Treść opublikowana przez wesz82
-
[B5 AEB] Uszkodzony przepływomierz powietrza 1.8T AEB
O ile można ją regenerować
-
[B5 AEB] Uszkodzony przepływomierz powietrza 1.8T AEB
Witam! Do momentu jak nie zakupisz ori przepływki staraj się nie pałować autka
-
[B5 AFN] Popiskiwanie z okolic kratki środkowej (przy szybie)
Wentylator jest zaraz za schowkiem(musisz wykręcić schowek) Tak,to może być wentylator.
-
[B5 ADR] Czy mogę założyć używane przeguby ?
Koszt nie jest aż tak wielki,więc ja bym nie zakładał używki bo tak jak pisze Pawłowski nie wiesz na co trafisz
-
[B5 ADR] Jak dbać o zawieszenie ?
Podstawą jest nie zwlekać z wymianą wytłuczonego wahacza. Zwłaszcza u nas w kraju to jest strasznie trudne
-
[ALL] Jakim samochodem jechać do ślubu ?
W sumie to ile ludzi tyle dziwactwa Jakoś nie widzi mi się żebym za parę tyg kręcił bączki bo co z tego że mi się to podoba,ale są jeszcze inni Tomek a co Ty jakimś anty żeniaczem jesteś??
-
[ALL] Jakim samochodem jechać do ślubu ?
Kolega raczej oczekiwał rozsądnych propozycji Jura a ty byś pojechał STI-kiem????
-
[B5 AEB] Gdzie i za ile kupie rure zamiast katalizatora (foto) ?
Nie chodzi o wymiar bandażu,ale o warstwę jaką należy owinąć rurkę??? Jak kolega jest taki oczytany,to pewnie powinien wiedzieć ile potrzeba tego bandażu :gwizdanie: W ogóle to nie da się poruszać po forum bez wchodzenia na żadną inną stronę
-
[ALL B5] Problem z dmuchawą
Ale to zależy bo trzeba dać dobremu fachowcowi! Ja dałem do naprawy i musiałem napierdzielać ręką w schowek żeby zadziałał ;(
-
[B5 AEB] Gdzie i za ile kupie rure zamiast katalizatora (foto) ?
popatrz na priwa
-
[B5 AEB] Gdzie i za ile kupie rure zamiast katalizatora (foto) ?
I czy jedna rolka bandażu styknie na rurkę??? Błagam... myślisz ze 10 metrów ci nie starczy Myślę że starczy
-
[B5 ADR] Czy możliwe jest pobieranie benzyny przy jeździe 140-150km/h na LPG ?
Dziś oblukałem i nie ma nic takiego. Coś zdaje mi się że kupie ori lambdę bo to i tak kwestia czasu i jak nic to nie zmieni to oddam autko do gazownika na cały dzień niech szuka. Chyba że ktoś ma jeszcze jakieś pomysły???
-
[B5 AEB] Gdzie i za ile kupie rure zamiast katalizatora (foto) ?
Gregory a kolektor też owijałeś??? I czy jedna rolka bandażu styknie na rurkę???
-
[B5 ADR] Jak jest przyczyna przełączania się silnika na benzynę przy 5000 obr. ?
A czy ja mu to napisałem??? Jeżeli poza tym że przerzuca samoczynnie na benzynę nie dzieje się nic tzn nie ma spadku mocy na LPB to po co ma szukać dziury w całym??? Zgodzę się że prawidłowo zamontowana i wyregulowana instalka ciągnie do końca bez jakiegokolwiek spadku mocy,ale tak jak pisze Bogumił w codziennej jeździe nie zawsze to wykorzystujemy Nie chcę się czepiać ale nie jeździłem ADR-em i możliwe że odczucia są zupełnie inne a jeżeli u mnie co powoduje to że wam brakuje mocy...bez urazy Troszkę się zapędziłeś z tym przykładem co do roweru i amorków :kox:
-
[B5 ADR] Czy możliwe jest pobieranie benzyny przy jeździe 140-150km/h na LPG ?
Ok jutro popatrzę,dzięki
-
[B5 AEB] Gdzie i za ile kupie rure zamiast katalizatora (foto) ?
Dobrze mówisz bo jak wspawywali mi rurę w blansze to wspominali o węższym końcu! A nie da rady pojechać to rurką o jednej średnicy???
-
[B5 ADR] Czy możliwe jest pobieranie benzyny przy jeździe 140-150km/h na LPG ?
