Treść opublikowana przez a4-freunde
-
[ALL] GEKON czy podoba wam się ten GEKON ?????
super
-
[B5 AFN] Audik Armiego - koniec przygody - SPRZEDANE
posmiewiskiem jest sticker bomb w tym aucie
-
[B5 AFN] Audik Armiego - koniec przygody - SPRZEDANE
u boli krytyka waszych super auta .....
-
[B5 AFN] Audik Armiego - koniec przygody - SPRZEDANE
RS sedan :polew: :polew:z której strony bo nie widze
-
[ALL B5] CZARNA LALA 1.9 TDI 90
popieram kolege ... auto jest super bardzo ładne koło znaczki tez super sie prezentuja na bokach ... fakt lampy przód bym zmienił bo sa
-
[ALL B5] Jak rozebrać lampkę wnętrza
kolego jest to dosc proste musisz zdjac te tuze szkiełko potem uzyc małego srubokreta zeby podchaczyc ten ten szary plastik
-
[b5,5 AVF q++] Project B5 S-line
dzieki za info i stronke
-
[b5,5 AVF q++] Project B5 S-line
jurto sobie sprawdze w aso... a moze mi ktos podpowie poza aso mozna gdzies cos takiego kupic
-
[b5,5 AVF q++] Project B5 S-line
witam kolego podał bys mi numery tych osłon na silnik prawa i lewa strona
-
[B5 ABC] "Silver V" Q Etap II DONE !!!!
witam przepraszam ze pisze moze nie na temat ale podałbys moze numer ori tej osłony na silnik ktora znajduje sie po lewej stronie
-
[B5 AGB] Kosiniak S4 Powered By MRMotors
PIEKNE AUTO PEWNIE PIEKNIE MRÓCZY NA TYM WYDECHU
-
Audi Parówka AFN .
no no parówka na forum.. :> krzyś super auto reling na dach i koła na wiosne bedzie bajera ...
-
Odp: [B5 APS] Moja Audi A4 Body "S4" >>> Kilka nowych fotek str.15 :)
dzieki kolego
-
[B5 AEB] A4 => S4 = <3 / Toruń
kolego szukam takiej lotki na tylna klape moze wiesz jak ja namierzyc
-
Odp: [B5 APS] Moja Audi A4 Body "S4" >>> Kilka nowych fotek str.15 :)
kolego czy ta lotka na tylnej klapie to oryginał czy zamiennik? jesli oryginał to prosze o podanie jak namierzyłes go
-
AUDI A4/S4 z Warmi-Mazur
widac zyjecie stereotypami ... kiedys moze tak było nie mówie ze nie ,ale teraz juz tak nie jest pracuje w sklepie motoryzacyjnym i na codzien współpracuje z aso palmowski
-
AUDI A4/S4 z Warmi-Mazur
:polew: :polew: :polew: :polew: i jeżdzi nim po wsi.....
-
AUDI A4/S4 z Warmi-Mazur
gdzie? w aso!!! osły!! ... a audi to już jezdze od 18 roku zycia i podejrzewam ze miałem ich wiecej niż nie jeden na tym smiesznym forum
-
AUDI A4/S4 z Warmi-Mazur
znacie sie al ena temacie znaczków i co wolno a czego nie wolno zakladac w samochodach
-
AUDI A4/S4 z Warmi-Mazur
widac jak sie znacie istnieje takie cos ja wersja nadwozia s-line m6 czyli typowe s4 tylko z silnikiem 1.8 t 190km
-
AUDI A4/S4 z Warmi-Mazur
a co powiecie o czyms takim s4 1.8t 190km pakiet s-line m6 czyli cały body od s4 i po vinie tez . to też nie s4 [br]Dopisany: 16 Wrzesień 2011, 12:56_________________________________________________kod silnika bex przedział rocznikowy 2002-2004
-
AUDI A4/S4 z Warmi-Mazur
wiekszosc jezdzacych po polsce s4 2.7 bi turo jezdzi w niedziele do koscioła i to jeszcze z napedem lpg. [br]Dopisany: 16 Wrzesień 2011, 12:35_________________________________________________ale oni maja s4 i trzeba i zkładac bo maja s4
-
AUDI A4/S4 z Warmi-Mazur
KRZYSAUDI NIE MA CO PISAC BO WIDAC ZE WSZYSCY NA TYM FORUM SA SPECJALISTAMI OD TUNINGU WIZUALNEGO JAK MECHANICZNEGO ... I ICH AUTA TO TYPOWE WZORY DO NAŚLADOWANIA ... POZDRAWIAM WSZYSTKICH FORUMOWICZÓW I ZYCZE IM UDANYCH MODÓW W ICH A4 I S4
-
[B5 AFN] Audik Armiego - koniec przygody - SPRZEDANE
felgi porsche nawet koło takich nie stały firma ARTEC NO I TE NAKŁADKI NA WENTYLE WIES SPIEWA I TANCZY
-
AUDI A4/S4 z Warmi-Mazur
idąc za ciosem i słusznym stwierdzeniem kolegi połowa ludzi z forum powinna zdjąć koła avus i zderzaki bo to nie S4