Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

wesz82

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez wesz82

  1. A jak z dynamiką????
  2. obok jest filmik z hamowni :> Furmanka wymiata :good:
  3. A jak jest z Vag-iem,błędy wyskakują ponownie??? poszukaj jak przeczyścić przepływkę i przepustnicę może to coś pomoże.
  4. Moje zdanie jest takie-jak masz kupować 1.8 to już kup sobie ale z turbo bo spalanie nie wiele większe,opłaty też,jedynie trzeba o niego bardziej dbać Jak decydujesz się na założenie instalki LPG to polecam 1,8T Jacek najpierw poszukaj potem zapodaj nowy wątek w innym dziale
  5. Witam! Co do przepływki to odepnij ją i jak nie poczujesz różnicy to jest do wymiany! Przepustnicę warto byłoby przeczyścić i zaadaptować Co rozumiesz na pewien czas znika?? Błędy wyskakują ponownie??
  6. wesz82 odpowiedział(a) na gooteck1 temat w 1.8T
    Jeżeli już jest to w takim etapie że wydaje świst (po dodaniu lub zdjęciu nogi z pedału gazu)to nie ma bata musi puszczać olej Teraz zależy jakiego koloru są spaliny ??? Tak jak piszesz łożysko już nie wydala i suszarka do regeneracji lub też wymiana Koszt to w sumie zależy od warsztatu i od tego w jakim stanie jest turbo tak od 800 do 1000zł niestety. Tak jak pisze kolega loco87 sprawdź ciśnienie oleju jakie dochodzi do turbiny,możliwe że przewód jest zapchany i nie ma sensu zakładać nowej turbiny bo szubko skończy swój żywot
  7. Dlaczego niby??? Przecież wszelkie dodatkowe podzespoły typu przepływka,sonda są od podawania dokładnych wartości dla komputera zaś bez nich auto jeździ o ile można to tak nazwać
  8. Sprawdź dobrze banany.
  9. wesz82 odpowiedział(a) na artur1983 temat w 1.8T
    Nie rób błędu i nie zalewaj mineralnym. Czeka Cie mały remont głowicy,możliwe że kat nawet nie jest mocno zawalony(chodź nie wiadomo jak długo to trwa)
  10. wesz82 odpowiedział(a) na artur1983 temat w 1.8T
    Nie ma takiej tragedii jak pisałeś Ciśnienie średnio zwiększyło się o 1,5 bar przy olejowej próbie! Nie chcę strzelać ale u mnie to były uszczelniacze i po naprawie wszystko wróciło do normy,na nich bym się skupił,tzn dobrze zrobił górę (wymiana uszczelniaczy wraz z dopasowaniem )i powinno być ok! Moim zdaniem nie musisz wymieniać jeszcze silnika Masz nawet lepiej a jeżeli ja bo u mnie były dość duże skoki ciśnienia między cylindrami
  11. Witam. Dzieje się to przy dochamowaniu w zakręcie czy na prostym odcinku drogi???
  12. wesz82 odpowiedział(a) na artur1983 temat w 1.8T
    artur powiedz czy chcesz zrobić żeby było dobrze czy po prostu masz zamiar zmienić silnik mimo wszystko???? Jeżeli na upartego chcesz szukać drugiego to bierz najlepiej silnik z auta którego jesteś w stanie coś ogledzić,tak jak piszesz! Na Twoim miejscu podłaczyłbym wskaznik doładowania turbiny i sprawdziłbym w jakim jest stanie! Jeżeli auto pobiera olej to pewnie kat już zapchany(od dawna ma ten apetyt na olej???)
  13. wesz82 odpowiedział(a) na artur1983 temat w 1.8T
    Jeżeli masz jeszcze kata to po jego usunięciu cała prawda wyjdzie na jaw! Z tego co wiem to do remontu nadaje się coś poniżej 7 bar. jak już będziesz mierzył ciśnienie to zrób próbę olejową. Poczytaj sobie to może stwierdzisz że wymiana silnika jest nie potrzebna http://www.a4-klub.pl/smf/empty-t44227.0.html;highlight=pier%C5%9Bcienie+czy
  14. Zadryndaj do ASO,potem szroty i ludzie z allegro
