Treść opublikowana przez maron_d
-
[ALL B6] Śruby zapezpieczajce i normalne
Albo się wyrobić tak, że nie będzie się dało w ogóle tej śruby odkręcić Kilka tygodni po zakupie głęboko w bagażniku mojej A4 znalazłem pudełko a w niej śruby zabezpieczające z nasadką, cały komplet. A teraz zgadnijcie dlaczego były w bagażniku a nie na kołach... Ja również jestem na nie, też nie słyszałem o przypadkach "tajemniczej zmiany właściciela" jeśli chodzi o koła
-
[B5 AFN] Brzydkie Avaciątko By MaxsteRR.
Jeśli wgl znajdziesz seginy to się dowiesz, że tak I wszystko na temat P.S. Na klape US po lifcie polujesz, czy to nie w Twoim guście ?
-
Dobrzy chiptunerzy
http://www.skn-tuning.pl/
-
[ALL] Wahacze A4 b5 a b6
A ja mam pytanie z innej beczki odnośnie wahaczy, a dokładniej chodzi o lemfordera. W dziale sprzedam, jeden kolega pisał, że należy uważać gdzie wahacz został wyprodukowany. O co tu chodzi, bo nie wiem? Też podrabiają? Czy lem klepie gdzieś w Chinach też wahacze bo taniej ?
-
[B5 AFN] Brzydkie Avaciątko By MaxsteRR.
W Wielkopolsce Drogi taki sport ?
-
[B5 AFN] Brzydkie Avaciątko By MaxsteRR.
Widzę jest ruch w interesie Powiedz mi gdzie takie ładne seginy dorwałeś ? :gwizdanie:
-
[B5 AEB]"A4 avant na CLS" Strona 15...
O kurka to nieciekawie ;( To powodzenia tam świrku
-
Dostałem list z pogróżkami - co dalej?
To dobrze :> Oby żaden dziadu na niego nie polował ;(
-
Ceny paliwa marzec 2026
Co to dzisiaj takie podwyżki ? P.S. U nas na stacji we wtorek było 5.69 ON Extra, 5.81 V-Power Diesel Pb jakoś 5.59
-
Dostałem list z pogróżkami - co dalej?
I jak tam się sprawy mają ?
-
[B5 AEB]"A4 avant na CLS" Strona 15...
Swirku, dzieje się coś w temacie? Jakiś lift, swap coś ten teges ?
-
[B5 AJM] Sprzedam Moją Niunie :(
Zgodzę się z juniorem, do tych felg najlepiej pasuje poler i wnęki w kolur P.S. Tanio dałeś za te felgi, na alledrogo po 1700+ stoją za kpl.
-
Strona internetowa
http://wpytke.pl/obrazek.php?325 widzę że i a4 się przewija
-
[ALL B5] Audi S4
Nie kracz Gracjanowi Daniel, nie kracz Oby mniej takich "drobnych" awarii Gracjan @down; Daniel wiem, że się zgrywasz, swój też napisałem tak żartobliwie
-
[B5 AJM] Montaż Xenonu (Komplet?)
Cześć Grzegorz, gdyby nie to, że masz jedną lampę do naprawy to wystarczyłoby przełożyć soczewki, wsadzić żarnik i przetwornice i tyle (znajomy ma takie komplety i sam się zastanawiam bo już mnie denerwują moje zmęczone odbłyśniki w soczewkach dzięki którym uja widać w nocy ). Co do sprysków to tak jak Ci koledzy napisali, szukaj jak najtańszego w dobrej cenie kompletu, przeglądaj często giełdę na forum, bo czasmi się tam takie rarytasy zdarzają w dobrej kasie
-
[B5 AFN] 18.3 i brak prądu
Jest zdrów jest zdrów na całe szczęście Powiem Wam, że właśnie tak ostatnio dotarło mi do głowy, że te cyrki z brakiem masy zaczęły się jakoś dziwnie po wymianie regulatora napięcia... Rafale, dzięki za uświadomienie mnie, że jest to błahostka bo to właśnie dzięki Twojej pomocy zacząłem szukać co w trawie piszczy
-
[B5 AFN] 18.3 i brak prądu
Akumulator sprawny, regulator napięcia kupiłem BOSCHA po Vinie Co się okazało to nie było jednej z dwóch śrub masujących na regulatorze napięcia Przekręciliśmy śrubę z AWXa i hula Dziękuję Panowie za pomoc
-
[B5 AFN] 18.3 i brak prądu
Dodam jeszcze, że po przekręceniu zapłonu nie świeci mi się kontrolka aku...
