Treść opublikowana przez wesz82
-
Foto zabawa
Miała być obciachowa Audica.. tomek nie pij tyle i popatrz niżej
-
Foto zabawa
a tam tomaszust nie bądźmy aż tacy zgredy przecież Piotrek prosił o "stjuningowana" fure a cerb ją zapodał Dawać fotę z zakładem pogrzebowym byle nie wizytówka itp :tongue4:
-
Foto zabawa
czy może 2 kołowiec??? Jeżeli cerb wyrazi zgodę to poproszę o fotkę związaną z zakładem pogrzebowym :> :> :>
-
Foto zabawa
Moim zdaniem to jest obciach dla audi
-
Foto zabawa
Dobra Adecneo teraz Twoja koleja
-
[B6 AEB] System smarowania zaworów - instalacja gazowa
Odpuść sobie jakieś wynalazki albo prince staga,co do smarowania to jest wyłudzenie kasy,proponuje czyścić wtryski od gazu co jakiś czas i będzie ok
-
Foto zabawa
poproszę o foto śmiesznej pary weselnej
-
Foto zabawa
http://i23.ebayimg.com/07/m/000/a4/8c/71e7_14.JPG sorki to miało być do wyższego posta [br]Dopisany: 19 Luty 2009, 14:49_________________________________________________ proszę do dna :wink4:
-
Foto zabawa
Ok Reniu teraz Ty [br]Dopisany: 19 Luty 2009, 14:31_________________________________________________http://i23.ebayimg.com/07/m/000/a4/8c/71e7_14.JPG Proszę
-
[B5 ADR] Jakiej pojemności butlę w koło ?
W takim przypadku rozsądnie jest wyłożyć bagażnik stropianem,ja mam butlę 60 litrów.
-
Spotkania z sarnami i inna zwierzyną na drogach
Kolega to już dodaje swoje :tongue4: Ja sam nie toleruję jak jakiś żółw zapitala przede mną,nawet rok temu prawie takiemu zaparkowałem w d*p..bo weź wyhamuj ze 160km/h do 50km/h :wallbash: Chodzi o ekstremalne warunki np noc itp. Pamiętam jednego wieczoru na odcinku około 15km zliczyłem aż 30 saren i gdybym pierwsza zauważoną sarnę nie wziął jako przestrogi to pewnie ja bym pisał ten temat Ale i na to nie ma zasady bo tico skasowałem sarnę przy prędkości 70km/h ale wtedy byłem zapatrzony na kogo innego :polew:
-
Foto zabawa
http://img.wiadomosci24.pl/g2/5f/8b/73/7850_1159658998_c164_d.jpeg To ja poproszę foto autka w tunelu aerodynamicznym,żeby nie było to łatwe to niech to będzie Honda
-
Spotkania z sarnami i inna zwierzyną na drogach
Sorry za OT ale u mnie na osiedlu zawsze zasrane dwa koty wygrzewają się na masce mojego fureksa już nawet z kolesiem zakupiliśmy wiatrówkę i w sumie czekamy na odpowiedni moment bo już nie wytrzymujemy jak te futrzaki rysują nam maski :wallbash: Co do urządzeń odstraszających zwierzynę to nawet w TV TURBO robili testy i kaszana wielka Sugeruję czasem odpuścić nie co z gazem
-
Spotkania z sarnami i inna zwierzyną na drogach
Jak tak dalej będzie śmigał to bez większego wysiłku dostanie licencję :polew: Do kolegi z Gorzowa a gdzie dokładnie trafiają Ci się takie sztuki??? Nie przypadkiem na drodze w kierunku wałcza??? Są miejsca gdzie po prostu należy uważać przez cały czas i to nawet nie skutkuje ;( Sam w życiu załatwiłem sarnę tico i w sumie tam parę gołębi
-
[B5 ADP] Wzrost temperatury na wskaźniku powyżej 90C, czy to termostat ?
Wpisz w wyszukiwarce kody klimatronika Nie chodziło mi o przebieg lecz o to po ilu km i przy jakiej temp otoczenia autko łapie temp 90st? Tak jak pisze Dawid zmień termostat na ori i zobaczysz sam czy to pomoże!
-
[B5 AEB] Silnik się dusi
W momencie zapłonu naciśnij przełącznik na kontrolce od gazu,zrób to tylko raz bo tak nie wolno robić daj znać co komp pokazał pzdr
-
[B5 ADP] Wzrost temperatury na wskaźniku powyżej 90C, czy to termostat ?
Witam! Następnym razem sprawdź na klimatroniku jaka jest naprawdę temperatura! Nic ostatnio nie grzebałeś przy furmance??? Troszkę to zajeżdża mi zapowietrzonym układem Po jakim przebiegu i jakiej temp otoczenia autko nagrzewa się do ok 90 st???
-
[B5 AEB] Silnik się dusi
Proponuje sprawdzić ciśnienie w układzie paliwowym skoro auto zamula na PB tutaj szukaj problemu,odpal raz(tylko raz)auto na LPG jak objawy znikną to szukaj winy w układzie paliwowym
-
[ALL B5] K04-15 do AEB ==> Plug&play - czy trzeba rezać ?
Wszystko kolego Ajax zależy jaki nr znajduje się po K-04 Z tego co przeczytałem na tym forum wynika że nr 15 podchodzi bez problemowo pod ori kolektor. A o jakim nr mówisz tej K-04??? Z tego co wiem to chyba na allegro skubaniec tak trafił
-
[B5 AEB] Duże ubytki oleju
W żadnym wypadku nie zatykaj żadnych kanałów jaką masz pewność że to nie dopierdzieli jej totalnie i zamiast 700zł za regeneracje zapłacisz full więcej Pewnie katalizator jeżeli jest także kwalifikuje się do wymiany!
-
[B5 ABC] Lewa strona niżej, a prawa wyżej
Z tego co wiem to sprężyny raczej rzadko po tyłku dostają... Podjedź na stację diagnostyczną i zbadaj sobie amorki
-
[B5 AEB] Duże ubytki oleju
Jeżeli kopci na siwo to przyczyną także może być uszczelniacz turbiny od strony katalizatora. Odpal autko na kilka sekund potem odkręć śruby łączące turbo z blanszą kata,jeżeli pojawi się olej to turbo puszcza olej! Zrób tak jak pisze kolega wyżej bynajmniej będziesz wiedział czy turbo czy też silnik.
-
Wrażenia po Transporterze 3.
Witam Jak w temacie,obejrzałem ostatnio nowego transportera i oto moje odczucia: Audi jest zajefajne tzn przebija ściany i poduchy nie strzelają,mało tego nawet nie wiedziałem,że można postawić Audi na 2 kołach(co z testem łosia :polew:)i w końcu auto zatopione w jeziorze odpaliło bez większego problemu :kox: Jak dla mnie to jest już przesadzone na maksa,ciekawe co w następnej części wymyśla może będzie pływać na i pod wodą :polew: :polew:
-
[B5 AEB] Uszkodzony przepływomierz powietrza 1.8T AEB
Przepływomierz zakupiłem w sklepie ten sam ino bez loga z pierścieniami za 800zł Mojego także nie dało rady regenerować a z używką to różnie bywa
-
[B5 AEB] Uszkodzony przepływomierz powietrza 1.8T AEB
O ile można ją regenerować nie ma opcji oddania swojej i wzięcia regenerowanej... Dokładnie ja tak miałem,dryndałem po ASO i akurat takiej przepływki jaką mam nie da się regenerować,zaś kolega do AEB dostał regenerowaną przepływkę parę tyg później.