak szybko jak hankook'i tylko ze te chinskie to nawet jak im sie bieznik konczyl to mialy stosunkowo bardzo dobra przyczepnosc czego dunlopki w takim samym stanie juz niestety nie mialy. dodam ze, w drugim aucie mialem michelinki i te turlaly sie przez jakies 150 tys (tylko letnie sezony) i turlaly by sie dalej bo byl bieznik, jeszcze , tylko pojechalem wywarzyc kolo, bo cos bilo po kierownicy, ale jak sciagneli kolko to juz druty od zewnatrz bylo widac, wiec dla mnie jak opona zrobi 30 pare tys i jest slick to znaczy to dla mnie ze sie szybko eksploatuje
  21. Toyo - podobno sa ciche Dunlop - szybko sie eksploatuja Fulda - to jest opona wogole? :doh1: - juz zapomnialem ktory model tej opony, ale byl taki albo i jest (zwazyszwszy na cene 185 pln) nie mial wogole bocznych wzmocnien a np. Bridgestone Turanza ER 300 - 195/65/15 dostepna od 220 zl z indeksem H i ten bym polecal bo przy V juz jest wieksza twardosc opony, wzmocnienia i wogole opona ciut ciezsza. Niewyglada ladnie, ale dobrze oceniana, min. w ADAC wygrala testy
  22. http://pl.youtube.com/watch?v=yf7MU3QfRXE&feature=related to troche mniej smieszne :polew: , mnie nie dotyczy ale pewnie to niezly http://pl.youtube.com/watch?v=uIMXPGZdvW8
  23. co do pamieci - to plyta glowna musi obslugiwac dane pamieci o takim samym napieciu (V), np. plyta obsluguje pamieci o napieciu 1.3V i odpowiednio takie kosci musza byc instalowane, timingi dajesz na Auto i powinno hulac, choc bywa ze dwie kosci roznych marek nie potrafia ze soba wspolgrac i komp nie bangla prawidlowo co do karty sieciowej to masz ja na plycie (gniazdko rj45), ale oczywiscie mozesz dopiac inna
  24. fahrenheit odpowiedział(a) na odpowiedź w temacie w Lifestyle i Hydepark
    roznica miedzy toshiba a jakims copmal'em jest chocbyt taka, ze np. taka sama grafe jest w toshibie jak i np w compalu tylko ze w tym pierwszym jest po kontroli jakosci i robiona z najlepszych podzespolow a w tym drugim to nie wiadmo ile wytrzyma, a bardzo wazna rzecza w lapku jest tez ekran i ciekawe , ktora z firm ma wieksze o nim pojecie, ktora matryca dluzej posmiga i na koniec taka sugestia,ze panoramy to sa dobre tylko do odtwarzania dvd.... na jakies full wypasy dziwnych marek to ja bym sie nie lakomil, bo to jak kupic dewoo w najbogatszej wersji

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.