-
[B5 AFN] 18.3 i brak prądu
Okej Ogarnę to, bo w sumie te klocki z kontrolką po dodaniu gazu zaczęły się po wymianie regulatora a co za tym idzie wyjęciem alternatora
-
[B5 AFN] 18.3 i brak prądu
Dzięki kolego za odpowiedź, ale regulator to nie będzie bo mierzyliśmy napięcie jakie daje alternator i jest w przedziale 14.0-14.3V Na niskich obrotach też do końca nie ładuje mimo że kontrolka się nie zapala, bo jeżdżąć spokojnie na niskich obrotach (nie doprowadzając do zapalenia sie kontrolki) rozładowało mi baterię i właśnie się parch ładuje
-
[B5 AFN] 18.3 i brak prądu
Witam wszystkich Mam problem z moim AFN'em, a właściwie z osprzętem ukł el. i już od tego wariuję No więc, wymieniłem wszystko co możliwe i auto dziś już rozładowuje aku i prawie wiemy co jest grane, ale chciałbym się poradzić. Otóż wymieniłem regulator napięcia w moim audi bo szczotki jak to kolega wymieniający ujął były w stanie agonalnym - czyt. tak jakby już ich nie było, a alternator dalej jakoś jeszcze ładował Po wymianie owego regulatora zaczęły się dziać cyrki... No więc podczas energicznego przyspieszania oraz na wyższych obrotach (3-3,5k rpm i wyżej) zapala się kontrolka akumulatora Myśleliśmy że winą tego jest sprzęgło, lecz po jego wymianie nic się nie polepszyło poza tym, że owe sprzęgło przestało szumieć bo i tak było zmęczone także na marne robota nie poszła W pewnym momencie podczas jazdy też zapaliła się kontrolka ABS-u, stwierdziliśmy, że jak zgaszę i odpalę ponownie to problem ustanie (Wtedy na climatroniku wykazało błąd nr 18.3, wie ktoś co to?). No więc zgasiliśmy jak dojechaliśmy do miejsca docelowego i... Skończył się prąd w aku Chcieliśmy rozbierać alternator czy czasem w środku coś nie jest nie halo, ale pomierzyliśmy podczas pracy silnika prąd jaki daje alternator i wychodzi 14.0-14.3V i kumpel stwierdził, że winę ponosi licznik i gubi masę Już rozkładam ręcę przy moim parchu bo męczę się z prądami ponad miesiąc bo a to czasu nie było a to wolnej gotówki i wychodzę z zapytaniem czy ktoś może coś podpomóc albo coś wie o podobnym przypadku Będę wdzięczny za każdą podpowiedź
-
Ceny paliwa marzec 2026
Odnośnie opału to piszesz oświadczenie, że posiadasz urządzenie/urządzenia grzewcze na olej oraz, że olej ten będzie wykorzystywany w celach opałowych, dopiero wtedy ktoś Ci przywiezie na legalu opał
-
[B5 AGB] Mała Czarna 352 Kunie i 512 Niutków
Widzę mistrz ciętej riposty nie śpi
-
Ceny paliwa marzec 2026
A u nas V power Diesel nadal po 5.71 :gwizdanie:
-
[B5 AGB] Kosiniak S4 Powered By MRMotors
żeby nie zaśmiecać, jaką masz oponę na zimę ?