Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

amaradaar

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez amaradaar

  1. Hehe kolo nawet 10 powiedzialbym juz ciezko dosc sporo miejsca upolowac jak sie ma dzieci Tommy czytam wlasnie teraz i juz wiem jak mi wyjasniles po to to forum dzieki
  2. Sorki za brak wiedzy ale conoznacza oznaczone blekitna flaga
  3. Ja Ci zaraz poszukam dawaj dokladna lokalizacje a nie
  4. Dziere tam zara popsuje jak go znam :D
  5. najlepiej zabrać euro i wymieniac tu na miejcu na kuny właśnie tu siedzę wiec sprawdzone.. w exchangu daja 7.33 - promajna 7,44 - makarska - kuny z jednego euro.. w dodatku jak na stacji płacisz euro to przeliczaja jeszcze lepiej .. około 8 kun z jednego euro.. u mnie w Toruniu za jeden euro mogłbym kupić 6,9 kuny.
  6. hehehe sieliczne no to trochu zacznie hamować
  7. Felga ma ET 37 szerokość 9J + dystans 5mm Musiałem zmniejszyć dystans.Była przycierka na tamtej szerokości przy większym obciążeniu. _______________________________________________________________________________________________________________ Przyszły tydzień montaż mmmm jak noweee
  8. hehehe.. ale że co znów twoja najładniejsza :D i nie bylo co oglądać, a na swoją się już napatrzyłeś ?
  9. nie no pewnie że nie jak byłem w sierpnu to ledwo czułem chłodek no początek sezonu jest Panie ale za to cisza spokoj.. no i na Dubrovniku spokojnie murami przeszliśmy z dzieciakami.. a tak w sezonie .. to noga na nodze daj spokoj
  10. Zimnooooo jak sam skurczysyn 26-28 wieczorami 18-22 jak dla mnie w sam raz a nawet za cieplo za dnia woda ma 21
  11. hehe kużwa aż spać nie mógł taki gadzecik
  12. hehe zawsze mozesz spakować 30kg karkówki i grilowac meksykańców nie ma nigdzie nie widziałem ani na trasie ani na granicy ani na dubrovniku ani nigdzie
  13. no może może chociaż nie wiem :D a tak serio super filmik mam nadizeje ze nigdy mi sie nie przyda ale jeśli to tadamm
  14. miałem dokładnei ten sam dylemat i własnie tak samo zdecydowałem jakie plany na moda się szykuja bo z twoim tempem to już ze kolejne dwa mody winny byc
  15. amaradaar odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    jest jest cosik słabo szukasz albo musisz dokodować tak jak kolega Kooga pisze
  16. Siemasz mlody ja lece we środe do jeleny wiec jak co moge Ci zapodac info co z uchodzcami jak dolece ale pytalem Mio mowi ze ne ma problema
  17. amaradaar odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    o żesz Cię pierdęczę jeżeli to faktycznie tak wygląda i nie jest to dobra robota photoshopa to wow
  18. amaradaar odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    kto to sprzedaje ?
  19. mam wrażenie jakby felgi siedziały ciut za głęboko czy to tylko takie złudzenie ?? jaki to rozmiar kół..
  20. no to ładnie już założył springi, Ty się całe dnie nudzisz czy jak dawej te fotki
  21. Ja tam miałem nie mieć już w tym satynowych.. ale jak zobaczyłem tak mi się spodobały że musiałem ale moim zdaniem od b6 są ładniejsze esy
  22. dlatego jak ja pojechałem do aso to pierwsze co to wyrzucili mnie na sprawdzenie kół.. bo 95% drgań tylko przy jeździe to właśnie wina opon/felg/pierścieni centrujących...
  23. hehe tylko czemu one nie są satynowe :D
  24. kup jeszcze szpilki na wszelki wypadek jakby się jakaś ukręciła chyba że sam nie będziesz wymieniał
  25. amaradaar odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    cudów nie ma

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.