Treść opublikowana przez kuba.goller
-
Czyszczenie odbłyśnika/soczewki w reflektorze BIXENON (xenon-plus)
Pewnie że jestem zadowolony, robiłem to z 2 lata temu i dalej uważam, że efekt się utrzymuje.
-
Czyszczenie odbłyśnika/soczewki w reflektorze BIXENON (xenon-plus)
Jak kupiłem tu https://hidretrofit.pl/sklep/
-
Czyszczenie odbłyśnika/soczewki w reflektorze BIXENON (xenon-plus)
Jest efekt na plus oczywiście. Polecam kupić sobie nowe szkła soczewki bo jak będzie rozebrane to łatwo je podmienić. U mnie odcięcie zrobiło się dużo ostrzejsze. Znalazłem filmik:
-
Czyszczenie odbłyśnika/soczewki w reflektorze BIXENON (xenon-plus)
Poszukaj gdzieś mojego posta i filmu który wkleiłem po mojej regeneracji. Ogólnie jest przepaść.
-
1ba/ 1be
Może zainwestuje w B12 tak jak ja, polecam to rozwiązanie.
-
Przód przeskakuje przy kręceniu kierownicą na postoju
nie ma lozysk, jest tylko poduszka. Skrzypi pewnie ktorys sworzen, pewnie zaraz bedzie luz to sie dowiesz? u mnie tez popiskiwal magiel. Sytuacja wrocila do normy jak w koncu pociekla i zregenerowalem.
-
Zawieszenie 1BA i Eibach Pro Kit -30mm
Nie pamiętam wymiarów. Zobacz w katalogu LM do zawieszenia sportowego. Gdzieś w tym wątku pisaliśmy o ich wymiarach...
-
Zawieszenie 1BA i Eibach Pro Kit -30mm
Załóż od s line tak jak poleca producent pro kit, ja tak zrobiłem.
-
Wymiana projektora / soczewki bixenon na soczewki z A4 B8
Nie ma szans w B7 aby to zrobić bez rozklejania w B6 podobno się da.
-
Zawieszenie 1BA i Eibach Pro Kit -30mm
Ja mam B12 i chyba stoi równo. <a href=https://naforum.zapodaj.net/de2f42e373fa.jpg.html><img src=https://naforum.zapodaj.net/thumbs/de2f42e373fa.jpg alt=hosting zdjęć zapodaj.net /></a>
-
Pytanie o ALU do A4 B7 S-Line
Ja mam 235 na faldzie 7,5 cala i uważam ze do tej szerokości lepiej dać 225 bo będzie ładniej wyglądać.
-
Pytanie o ALU do A4 B7 S-Line
Lepiej 225 bo 235 według mnie powinno być zakładane od 8 cali szerokości. I cena opony chyba korzystniejsza...
-
Montaż, podłączenie elektryki haka i kodowania w Audi A4 B6/B7
Macie racje, nie pomyślałem. Problem jest ze przeciwmgielne nie ma oddzielnego kabelka tylko idzie razem z pozycjami a w instrukcji od modułu jest napisane aby kabel zasilajacy od przeciwmgielnego przeciąć i polaczyc z dwoma kablami z modułu wtedy wyłączy je w samochodzie po podpięciu przyczepy - chyba tego nie da sie zrobic bo kabla od postojowek nie mozna przeciąć. Druga sprawa macie pomysl jak podlaczyc jeden kabelek z modułu haka do modułu PDC (tam są dwie kostki i masa przewodów.
-
Zawieszenie 1BA i Eibach Pro Kit -30mm
W tym co ja wkleiłem jest napisane ze robię do zawieszenia sportowego czyli 1BE/1BV, w Bilstein Polska tez poinformowali mnie ze trzeba przełożyć seryjne.
-
Zawieszenie 1BA i Eibach Pro Kit -30mm
Na tył tak, przód są takie same, wkleję Ci numery jak będę miał chwile 14 SACHS 900 075 GROSS Staubschutzsatz, Stoßdämpfer Service Kit Einbauseite : Vorderachse für Fahrzeuge mit Sportfahrwerk 15 SACHS 900 075 GROSS Staubschutzsatz, Stoßdämpfer Service Kit Einbauseite : Vorderachse für Fahrzeuge mit Standard Fahrwerk
-
Zawieszenie 1BA i Eibach Pro Kit -30mm
Odboje przednie są takie same, szukałem do siebie jak montowałem B12 i maja te same numery
-
Zawieszenie 1BA i Eibach Pro Kit -30mm
Trzeba z tylu dać odboje od 1BA. Jakbyś chciał to mam zestaw 1BA od swojego z przebiegiem 20 tys. Tydzień temu założyłem B12.
-
Montaż, podłączenie elektryki haka i kodowania w Audi A4 B6/B7
Podpowiecie gdzie szukać (w boczkach) kabla od zasilania przeciwmgielnych w B7? założyłem wiązkę z modułem uniwersalnym i wszystko mam oprócz tego. Moduł ten ma jeszcze opcję wyłączania PDC, którego moduł jak widziałem jest w lewym boczku ale dość sporo wychodzi z niego kabli, może ktoś ma doświadczenie czy taki moduł uniwersalny w ogóle da się podłączyć pod PDC.
-
Zawieszenie 1BA i Eibach Pro Kit -30mm
Tez ładnie wyglada. Masz dystanse? bo ja założyłem 13 z przodu i 17 z tylu.
-
Zawieszenie 1BA i Eibach Pro Kit -30mm
Witajcie, pochwalę się wczorajszym montażem Bilstein B12. Fajnie to wyszło choć przez pierwsze km wydawało mi się, że jest straszna deska głównie z tyłu, ale w miarę przejechanym km jest coraz lepiej - rewelacyjne zawieszenie, wygląd.
-
Powrót do marki? A6 C7 avant
Dobre!
-
Bilstein B12 A4 - gdzie kupić?
Tak właśnie zrobiłem. Większy rabat miałem w IC ale tam odpowiedzieli po 5 dniach sprawdzania że zestawy są niedostępne - barany. Dzisiaj mają wysłać, nie mogę się doczekać efektu na samochodzie...
-
Bilstein B12 A4 - gdzie kupić?
Już zamówiłem z Bilstein Polska, dali rabat na nasz klub, czekam teraz na przesyłkę i montaż...
-
Silnik BRE i jego napęd pompy oleju
Musisz oddać do regeneracji cały moduł pompy oleju z wałkami, trzeba dorobić nowy imbus oraz nowe gniazdo na jednym z wałków. Ja u siebie robiłem prewencyjnie, przy 200 tyś nie było żadnego luzu ale jak już było wyjęte to wysłałem do regeneracji koszt chyba 600 zł. Zrobiłem już prawie 80 tyś i jest git. Nie zmieniaj samego imbusu bo to półśrodek.
-
Jakie oleje do silników TDI montowanych w Audi?
To najlepiej 5W40, z tego co się orientuję to 5W30 stosuje się kiedy jest DPF.