Jest zimne i jest o.k., ale na Pb, czy na LPG? Skąd te przewody z instalki gazowej odchodzą dokładnie??? Zaraz po przełączeniu się na gaz auto tak nie szarpie albo po prostu ja zawsze ostrożnie obchodzę się z pedałem gazu na zimnym i nie odczuwam tego Jak auto chodzi na PB i przełączę na LPG to czuje lekkie szarpniecie i silnik chodzi troszkę gorzej tzn jakby dawka była za duża lub za mała. Jak kolejno odłączam wtryski z gazu to silnik reaguje więc wtryski ok.
-
[B5 AEB] Gdzie i za ile kupie rure zamiast katalizatora (foto) ?
Dzięki Poziu. Ok adams o jakiej redukcji mówisz???????
-
[B5 ADR] Czy możliwe jest pobieranie benzyny przy jeździe 140-150km/h na LPG ?
Nie a jak to zrobić???? Jeżeli tak mówisz to jeszcze podjadę do drugiego gazownika żeby potwierdził lub zaprzeczył temu pierwszemu!
-
[B5 ABC] Problem po wymianie wahacza
Bez urazy ale jak tacy ludzie pracują w ASO to ja wołam o pomstę! Sam doszedłeś z tym wahaczem???
-
[B5 ADR] Jak jest przyczyna przełączania się silnika na benzynę przy 5000 obr. ?
Adam posłuchaj jeżeli poza tym że benzyna samoczynnie wskakuje Ci przy 5 tyś obrotów nic się nie dzieje i ewentualnie naprawa tego przekroczy ponad 200zł to ja bym sobie to odpuścił i wydał kasę na co innego! Takie jest jest moje prywatne zdanie
-
[B5 ADR] Jak jest przyczyna przełączania się silnika na benzynę przy 5000 obr. ?
Do 3LV15 jeżeli masz dopiero co założoną instalację to niech Ci gazowik to poprawi,bo prawidłowo założona i skonfigurowana instalacja nie powinna tak się zachowywać! W moim paździochu przy około 5 tyś też samoczynnie przerzuca na PB i mi to nie przeszkadza bo jak już mam takie obroty to znaczy że ktoś zadziera nosa
-
[B5 ADR] Czy możliwe jest pobieranie benzyny przy jeździe 140-150km/h na LPG ?
Tomek dzięki jutro sprawdzę i dam znać ale raczej nie cieknie nic z niego! andlon masz rację,ale pisałem to w pośpiechu i dałem ciała już poprawione. I już po teście tzn regulator jest dobry nie puścił nawet troszkę PB. Teraz już wiem co raczej u mnie dolega tzn.przecież kabel w starej sondzie już był naderwany i jak wkręcaliśmy sondę to sie rozpierd...a że nie miałem kasy na ori to zakupiłem zamiennik i pewnie ona szwankuje Pytanie czy sonda może działać poprawnie na PB a na LPG mieszać??? Puki auto jest zimne to nic się nie dzieje zaś jak tylko troszkę się nagrzeje to już poszarpuje na gazie!
-
[B5 AEB] Gdzie i za ile kupie rure zamiast katalizatora (foto) ?
Panowie odgrzeje kotleta Dzwoniłem dziś do gościa którego gregory podał i wygląda to tak: Oprócz kolanka należałoby zamówić prawie metr rury o tej samej średnicy i gostek powiedział że może sprzedać najmniej 2 metry Czy znajdzie się ktoś kto zadeklaruje się na 1 metr rurki??? Oczywiście wiadomo że jak zamówimy 2 kolanka i 2 metry rury to za przesyłkę będzie tak samo! Koszt: 2 metry rurki około 70zł netto kolanko około 20 paru zł netto przesyłka jak w aukcji! Gostek mówił że już ktoś dowiadywał się u niego i zdaję się że to klubowicz-przyznać się Gregory a co stanie się jak będę miał samą rurkę nie owiniętą bandażem??? Szykuje mi się wymiana plecionki to załatwię dwie pieczenie
-
[B5 ADR] Czy możliwe jest pobieranie benzyny przy jeździe 140-150km/h na LPG ?
Panowie u mnie problem pojawia się od kiedy ostatnio zmieniałem uszczelkę pod głowicą Byłem u gazownika i powiedział że instalacja jest w porządku więc szukałem dalej i podejrzewam regulator o którym mówicie. Pytanie czy o nim mowa??? wymontowałem go i pod nim jest benzyna to znaczy że puszcza benzynę??? nr bosch-a 0 208 160 516 WAU- 078 1330534 A z przejściem ca C w ASO chcą za niego około 350 zł zaś w sklepie dostanę za 240zł to i tak troszkę kaski jest! W którym miejscu dokładnie powinien on puszczać?tym wężykiem od podciśnienia co idzie do kolektora??? w które miejsce powinienem wstrzyknąć benzynę i którędy ma puszczać??? dzięki pzdr