Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

junior_tdi

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez junior_tdi

  1. zegary mega jakby był jakiś patent, żeby jeszcze czcionkę RSową w dieslowskie zegary okuć
  2. Praca silnika zajebioza:wink: dźwięk V8 przyprawia o dreszcze
  3. ale kiera za***ista A wskaźniki spoko, że na słupku a nie na desce, sądzę, że milion razy lepiej wyglądają w słupku.
  4. dobrze siadły bixy pod Sreberko wypucuj auto i zafunduj mu jakąś dobrą sesję foto
  5. Coraz bardziej się przekonuję do tych Ledów na tył
  6. patelnie mercedesa zawsze spoko
  7. rzecz gustu, mi sie nie podoba stojak, blaszka przyklejona do deski:kwasny: najlepiej wygląda chyba na słupku
  8. ten silnik by się ugotował w tej budzie - wy***rdoli mu gdzieś na mieście korek od bulgotnicy, tłok przez komin zaglądnie do kabiny i powie Zdejm nogJe z gazu bo nie ujebiem! święte słowa Garet dało by się w jakiś sposób ogarnąć temat chłodzenia, nie wierzę, że nie. (sam miałem z bratem ten problem ale w innym pojeździe). BTW, V8 pod maską to by był unikatowy projekt, do czego chyba każdy tuner dąży
  9. i to siedząc przed telewizorem pijąc piwo i zajadając orzeszki ogólnie spalacze treca dobre, kumpla klepało konkret
  10. junior_tdi odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
  11. I kasy i pracy i czasu od groma. Szacun dla Cymka, że na gwincie tak spasował 19stki w skorupie B5
  12. tak jak nie przepadałem za srebrnym kolorem tak Twój Avant ryje mi beret
  13. Latałem identyczną http://s16.postimg.org/7yp2hf3kx/image.jpg O jezu, co się stało? Widzę w tle chyba jest sprawca
  14. +1 to jest gówno. jak chce się mieć sześciopak to trzeba za***rdalać biegać i naqrwiać brzuszki (nie wspominając o diecie)
  15. junior_tdi odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    taki wiejski tjuning chyba wiejskiego tuningu nie widziałeś w tym przypadku to bardziej Hi-Tec... Mamy XXI wiek, fury będą wyglądać coraz bardziej futurystycznie
  16. ale będzie tłuścioch na next season
  17. junior_tdi odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    wyqrwiste to nowe quattro
  18. Ujma żadna, ale osobiście wolałbym "grubszy" projekt stworzyć mając taką bazę po to jest forum, żeby podzielić się opinią to będzie w 4ech butach spięte? jakby wypluł 200+ hp to może być ciekawy projekt. a jakie zdzwifffko na światłach jak RS by czarne bąki z rury puszczał
  19. jak będą Ej Rajdy, duże koła i ogólny wypas to może jakoś to przełknę osobiście wolałbym już jakieś 1.8T tutaj załadować a najbardziej V8
  20. To będzie najszybciej wyglądający diesel na świecie +1 klekota pchać w eReSa? Mam nadzieję, że to taki żarcik
  21. junior_tdi odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    nie chce może Ktoś z Divisionu odświeżyć auta moimi za***istymi rolkami? http://a4-klub.pl/felgi-opony-156/bmw-e63-215-35-19-5x120-5x112-audi-vw-277674/ zapraszam
  22. to chyba w drukarni się yebnęli, powinno być ULTRA TURBO BLACK chyba, że tak na focie tylko wyszło
  23. 1,6 adp Szatan

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.