Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

wesz82

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez wesz82

  1. Miała być obciachowa Audica.. tomek nie pij tyle i popatrz niżej
  2. a tam tomaszust nie bądźmy aż tacy zgredy przecież Piotrek prosił o "stjuningowana" fure a cerb ją zapodał Dawać fotę z zakładem pogrzebowym byle nie wizytówka itp :tongue4:
  3. czy może 2 kołowiec??? Jeżeli cerb wyrazi zgodę to poproszę o fotkę związaną z zakładem pogrzebowym :> :> :>
  4. Moim zdaniem to jest obciach dla audi
  5. Dobra Adecneo teraz Twoja koleja
  6. Odpuść sobie jakieś wynalazki albo prince staga,co do smarowania to jest wyłudzenie kasy,proponuje czyścić wtryski od gazu co jakiś czas i będzie ok
  7. poproszę o foto śmiesznej pary weselnej
  8. http://i23.ebayimg.com/07/m/000/a4/8c/71e7_14.JPG sorki to miało być do wyższego posta [br]Dopisany: 19 Luty 2009, 14:49_________________________________________________ proszę do dna :wink4:
  9. Ok Reniu teraz Ty [br]Dopisany: 19 Luty 2009, 14:31_________________________________________________http://i23.ebayimg.com/07/m/000/a4/8c/71e7_14.JPG Proszę
  10. W takim przypadku rozsądnie jest wyłożyć bagażnik stropianem,ja mam butlę 60 litrów.
  11. Kolega to już dodaje swoje :tongue4: Ja sam nie toleruję jak jakiś żółw zapitala przede mną,nawet rok temu prawie takiemu zaparkowałem w d*p..bo weź wyhamuj ze 160km/h do 50km/h :wallbash: Chodzi o ekstremalne warunki np noc itp. Pamiętam jednego wieczoru na odcinku około 15km zliczyłem aż 30 saren i gdybym pierwsza zauważoną sarnę nie wziął jako przestrogi to pewnie ja bym pisał ten temat Ale i na to nie ma zasady bo tico skasowałem sarnę przy prędkości 70km/h ale wtedy byłem zapatrzony na kogo innego :polew:
  12. http://img.wiadomosci24.pl/g2/5f/8b/73/7850_1159658998_c164_d.jpeg To ja poproszę foto autka w tunelu aerodynamicznym,żeby nie było to łatwe to niech to będzie Honda
  13. Sorry za OT ale u mnie na osiedlu zawsze zasrane dwa koty wygrzewają się na masce mojego fureksa już nawet z kolesiem zakupiliśmy wiatrówkę i w sumie czekamy na odpowiedni moment bo już nie wytrzymujemy jak te futrzaki rysują nam maski :wallbash: Co do urządzeń odstraszających zwierzynę to nawet w TV TURBO robili testy i kaszana wielka Sugeruję czasem odpuścić nie co z gazem
  14. Jak tak dalej będzie śmigał to bez większego wysiłku dostanie licencję :polew: Do kolegi z Gorzowa a gdzie dokładnie trafiają Ci się takie sztuki??? Nie przypadkiem na drodze w kierunku wałcza??? Są miejsca gdzie po prostu należy uważać przez cały czas i to nawet nie skutkuje ;( Sam w życiu załatwiłem sarnę tico i w sumie tam parę gołębi
  15. Wpisz w wyszukiwarce kody klimatronika Nie chodziło mi o przebieg lecz o to po ilu km i przy jakiej temp otoczenia autko łapie temp 90st? Tak jak pisze Dawid zmień termostat na ori i zobaczysz sam czy to pomoże!
  16. wesz82 odpowiedział(a) na lookhash temat w Audi A4 B5
    W momencie zapłonu naciśnij przełącznik na kontrolce od gazu,zrób to tylko raz bo tak nie wolno robić daj znać co komp pokazał pzdr
  17. Witam! Następnym razem sprawdź na klimatroniku jaka jest naprawdę temperatura! Nic ostatnio nie grzebałeś przy furmance??? Troszkę to zajeżdża mi zapowietrzonym układem Po jakim przebiegu i jakiej temp otoczenia autko nagrzewa się do ok 90 st???
  18. wesz82 odpowiedział(a) na lookhash temat w Audi A4 B5
    Proponuje sprawdzić ciśnienie w układzie paliwowym skoro auto zamula na PB tutaj szukaj problemu,odpal raz(tylko raz)auto na LPG jak objawy znikną to szukaj winy w układzie paliwowym
  19. Wszystko kolego Ajax zależy jaki nr znajduje się po K-04 Z tego co przeczytałem na tym forum wynika że nr 15 podchodzi bez problemowo pod ori kolektor. A o jakim nr mówisz tej K-04??? Z tego co wiem to chyba na allegro skubaniec tak trafił
  20. W żadnym wypadku nie zatykaj żadnych kanałów jaką masz pewność że to nie dopierdzieli jej totalnie i zamiast 700zł za regeneracje zapłacisz full więcej Pewnie katalizator jeżeli jest także kwalifikuje się do wymiany!
  21. Z tego co wiem to sprężyny raczej rzadko po tyłku dostają... Podjedź na stację diagnostyczną i zbadaj sobie amorki
  22. Jeżeli kopci na siwo to przyczyną także może być uszczelniacz turbiny od strony katalizatora. Odpal autko na kilka sekund potem odkręć śruby łączące turbo z blanszą kata,jeżeli pojawi się olej to turbo puszcza olej! Zrób tak jak pisze kolega wyżej bynajmniej będziesz wiedział czy turbo czy też silnik.
  23. Witam Jak w temacie,obejrzałem ostatnio nowego transportera i oto moje odczucia: Audi jest zajefajne tzn przebija ściany i poduchy nie strzelają,mało tego nawet nie wiedziałem,że można postawić Audi na 2 kołach(co z testem łosia :polew:)i w końcu auto zatopione w jeziorze odpaliło bez większego problemu :kox: Jak dla mnie to jest już przesadzone na maksa,ciekawe co w następnej części wymyśla może będzie pływać na i pod wodą :polew: :polew:
  24. Przepływomierz zakupiłem w sklepie ten sam ino bez loga z pierścieniami za 800zł Mojego także nie dało rady regenerować a z używką to różnie bywa
  25. O ile można ją regenerować nie ma opcji oddania swojej i wzięcia regenerowanej... Dokładnie ja tak miałem,dryndałem po ASO i akurat takiej przepływki jaką mam nie da się regenerować,zaś kolega do AEB dostał regenerowaną przepływkę parę tyg później.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.