Treść opublikowana przez amaradaar
-
B6 DIVISION
eeeee no zara nie przesadzaj.. 165 na tempomacie miałem ustawione ---------- Post dopisany at 22:02 ---------- Poprzedni post napisany at 22:02 ---------- wiela za taki gajdzet
-
B6 DIVISION
no niby od bramki do bramki mierzą
-
B6 DIVISION
Pany tak sobie dzis pomykałem ciut szybciaj autostrada a1 i mam zapytanie, czy na A1 w końcu jest odcinkowy pomiar prędkości ...
-
ODDAM w dobre ręce!!!!! - Czarne 1.8T Quattro-BITCH/LED/SPORTEC/S-LINE/ITP
i wytrzymasz do wtorku jak weekend zapasem
-
[B6 AVF]Projekt Black S Thunder Line
no i w końcu doszło 18:12 odbierane z volvo bydgoszcz aż musiałem na browara dać bo kolo po zamknięciu czekał na mnie teraz tylko ciekawe ile finalnie będzie mnie to kosztowało, z Gdańska do Bydzi w 1:30h oby się nie zemściło
-
ODDAM w dobre ręce!!!!! - Czarne 1.8T Quattro-BITCH/LED/SPORTEC/S-LINE/ITP
taka trochę mocno ścięta
-
[ALL B8] Andyjowa Deep Zee Blauw perełka
piękna sztuka, przyczepności życzę i udanych modzików
-
wycieraczki bosch czy valeo???
kiedyś poleciłbym bosha teraz tylko valeo
-
[B6 AVF]Projekt Black S Thunder Line
hehe i znów cały urlop pod autem spędzisz ---------- Post dopisany at 22:45 ---------- Poprzedni post napisany at 22:43 ---------- ps. ja jeszcze muszę zmęczyć dominikane o instalke do likwidacji korbotronika z tyłu
-
[B6 AVF]Projekt Black S Thunder Line
pewnie tak jak ja mam zrobionę czyli pod MCE na wyjściu halo I działa razem z CLH? no pewno że działa tam musi iść tylko 12V nic więcej Wladi, dawaj dawaj bo coś ostatnio się ociągasz
-
[B6 AVF]Projekt Black S Thunder Line
pewnie tak jak ja mam zrobionę czyli pod MCE na wyjściu halo oooo to to to i działa jak Pan Bóg przykazał nawet Wladi-mirec by nie marudził
-
[B6 AVF]Projekt Black S Thunder Line
no mimo że robota wkurzająca to polecam ps i jak ktoś blendy Bose ma zamiar zakładać to też polecam od razu je mieć a nie tak jak gupi ja będę jeszcze raz zdejmował i zatrzaski łamał ---------- Post dopisany 30-01-2014 at 22:00 ---------- Poprzedni post napisany 27-01-2014 at 22:53 ---------- A świeci to oto tak także ten tego zachęcam do diya
-
[B6 AVF]Projekt Black S Thunder Line
hehe no muszę pstryknąć tak pod halogeny, a weź przedziej te przeklęte dwa kabelki przez łącznik lusterka... masakrator.. no i do tego cała tapicerka drzwi jednych drugich... itd cięcie stali w lustrach i razem schodzi 6h...
-
[B6 AVF]Projekt Black S Thunder Line
robota trochę przewyższa treść bo cztery kabelki i dwa moduły diód żeby montować 6 godzin.. no dajcież spokój no ale jak już się zacząłem bawić to żal było nie dokończyć no i tak oto efekt jest bardzo fajny i polecam
-
[B6 AVF]Projekt Black S Thunder Line
teraz to rezanko samo się będzie robiło ---------- Post dopisany 27-01-2014 at 19:56 ---------- Poprzedni post napisany 21-12-2013 at 17:11 ---------- no i pierwsze rezanko z nowymi kluczami gotowe lustereczko podświetl przecie te drzwi jak śnieg siecze a więc diody A6 C6 w lustrach B6
-
Kolizja - Uderzenie w tył mojej pięknej audi
bezgotówkowo, naprawia wsio i nie bedzie problemów, gotówkowo, kosztorys bedzie mega zaniżony liczac na to ze sie zgodzisz i bedziesz z nimi walczył o dobra cenę kilka pism... jesli nie chesz zarabiać na temacie wstawiaj do aso i popros o załatwienie sprawy za Ciebie
-
[B6 AVF] Avant EbonyPearl quattro Schwarzer Himmel SolarDach ;)
PS. prawy asferyczny wkład podobno bardzo rozprasza w czasie jazdy w mieście jeeee tam ja mam oba już rok i śmiga się wyśmienicie pacz kuna ja też będę moncił podświetlenie dajesz do halo czy do podświetlenia środka ??
-
Ilość głośników w przednich drzwiach BOSE.
a z tego co mnie wiadomo to jest to od systemu głośnomówiącego jest gdizies temat na forum
-
ATE czy TRW ( tacze + klocki )
następnym razem zapraszam do nas, może będzie mniejsza ilość kłopotów. Ot bardzo dobrze kolega radzi mogę tylko polecać profi podejście ---------- Post dopisany at 22:10 ---------- Poprzedni post napisany at 22:08 ---------- w nagrodę warto byłoby podziękować za współpracę, lub poprosić o zwrot za paliwo i amortyzację
-
Chce odstawić auto na kilka lat do garażu, co trzeba załatwić?
wszędzie tylko nie u nas ............. tylko dlatego że masa pierdzielonych cfaniaczków, kombinatorów tylko kombinuje a potem mamy przymus.. i tylko dlatego.. co oczywiście tak samo jak Ciebie wkurza i mnie, ale by nie płacić oc musisz zezłomować auto.. albo coś tym podobnego..
-
[ALL] Zmiana koloru karoserii stosując folie .
biały jest naprawdę super tylko że powoli ten kolor się wykańcza.. może ciemna czekolada brąz bardziej..... albo niebiański rs4
-
Rs4 b7 str 2 filmik + fotki
Święty Mikołaj przyjechał takowym z prezentami
-
Ciekaw świata i nowości.
lepiej odłóż te 5k ktore byś wywalił w moda, do tego dozbieraj kolejne 5k i zmień auto na b7 skoro tak trzeba
-
B6 DIVISION
wyspawaj z pręta na stałe bez sprężyn no nie dogodzi czyli kup za 2k bedzie wszystkiego w sam raz
-
[B6 AVF] Avant EbonyPearl quattro Schwarzer Himmel SolarDach ;)
Thx. Mysle nad ulterami fi 100mm hmm fi 100 trochu duże no ale jak co ja mam 90 sobie zerknij, a w sumie to połowa dwu rurek lata tu na 90 RS