Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

wesz82

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez wesz82

  1. O ile można ją regenerować
  2. Witam! Do momentu jak nie zakupisz ori przepływki staraj się nie pałować autka
  3. Wentylator jest zaraz za schowkiem(musisz wykręcić schowek) Tak,to może być wentylator.
  4. Koszt nie jest aż tak wielki,więc ja bym nie zakładał używki bo tak jak pisze Pawłowski nie wiesz na co trafisz
  5. Podstawą jest nie zwlekać z wymianą wytłuczonego wahacza. Zwłaszcza u nas w kraju to jest strasznie trudne
  6. W sumie to ile ludzi tyle dziwactwa Jakoś nie widzi mi się żebym za parę tyg kręcił bączki bo co z tego że mi się to podoba,ale są jeszcze inni Tomek a co Ty jakimś anty żeniaczem jesteś??
  7. Kolega raczej oczekiwał rozsądnych propozycji Jura a ty byś pojechał STI-kiem????
  8. Nie chodzi o wymiar bandażu,ale o warstwę jaką należy owinąć rurkę??? Jak kolega jest taki oczytany,to pewnie powinien wiedzieć ile potrzeba tego bandażu :gwizdanie: W ogóle to nie da się poruszać po forum bez wchodzenia na żadną inną stronę
  9. Ale to zależy bo trzeba dać dobremu fachowcowi! Ja dałem do naprawy i musiałem napierdzielać ręką w schowek żeby zadziałał ;(
  10. I czy jedna rolka bandażu styknie na rurkę??? Błagam... myślisz ze 10 metrów ci nie starczy Myślę że starczy
  11. Dziś oblukałem i nie ma nic takiego. Coś zdaje mi się że kupie ori lambdę bo to i tak kwestia czasu i jak nic to nie zmieni to oddam autko do gazownika na cały dzień niech szuka. Chyba że ktoś ma jeszcze jakieś pomysły???
  12. Gregory a kolektor też owijałeś??? I czy jedna rolka bandażu styknie na rurkę???
  13. A czy ja mu to napisałem??? Jeżeli poza tym że przerzuca samoczynnie na benzynę nie dzieje się nic tzn nie ma spadku mocy na LPB to po co ma szukać dziury w całym??? Zgodzę się że prawidłowo zamontowana i wyregulowana instalka ciągnie do końca bez jakiegokolwiek spadku mocy,ale tak jak pisze Bogumił w codziennej jeździe nie zawsze to wykorzystujemy Nie chcę się czepiać ale nie jeździłem ADR-em i możliwe że odczucia są zupełnie inne a jeżeli u mnie co powoduje to że wam brakuje mocy...bez urazy Troszkę się zapędziłeś z tym przykładem co do roweru i amorków :kox:
  14. Dobrze mówisz bo jak wspawywali mi rurę w blansze to wspominali o węższym końcu! A nie da rady pojechać to rurką o jednej średnicy???
  15. Jest zimne i jest o.k., ale na Pb, czy na LPG? Skąd te przewody z instalki gazowej odchodzą dokładnie??? Zaraz po przełączeniu się na gaz auto tak nie szarpie albo po prostu ja zawsze ostrożnie obchodzę się z pedałem gazu na zimnym i nie odczuwam tego Jak auto chodzi na PB i przełączę na LPG to czuje lekkie szarpniecie i silnik chodzi troszkę gorzej tzn jakby dawka była za duża lub za mała. Jak kolejno odłączam wtryski z gazu to silnik reaguje więc wtryski ok.
  16. Dzięki Poziu. Ok adams o jakiej redukcji mówisz???????
  17. Nie a jak to zrobić???? Jeżeli tak mówisz to jeszcze podjadę do drugiego gazownika żeby potwierdził lub zaprzeczył temu pierwszemu!
  18. Bez urazy ale jak tacy ludzie pracują w ASO to ja wołam o pomstę! Sam doszedłeś z tym wahaczem???
  19. Adam posłuchaj jeżeli poza tym że benzyna samoczynnie wskakuje Ci przy 5 tyś obrotów nic się nie dzieje i ewentualnie naprawa tego przekroczy ponad 200zł to ja bym sobie to odpuścił i wydał kasę na co innego! Takie jest jest moje prywatne zdanie
  20. Do 3LV15 jeżeli masz dopiero co założoną instalację to niech Ci gazowik to poprawi,bo prawidłowo założona i skonfigurowana instalacja nie powinna tak się zachowywać! W moim paździochu przy około 5 tyś też samoczynnie przerzuca na PB i mi to nie przeszkadza bo jak już mam takie obroty to znaczy że ktoś zadziera nosa
  21. Tomek dzięki jutro sprawdzę i dam znać ale raczej nie cieknie nic z niego! andlon masz rację,ale pisałem to w pośpiechu i dałem ciała już poprawione. I już po teście tzn regulator jest dobry nie puścił nawet troszkę PB. Teraz już wiem co raczej u mnie dolega tzn.przecież kabel w starej sondzie już był naderwany i jak wkręcaliśmy sondę to sie rozpierd...a że nie miałem kasy na ori to zakupiłem zamiennik i pewnie ona szwankuje Pytanie czy sonda może działać poprawnie na PB a na LPG mieszać??? Puki auto jest zimne to nic się nie dzieje zaś jak tylko troszkę się nagrzeje to już poszarpuje na gazie!
  22. Panowie odgrzeje kotleta Dzwoniłem dziś do gościa którego gregory podał i wygląda to tak: Oprócz kolanka należałoby zamówić prawie metr rury o tej samej średnicy i gostek powiedział że może sprzedać najmniej 2 metry Czy znajdzie się ktoś kto zadeklaruje się na 1 metr rurki??? Oczywiście wiadomo że jak zamówimy 2 kolanka i 2 metry rury to za przesyłkę będzie tak samo! Koszt: 2 metry rurki około 70zł netto kolanko około 20 paru zł netto przesyłka jak w aukcji! Gostek mówił że już ktoś dowiadywał się u niego i zdaję się że to klubowicz-przyznać się Gregory a co stanie się jak będę miał samą rurkę nie owiniętą bandażem??? Szykuje mi się wymiana plecionki to załatwię dwie pieczenie
  23. Panowie u mnie problem pojawia się od kiedy ostatnio zmieniałem uszczelkę pod głowicą Byłem u gazownika i powiedział że instalacja jest w porządku więc szukałem dalej i podejrzewam regulator o którym mówicie. Pytanie czy o nim mowa??? wymontowałem go i pod nim jest benzyna to znaczy że puszcza benzynę??? nr bosch-a 0 208 160 516 WAU- 078 1330534 A z przejściem ca C w ASO chcą za niego około 350 zł zaś w sklepie dostanę za 240zł to i tak troszkę kaski jest! W którym miejscu dokładnie powinien on puszczać?tym wężykiem od podciśnienia co idzie do kolektora??? w które miejsce powinienem wstrzyknąć benzynę i którędy ma puszczać??? dzięki pzdr

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.