Treść opublikowana przez kuba.goller
-
Jakiej firmy wahacze polecacie do Audi?
Wszystko może mieć wadę, jak się okaże, że wpadka z bananami jest załatwiona to będzie to mocna alternatywa dla topowych marek.
-
Jakiej firmy wahacze polecacie do Audi?
Mi przychodzi Do głowy zatem pytanie, trochę z przekąsem co który zestaw jest ok? I czy wytrzyma normalna eksploatacje? Jest jeszcze druga strona medalu dla tych którzy bez samochodu nie egzystują czy pakowanie się w tani zestaw i potem tracenie czasu na reklamacje, kolejne wymiany, geometrię się opłaca? Ja samochód muszę mieć codziennie sprawny, mieszkam poza Warszawa i rozwodzę dzieci do szkoły, przedszkola i sam jadę do pracy. Po pracy akcja z powrotem. Dziennie robię ok 150km łącznie z weekendami. Awaria czegokolwiek to słaba dla mnie sytuacja wiec większość rzeczy robię sam w garażu ale jak wiadomo nie wszystko dam radę. Jak mam się bujać z jednym wahaczem za 90 zł i robić ponownie geometrię za 200-300, stracić cały dzień to sam nie wiem czy gra jest warta oszczędności. Nie zmienia to faktu ze chętnie wydałabym 1000 zł mniej za komplet.
-
Jakiej firmy wahacze polecacie do Audi?
A macie jakieś oponie o regenerowanych regum bo się zastanawiam?
-
Jakiej firmy wahacze polecacie do Audi?
Ja się skłaniam aby spróbować regenerowanych, tuleje LEMA, pytanie jak sworznie im idą - zobaczymy
-
Turbo 48V
Może ktoś zrobi 2.0 TDI PD BiTurbo:)
-
Jakiej firmy wahacze polecacie do Audi?
Nie ma co się uszukiwać, że w tych czasach są okazje i za 500 zł dostanie to samo co za 1500 zł, łudzimy się tylko przez chwile bo marketing jest na bardzo wysokim poziomie.
-
Audi RS5 Sportback 2.9 Bi-Turbo TFSI 450ps 600nm Nogaro Blue
Mam wrażenie, że w większości branż funkcjonuje nie pisane hasło "Sprzedaj zapomnij".
-
Jakiej firmy wahacze polecacie do Audi?
Ja tez poproszę, najchętniej 4 dolne przód.
-
Klimatyzacja w A4 B6 nie działa - czy to czujnik ciśnienia klimatyzacji?
Mi się wydaje ze powinien pokazać ciśnienie, tam jest zawór jak w kole. Tylko 15 bar to dużo bez włączonego kompresora, nabój 4-5 bar bo to wartość odpowiednia w układzie bez włączonego kompresora.
-
Zawieszenie 1BA i Eibach Pro Kit -30mm
Ja wczoraj mierzyłem z całym bakiem z B12 mam z tylu 63 cm i z przodu 64 cm, wyglada ładnie ale jest nisko, trzeba uważać
-
2.0 TDI 16V BRE po wymianie rozrządu - sychro
345.000 km
-
2.0 TDI 16V BRE po wymianie rozrządu - sychro
Oto bym ich nie podejrzewał, bo to warsztat kolegi ale chu... wie. Wczoraj ustawiłem na -1,96, blokady jak w masło i korekty na wtrysku szczególnie nr 1 na minus 1,75 - popsułem?:) Silnik pracuje idealnie jak przed tem, nie kopci... Zaczynam żałować, że to wszystko wiem
-
2.0 TDI 16V BRE po wymianie rozrządu - sychro
Top wszystko wiem, zastanawiam się skąd takie różnice na pompkach. Korygując jedno psuje drugie:)
-
2.0 TDI 16V BRE po wymianie rozrządu - sychro
Panowie, piszę po poradę. Dzisiaj odebrałem samochód z warsztatu po wymianie rozrządu. Przed wizytą parametry były takie: synchronizacja rozrządu -2,24, korekty na wtryskach 1: -1,5 (reszta do 0,6). Po odebraniu z warsztatu: synchronizacja rozrządu -4,45, korekty na wtryskach -0,54 na wszystkich (=- 0,05). - oczywiście złożony dobrze ba blokadach. Zarówno przed wymiana jak i po silnik pracuje idealnie, równo, pali na zimnym i ciepłym tak samo, nie dymi, jednym słowem ideał. Pytanie czy ruszać w tym przypadku synchronizacje na -1, bo te -4,45 to dość sporo i dlaczego korekty na wtryskach się poprawiły?
-
Zawieszenie 1BA i Eibach Pro Kit -30mm
Twardość tak nie przeszkadza choć jeżdżę na B12, jest mięsiście, to co czasem doskwiera to krótki, szybki skok. Na pewno na duży plus jest to ze zniknęła kompletnie podsterowność
-
Wymiana rozrządu A4 B8 2.0 TDI CR
Ja nie mam żadnego doświadczenia z automatami, poczytaj na forum. Może sie okazać, że jak nikt nie ruszał to może lepiej jakby jakiś pseudofachowiec zalał olejem roślinnym:)
-
Wymiana rozrządu A4 B8 2.0 TDI CR
Jedyna konsekwencja nie wymienionego paska może być to ze może się niebawem urwać, bardziej bym się zastanawiał nad niewymienianym olejem w multitronicu, czy tu się nie szykuje się czasem generalka.
-
AUDI a4 B8 AVANT black edition dobrze wyposażony :)
Czy odczułeś, że w aucie jest ciszej podczas jazdy?
-
Chip Brak Mocy
Może tuner zapomniał podnieść limit boost i wywala błąd over boost i ogranicza moc.
-
Montaż FMIC do 2.0 tdi 16v wersja budżetowa ,nie dla fanów nierdzewki.
Ja tak miałem przy 40 st na zewnątrz, z cała rodzina i na długich podjazdach autostradowych, olej zmieniam co 10 tys na LM wiec tu bym nie szukał problemu
-
Montaż FMIC do 2.0 tdi 16v wersja budżetowa ,nie dla fanów nierdzewki.
Według mnie chłodnice oleju powinny mieć termostaty na 100 stopni a nie 90
-
Montaż FMIC do 2.0 tdi 16v wersja budżetowa ,nie dla fanów nierdzewki.
O tyle się martwie, że mam ori sprzęgło, ori wtryski, kiedyś to padnie, a jak padnie to podwoje wartość auta:) Uwielbiam ten samochód więc go nie oddam:)
-
Montaż FMIC do 2.0 tdi 16v wersja budżetowa ,nie dla fanów nierdzewki.
Twój FMIC i tak jest większy 2, 3 razy od ORI. Po mieście chyba nie zagrzejesz tak oleju, najgorsze to długo trwałe obciążenie. Kurcze zachęciłeś mnie do tego moda jedyna rzecz to mam 340 tys na blacie i obawiam się czy zdążę się nacieszyć modami:) Muszę coś zrobić bo ORI nigdy nie był wyciągany i czyszczony, pewnie zawalony jest z zewnątrz jak w środku olejem...
-
Montaż FMIC do 2.0 tdi 16v wersja budżetowa ,nie dla fanów nierdzewki.
Jeszcze chłodnica oleju jakaś mała z przodu by się przydała i fabryka będzie w pełni poprawiona:) Ja w Chorwacji na autostradzie przy 180 miałem czasem po 117 stopni a to juz sporo.
-
Montaż FMIC do 2.0 tdi 16v wersja budżetowa ,nie dla fanów nierdzewki.
Taki będzie lepszy Twoim zdaniem 550X180X65 MM ?