  15. wesz82 odpowiedział(a) na artur1983 temat w 1.8T
    Ja to bym obstawiał raczej na suszarkę że puszcza olej! Spaliny koloru niebieskawego??? Dużo oleju ubywa???
  16. Co rozumiesz przez słowo teoretycznie??? ja bym podjechał i zmierzył ciśnienie koszt nie duży a będziesz już mógł wykluczyć pompę. Jak czujesz paliwo to oznacza to jego za dużą dawkę więc możliwe że wtryski "leją" ;(
  17. Kolego skoro tak jak piszesz wina jest w PB tam szukaj problemów. Na Twoim miejscu zmierzyłbym ciśnienie paliwa,możliwe że pompa nie wydala i stąd problemy. Co do wtrysków to raczej miałbyś problem z odpaleniem właśnie na ciepłym silniku,chodź to też nie jest powiedziane W moim paździochu też miałem problem z porannym odpalaniem(całkiem jak w Twoim przypadku)po pomiarze ciśnienia w układzie PB(ciśnienie było odpowiednie)wrezałem zaworek w przewód paliwowy zaraz za pompką paliwa i problem znikł. Jedyne co zauważyłem to że po tym zabiegu pacjent potrzebuje właśnie więcej czasu na odpalenie tzn muszę dłużej zakręcić rozrusznikiem. Zrób tak-odpal awaryjnie auto na LPG (tylko 1 raz)jeżeli wszystko będzie ok to podjedz do mechanika niech zmierzy ciśnienie w układzie paliwowym i daj znać to będziemy szukać dalej Bez urazy kolego,ale niby po czym to wnioskujesz??? pzdr
  18. Witam! Nie wiem jak jest w waszych modelach ale skoro podejrzewacie kable wysokiego napięcia nic prostszego jak w nocy delikatnie zwilżyć kable i jeżeli będzie widać jak prąd zapierdziela po przewodach to należałoby je wymienić.Jak nie przewody to zostaje do sprawdzenia kopułka oraz świeczki pzdr
  19. Witam! Więc tak jak pisze kolega mstan faktycznie czasem nowe części nie zdają egzaminu Zakupiłem najpierw sondę która rzekomo miała być odpowiednikiem sondy o nr 058906265 zaś tak była jej odpowiednikiem że ciągle wyskakiwał błąd 635-podgrzewanie sondy lambda,zwarcie do plusa W zeszłym tygodniu udałem się do elektryka i wyszło że na pomiarze z kostki w którą wczepiamy sondę wszystko jest dobrze,więc zmuszony byłem szukać używki,podjechałem do gostków co zajmują się częściami do grupy WV AUDI i dostałem sondę o nr 058906265A zapłaciłem 80zł oraz dogadałem się że jakby ta sonda nie pasowała to ją oddam a oni zwrócą mi kasę,na całe szczęście pasowała i pod podpięciu pod kompa i wykasowaniu błędów wszystko wróciło do normy Z czystym sumieniem mogę powiedzieć że sonda o nr 058906265A tak jak pisze kolega Gornano faktycznie pasuje do AEB-ka z 95roku. Jedynie co mi zostaje to reklamować rzekomo prawidłową sondę wybraną przez sprzedawce i na pewno tego mu nie odpuszczę gdyż nie są to małe pieniądze. pzdr
  20. Ja piszeta do mnie to wieta ...dabyl DŻi ...raGGaman :kox: :polew: Ja cierpię dole :shocked:
  21. Tak po jednym dogrzaniu silnika problem nie zniknie. Ja też tak miałem i jak mam robić trasę 1 km to wolę piechotką chodzić lub też pojeździć dłużej
  22. nie jestem pewny ale na 85% dostajesz gotowe wisko wraz ze sprzęgłem http://moto.allegro.pl/item539194665_wisko_vw_passat_b5_2_5_v6_tdi_150km_audi.html masz przykładową fotę
  23. Raga cofnij parę stron tam były fajne laski :polew:
  24. Witam! Właśnie sęk w tym że sprzedawcy mają naprawdę gdzieś czy dany towar pasuje byle tylko zainkasować pieniądze :evil: Zadryndam do ASO i zapytam jak oni to widzą odnośnie sondy do AEB z 95r bo na pewno nie produkują tej sondy do dziś...
  25. może być???

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.