Treść opublikowana przez junior_tdi
-
[A4 B5] nowa "forumowa" zabawka
Ładna poliftowa seria planujesz coś działać? koło? Gleba?
- [B5 AEB Q] TyBucowe 1.8TQ. -Swap 2,7 Fake s4 380hp przedlift na listwie CAN :D - updejt na ostatniej
-
dziwna sprawa z chipem? silnikiem?
Jakby był kijowy program to by tłok nie puscil.Poddymial by na czarno ale paliwo by szło mgła na tłok a nie sikał w punkt na 99,9% wtryski lały,a jak leja to i na serii moze strzelil tłok no właśnie wtryski nie lały, bo wtryski były dobre. Po głębszej analizie okazało się że na jeden tłok komp podawał dawkę paliwa x3
-
[B6 AWX] Black Bandit Czikita edition. Projekt zakonczony.
przesiadaj się do S4 B5
-
Audi s4 ... 4XX w drodze:)
jest klasa! nagraj coś jak to gada teraz
-
dziwna sprawa z chipem? silnikiem?
miałem u siebie takową akcję, że jeden tłok popłynął - diagnoza: Zesrany program.
-
[ALL B5] Audi S4
Sto Lat Gracek !
-
[B5 AFN++] Caractere Avant by junior_tdi [SPRZEDANA]
heheh, nie to nie moje. niezła zbieżność nicków wszystko o moich znajdziesz w pierwszym poście
-
[B5 AFN++] Caractere Avant by junior_tdi [SPRZEDANA]
zdejmij te wycieraczki od poloneza najpierw pincet za jedno no będą foty w tygodniu. w tym wrzuciłem zimną stal i poszło auto w górę. jeszcze zderzak muszę esowy ściągnąć
-
[B5 AFN++] Caractere Avant by junior_tdi [SPRZEDANA]
no na pewno coś szerszego rozkminiam teraz pomiędzy dwoma opcjami, ale więcej nie mówię żeby nie zapeszyć ---------- Post dopisany 12-10-2012 at 14:44 ---------- Poprzedni post napisany 08-10-2012 at 17:57 ---------- A więc u mnie koniec sezonu. Wpadły stalówki, które zaginęły mi na początku tego sezonu auto poszło do góry 4 centy, zderzak S4 leży grzecznie w piwnicy i czeka na lepsze dni Przypominam o Moich Mercedesach na sprzedanie
-
[B7 BRB ] takie se Audi by BUŁA :) pakiet Sline USA ,Air Ride,new wheels Kleeman TS 6
ojoj, świetna sztunia planujesz inne koło na sezon 2013?
-
[B5 AJM] Szafa|body rs4|GTB2056|zawieszenie KW/hamulce 345/325|rotor r19 9j et33 - Sprzedana!
elegancko napatrzyłem się u Ciebie i u mnie też będą zmiany. Uznałem że profil 40 jest NIEDOPUSZCZALNY
-
[ALL B5] Moja nowa Niebieska Slicznotka:)
no egzeplarz niezły, masz niezłe pole do popisu. Pierwsze co to tak jak Panowie piszą - brewki out, ten pseudo CHrom-Pakiet również, oznaczenia z tylnej klapy, bo niestety S4 to nie jest... poza tym wszystko całkiem spoko. i poprzednie koła były o wiele fajniejsze
-
[B5 AEB] Blue Strawberry Turbo
Mefju, wpadnie gleba i jakaś rolka na przyszły sezon?
-
[B5 AJM] Szafa|body rs4|GTB2056|zawieszenie KW/hamulce 345/325|rotor r19 9j et33 - Sprzedana!
Ogarnął byś pierwszy wątek, bo auto kilka transformacji już przeszło RH, Roti, teraz OZy
-
[B5 AEB] Blue Strawberry Turbo
Co jest Tomasz jak się heimat widzi to się takie oczy robi:decayed: Co to jest heimat? to jest to za czym tęsknisz jak Cię ktoś od kogoś wezwie a nie wiesz o czym oni gadają to chyba ten Twój kolega to d*pa, a nie kierowca.. nie dość, że A3 miało więcej mocy to i moment wyższy więc gdyby chciał to by Cię zrobił.. no chyba, że rzeczywiście masz coś podłubane Ruszyliśmy z ronda, on był za mną. Siedział nie wiele na zderzaku ale z tego co mi mówił to miał ciągle pedał w podłodze chyba pedał sprzęgła może rzeczywiście masz tam coś dłubnięte
-
[B5 AJM] Szafa|body rs4|GTB2056|zawieszenie KW/hamulce 345/325|rotor r19 9j et33 - Sprzedana!
Szafa, masz jakieś foto typowo od "d*py strony" ? jestem ciekawy jak to stroi na szerkość od tyłu :kox: nie mogę się napaczeć na te foty z raceism
-
[ALL B5] Audi A4 B5 do zamknięcia SPRZEDANE
kurde, to samo mam u siebie pora na folię
-
[ALL B5] Audi A4 B5 do zamknięcia SPRZEDANE
folia 3m czarna będzie najlepsza. albo plasti-dip czarny. nie polecam malować lakierem bo prędzej czy później i tak będą odpryski
-
[ALL B5] Audi A4 B5 do zamknięcia SPRZEDANE
dobry wybór
-
[B5 AJM] Moja B5 Jaca
wg mnie czarny
-
AUDI S6 C7 4.0 V8 Bi-Turbo Ibissweiss Stage IV 701 KM / 880Nm by SPORTMILE
wrzuć jakieś filmy jak to gada i przyspiesza
-
[B5 AFN++] Caractere Avant by junior_tdi [SPRZEDANA]
Felgi Merca z oponami na sprzedanie - wszelkie info jest w pierwszym poście - na dniach zrobię foto i wystawię ogłoszenie
-
AUDI S6 C7 4.0 V8 Bi-Turbo Ibissweiss Stage IV 701 KM / 880Nm by SPORTMILE
ale kocur
-
A4 by Balbolek
rzucaj go na glebę i ładuj 18 cali !