Treść opublikowana przez junior_tdi
-
[B5 AFN] Deskorolka na RH
dał bym chyba w oczojebny jakiś lakier alu, znaczek i tą dechę jakiś TAKI albo TAKI albo coś TAKIEGO
-
[B5 AFN] Deskorolka na RH
maluj alusy pod ta dechę na dach
-
Zawieszenie pneumatyczne AIR RIDE
zimą relax, tylko trzeba pamiętać, żeby dołożyć OSUSZACZ za butlą, żeby nie zamarzało
-
[ B5 AFN++ ] Czarnulka na mercach
Elegancka Czarnulka dobrze by tu leżała jakaś 18stka no i trochę niżej ten gwint skręć
-
[B5 APS] by czorny
też zime na stali muszę przelatać
-
PlastiDip czyli alternatywa dla malowania
dzięki. w takim razie nie wywale w błoto hajsu
-
[B5 AFN++] Caractere Avant by junior_tdi [SPRZEDANA]
przecież już kupiłeś fele
-
[B5 AFN++] Caractere Avant by junior_tdi [SPRZEDANA]
Mercedes 18' 8,5J 5x112 + Pirelli 215/40/18 (2757137732) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.
-
PlastiDip czyli alternatywa dla malowania
Pany, a czy pistolet tego typu sprawdzi się przy malowaniu Plasti-dipem? LIDL
-
[ALL B5] Audi S4
nie za szerokie?
-
a4 b5 18 zoll gwint ,alcantara,navi,nowe foty
taki jak praktycznie wszyscy czyli gałgan - AutoGauge
-
[ALL B5] Audi S4
za***iste to nowe koło, ale taki balon jest niedopuszczalny !
-
Muzyka w naszych autkach
Zippyshare.com - 06 I've Got That Tune.mp3
-
[ALL B5] Audi S4
jedyny słuszny kapeć na 19stkę
-
Audi s4 ... 4XX w drodze:)
i love S4 padło
-
[B5 AEB]"A4 avant na CLS" Strona 15...
Odwiedź dział warsztat ! http://a4-klub.pl/audi-a4-b5-131/b5-all-rezanie-bixenonu-169059/ albo jak nie chce Ci się czytać:
-
[b5,5 AVF q++] Project B5 S-line
negatywa brakuje
-
[B5 AFN++] Caractere Avant by junior_tdi [SPRZEDANA]
udało się już taką kupić i ani mi się śni zakładać relingi na przyszły sezon pewnie jeszcze nie będzie lotki z tyłu, bo ląduje druga klapa pod blachę w USA rozmiarach
-
[B6 AVF] pocas - SPRZEDAM
nawet się nie zastanawiaj ! pierwsza lepsza czarna folia na lampy z allegro i jazda jak robić czarnucha to po całości ! ! ! !
-
[b5,5 AVF q++] Project B5 S-line
Na tej focie taki klimat, że brakuje tylko jakiegoś zombiaka czyt. Kowiego ---------- Post dopisany at 09:54 ---------- Poprzedni post napisany at 09:54 ---------- btw. Kradnę foto
-
[ALL B5] Black With Red - na X5
a dokładnie?
-
[B6 AVF] pocas - SPRZEDAM
Listwy seryjnie srebrne. A lampy z tyłu? Wybrałem najmniejsze zło z ledów. Jeszcze kupione okazyjnie od wrclaguny. Przyjemnie auto w nocy wygląda. ---------- Post dopisany 24-10-2012 at 00:22 ---------- Poprzedni post napisany 05-10-2012 at 16:01 ---------- Pozdrawiam Panów ze SM. http://cl.ly/image/3X2I3y0E0v3P/2012-10-23%2012.51.47.jpg ja pierd*%e... nic tylko rozstrzelać ich za takie coś ---------- Post dopisany at 07:30 ---------- Poprzedni post napisany at 07:26 ---------- apropos tych lamp z tyłu to jak już robisz takiego czarnucha to dał bym czarny pasek z folii przez środek mniej więcej coś takiego: właśnie ten środek w tych lampach mnie razi, taki manewr bym przeprowadził na Twoim miejscu
-
Trze czy nie trze, czyli zależności między obniżeniem B5, a osadzeniem felgi(ET)
1. 18"/8,5" Et35 4x 215/40/18 - przód i tył 2. Przód i tył ok 60 cm 2. Gwint MTS Przód potrafi przytrzeć podczas skręcania na nierównościach. Tył zero, nawet przy komplecie w aucie. tak się tył ugina przy komplecie i paru gratach w bagażniku.
-
[ALL B5] Black With Red - na X5
:thumbup: dobry jest ten czerwoniak
-
Strefa motocyklistów
ja za moto płacę rocznie 1/5 tego co za auto