Treść opublikowana przez kuba.goller
-
Montaż FMIC do 2.0 tdi 16v wersja budżetowa ,nie dla fanów nierdzewki.
Jak będzie duży to w końcu przyjdzie turbo lag...
-
Montaż FMIC do 2.0 tdi 16v wersja budżetowa ,nie dla fanów nierdzewki.
Tam jeszcze jest taka ciekawa rura do turbo coś jak do klapy gaszącej, jak to teraz rozwiązałeś, dałeś większą z opaską?
-
Montaż FMIC do 2.0 tdi 16v wersja budżetowa ,nie dla fanów nierdzewki.
Załóż sobie jeszcze OCT, ja mam od 10 tyś km i jest spora różnica, nie ma oleju w dolocie.
-
Montaż FMIC do 2.0 tdi 16v wersja budżetowa ,nie dla fanów nierdzewki.
Ma program mam już dawno zrobiony i sie zastanawiam czy po takim modzie bede musiał robić korekte...
-
Montaż FMIC do 2.0 tdi 16v wersja budżetowa ,nie dla fanów nierdzewki.
Sprawdzałeś jakas masz temp. kw dolocie w te upały? Ja na autostradzie w Chorwacji przy 40 st na zewnątrz miałem 65-70 stopni, jakiś dramat - oczywiście na standardowym ic. Turbo wstaje normalnie czy jest odczuwalne większe opóźnienie?
-
Wymiana projektora / soczewki bixenon na soczewki z A4 B8
Napisz jeszcze jaki projektor zapakowałeś do siebie? Nie montowałeś żadnych rezystorów aby nie było błędów? Czyli do tej czarnej plastikowej ramki przykręcasz nowy projektor BI-Led i wsio?
-
Jak powinna kręcić się sprężarka po wyjęciu 6seu14c
Może wcześniej chodziło lekko bo było zerwane sprzęgło a teraz jak masz nowe koło to dopiero czujesz jak chodzi sprężarka?
-
Proszę o analizę logów
Może zrób jakiś minus, podobno najlepiej chodź na -1 ale co silnik to inaczej, ja mam -2, -2,5 i jest super.
-
Proszę o analizę logów
Sporo przestawiony, ja mam teraz - 1,94
-
Audi RS5 Sportback 2.9 Bi-Turbo TFSI 450ps 600nm Nogaro Blue
Zrobiony jak pod Audi?
-
Klimatyzacja w A4 B6 nie działa - czy to czujnik ciśnienia klimatyzacji?
Jakby ktoś potrzebował to mam prawie nówkę, (4 miesiące) zawór i koło pasowe z sprzęgłem od 6SEU14C. Mi się nowy zatarł, nie chce nikt kupić do regeneracji to mogę na części sprzedać.
-
Klimatyzacja w A4 B6 nie działa - czy to czujnik ciśnienia klimatyzacji?
Takie były na pewno, ale najlepiej zdejmij osłonę silnika i zobacz jaki masz, były różne średnice koła pasowego 100 mm, 110 mm. Mi się udało zrobić fotę od góry ale trochę to zajmuje bo tabliczka jest od dołu.
-
Klimatyzacja w A4 B6 nie działa - czy to czujnik ciśnienia klimatyzacji?
Sprzęgło jak kolega wyżej napisał albo zawór w kompresorze. Czynnik jest, ciśnienie prawidłowe czyli czujnik działa poprawnie.
-
Klimatyzacja w A4 B6 nie działa - czy to czujnik ciśnienia klimatyzacji?
Świeci się ECON i nie da się wyłączyć? zrob logi na KLIMY, grupa 1 chyba
-
Osuszacz, dławik - kompletny spis części
Lepiej kup nowy bo tyle rozkładania masz, Dzik załatwi tez ori go z ASO
-
Osuszacz, dławik - kompletny spis części
Napisz do kolegi Dzik (z forum) z ProChojnice, dobierze Ci wszystko, ja kupowałem do siebie. Dyszy nie ma sensu kupować w ASO choć za pierwszym razem kupiłem a potem zamiennik za 15 zł, osuszacz w ASO to jakiś dramat pewnie ani jednego nie sprzedali, dobry zamiennik z 70-80 zl kosztuje, tylko niech ktoś Ci dobierze bo raz dostałem na grubsze śruby i stanąłem z robota o 23:00. Dławik najlepiej z dwoma bo jest po lifcie? Jak juz tak kompleksowo działasz to wymień skraplacz bo to nie duże pieniądze
-
Audi RS5 Sportback 2.9 Bi-Turbo TFSI 450ps 600nm Nogaro Blue
Dobre, tylko nie trafiłeś z metalem przy ceramice,?
-
Audi RS5 Sportback 2.9 Bi-Turbo TFSI 450ps 600nm Nogaro Blue
Nie róbcie z tego kraju już takiego bagna
-
Zawieszenie 1BA i Eibach Pro Kit -30mm
Jak montowałem u siebie w Avancie B12 to inne byly na jedna oś, chyba tylna. Na jednej mam napewno serie i od lat działa. zobacz etke albo oficjalny katalog sachs
-
Zawieszenie 1BA i Eibach Pro Kit -30mm
Bo przednie są te same do wszystkich wersji.
-
Zawieszenie 1BA i Eibach Pro Kit -30mm
eKatalog Inter Cars - 2mln części do samochodów | Sklep Online E-KATALOG.INTERCARS.COM.PL Inter Cars: Katalog i sklep części samochodowych
-
Zawieszenie 1BA i Eibach Pro Kit -30mm
Amorków miało być, pisałem z telefonu sorki. Jak kupiłem komplety sachs-a do zawieszenia sportowego bo tak z tego co pamietam się u nich nazywa.
-
Zawieszenie 1BA i Eibach Pro Kit -30mm
Wszystkie firmy od akordów robia, wybierz te do zawieszenia sportowego
-
Zawieszenie 1BA i Eibach Pro Kit -30mm
Jest twardo choć głównie czuć krótki skok ale dla mnie warto
-
Zawieszenie 1BA i Eibach Pro Kit -30mm
Takie jak do 1BE. 1 BV (jeżeli dobrze pamietam. W Avancie tylko tylne były inne w porównaniu do 1BA.