Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

wesz82

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez wesz82

  1. Sproboj jeszcze wymienic pompke i wysprzeglik.uzywka kosztuje grosze.
  2. Mi juz zj***l weekend? ?
  3. I luknalem. Dziwny gosc? Swoja droga z ta regulacja to wspomnial o autach japonskich. Pytam bo uklad sprzegla jest mi dobrze znany i nie ma w aldi zadnej takowej srubki. Pompka nie,wysprzeglik tez nie,pedal nie ma regulacji.jedynie czyjnik sie dostosowuje. Nom chyba ze ja czegos nie wiem.
  4. wesz82 odpowiedział(a) na Reniu temat w 1.9TDI
    Jak zwalales pompe to kat i dawka do sprawdzania. Jak wsio oblukasz wlacznie z wezami to daj znac.
  5. Ta bo benzyna zapali sie od ciepla. Przesadzaja jak zawsze. Ktos tam musial cos grzebac..
  6. O jakiej srubie piszesz??? Nie widzialem zadnej srubu przy pedale jak i przy pompe. Tymbardziej do regulacji przeplywu plynu.
  7. wesz82 odpowiedział(a) na ZdzisiuRS4 temat w Audi A4 B5
    Pytanie. Po co chcesz zmienic lampy? Dla wyglądu czy moze juz te nie daja rady?? Tu troche mozna poszalec.powiedzmy od ok 350 za komplet fl a jak dasz je do zrobienia na bixy itd to cena przebije rok bitwy pod Grunwaldem... Moim zdaniem lampy typu engel ringi i inne blogie wynalazki mozna sobie odpuscic ale to Twoj cyrk i Twoje malpy?
  8. wesz82 odpowiedział(a) na Ziom134 temat w Audi A4 B5
    Tez od zetora ale taniej wyjdzie z 80.
  9. wesz82 odpowiedział(a) na Ziom134 temat w Audi A4 B5
    A co dm Ci siada???
  10. Czasem jest to przybrudzone i wystarczy przeleciec papierkiem 600 i smiga jak nowka. Na forum sga robi sie czesto takie czyszczenie i pomaga. Inna sprawa jak wskaznik zyje wlasnym zyciem czyli lata jak chce podczas jazdy to wtedy bodajże impulsator do wymiany.
  11. wesz82 odpowiedział(a) na Pikawka temat w 1.8
    ... taki maly ze nawet zapomnial kolega o nim napisac?
  12. wesz82 odpowiedział(a) na Ziom134 temat w Audi A4 B5
    Przeciez to jeden kij bo za obicie kewlarem i sprzeglo z ajm czy awx zaplaci podobnie. Oba podejda pod dm wiec lepiej dac awx bo wyjdzie to w miare tanio i spokojnie pociągnie ok 200.
  13. wesz82 odpowiedział(a) na ejdrien temat w Audi A4 B5
    Ale sprawdzales podnoszac auto???
  14. wesz82 odpowiedział(a) na ejdrien temat w Audi A4 B5
    Zobacz czy nie blokuje Ci kol??? Koles mial tak w a8 ze pompa nie odbijala do konca i blokowalo mu kola po skosie tj tak jak daje sekcja.
  15. wesz82 odpowiedział(a) na Ziom134 temat w Audi A4 B5
    Wydaje mi się ze caman o awaryjnosc dwumasy. Coraz wiecej czyta sie o tym ze ktos odzalowal kupił dm zas za por roku znow to samo. To prawda sztywne inaczej przenosi,nie lubi niskich obrotow do 1.5tys. Ogolnie nie wiem jak w pd ale w vp moge polecic Widzialem chlopaki na SGA pakuja juz sztywne wiec w osobowce na pd tez powinno smigac. Ten dwytarcz to fajna sprawa jak sie nie placi za niego hehe
  16. Te maszynki to w tylek mozna se wtykac... Poszukaj jak odp sie tyl i bedzie lux.
  17. Czemu szalony??? Dobrze ze ma mozliwosc spelniania tego co mu sie wymysli. Świetniy project kupa hajsu i na pewno jedno z ładniejszych b5 na pl.do tego w awancie
  18. Dlaczemu ???? Lubi tego staruszka i to sie liczy..
  19. Tak. Kup plyn ori i daj mu na zmiane i po temacie.
  20. wesz82 odpowiedział(a) na Ziom134 temat w Audi A4 B5
    Sorki safa ale jak koszty podobne???. Uzywke sztywne kupisz za 50 zl do tego new sprzeglo ok 450 a sam dm koszt ok 1 tys...
  21. wesz82 odpowiedział(a) na Ziom134 temat w Audi A4 B5
    Pietrek kolega chce mocne sprzeglo do 200 koni a tu propozycja swapu na 6b... Mysle ze seria z kewlarem da rady na ta okolicznośc. Po kij pakowac siano nie potrzebnie??? Zawsze mozna pakowac sztywne bo koszta dziela sie na 1/3 w stosunku do dm. Do autora. Kolego sztywne z 80 lub 1z a4 do tego sprzeglo obite kewlarem i da rady. Jak masz siano pakuj dm z kewlarem i tez da rady.
  22. Tak patrze na nr i jest ten sam co jest z c6. Klapa odskakuje jak zawsze ale wystarczy ze ja lekko uniose palcem i leci jak wsciekla. Czyli tak naprawde wystarczy ze sprezynka odchyli klape na ok 5 cm i poleci sama. Czekamy na sprezynki i bedziemy dalej sie bawic.
  23. Takie silowniki zakupiłem. Wg opisu u tomma jest podany wzmacninany do b6. Nic czekam na sprezyny zobaczymy co bedzie z tego. Thx
  24. Cos juz wiadomo???

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.