Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

wesz82

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez wesz82

  1. Jeżeli problem jest na benzin proponuje wymienić filtr paliwa oraz zmierzyć ciśnienie w układzie paliwowym,może pompa nie domaga
  2. Wesz82: jak radzić? Przeczytaj sobie ten wątek http://www.a4-klub.pl/smf/b5_aeb_pierscienie_czy_uszczelniacze-t44227.0.html
  3. pisałeś że zapalił Ci się check więc jak wiedziałeś że masz cewkę padniętą to po co piszesz o poradę jak wszystko wiesz najlepiej :gwizdanie: Dokładnie,po co pytać skoro się wie lepiej
  4. Skąd masz pewność że silnik zakupiony nie będzie gorszy od Twojego???????? Jaki silnik chcesz zmienić to jedynie z samochodu jeszcze nie rozebranego po którego stanie będziesz mógł coś stwierdzić Ja bym proponował kapitalke,bynajmniej wiesz co masz
  5. Chyba w tym silniku nie ma przewodów ? Zgadza się nie ma przewodów wysokiego napięcia,ale są przewody które przewodzą prąd z cewki do świecy
  6. Podmieniając świece lub cewki z pracujących cylindrów Wiem ze masz problem ale następnym razem użyj opcji SZUKAJ
  7. Proponuje sprawdzić tzw krzyżaka który znajduje w przekładni,przed maglownicą(można się dostać do niego klękając pod kierownicą)
  8. Tak jak pisze kolega podepnij się pod komputer i sprawdź błędy. Nie koniecznie to może być wina cewki. Cewka jest dość wytrwała zaś świece i przewody z cewki do świecy zużywają się...
  9. Jeżeli np kupiłeś samochód dopiero i nie wiesz tak naprawdę ile ktoś zrobił km na tym oleju nie dziw się że teraz po zmianie silnik pracuje ciszej :wink4:Co do termostatu to tak jak pisze kolega wyżej to zwykły zbieg okoliczności
  10. wesz82 odpowiedział(a) na vito86 temat w 1.8
    Witam. Co rozumiesz przez słowa ze nic się nie dzieje? Jak przekręcisz kluczyk zapalają się kontrolki? Proponuje podpiąć się pod komputer i sprawdzić co go męczy jeżeli nic nie wykryje sprawdź świece,ciśnienie paliwa(czy w ogóle pompa pracuje)
  11. Możliwe ze napinacz paska wieloklinowego.jak jest zużyty to wydaje dźwięk zużytego łożyska
  12. Wg mnie to dałeś ciała że nie zadzwoniłeś do sprzedawcy i nie postraszyłeś go sądem Masz dwa wyjścia albo zrobić kogoś w konia i sprzedać mu takie auto jak nabyłeś,albo zrobić silnik tylko tak jak pisze Tomasz i masz pewność że jest zrobione dobrze
  13. Podepnij się pod kompa może coś wyrzyga,ja bym jeszcze sprawdził świece. Objawy wskazują na rożne niesprawności,czujnik temp cieczy,przepływka a nawet pompa od paliwa nie domaga. Podepnij się pod kompa i daj znać
  14. Musisz zdjąć taka aluminiowa osłonę która znajduje się mniej więcej nad katalizatorem.(Nie mówię tu o osłonie między suszarką a kolektorem) Ja w taki sposób doszedłem do niej najlepiej. Do założenia ponownego użyłem opaski zaciskowej Musisz się trochę uzbroić w cierpliwość
  15. Witam. To jak sprawował się będzie gaz zależny od stanu w jakim znajduje się silnik i jego osprzęt Poszukaj na forum a będziesz wiedział jaka instalacja jest zalecana
  16. Może guma na wahaczu wydaje taki dźwięk,może opona ociera????? Podjedz na kanał i dokładnie obejrzyj całe zawieszenie i wszystko co może powodować taki dźwięk Postaraj się zlokalizować skąd ten dźwięk pochodzi.
  17. Nie do końca spuścisz w ten sposób,ja może i prymitywnie ale porządnie dmuchnąłem parę razy w zbiorniczek płynu wyrównawczego Tak jak pisze Daimos sprawdź plastikowy króciec na którym znajduje się czujnik.
  18. To jest tak jak z turbiną,masz ja jest lepsza przyjemność z jazdy a ktoś by powiedział kolejna część która może się popsuć. Zdaje się że na forum było dużo o napędach wystarczy poszukać... http://www.a4-klub.pl/smf/naped_quattro-t9500.0.html
  19. Sprawdź poziom płynu ale w układzie hamulcowym,także zajrzyj w jakim stanie są klocki,może już się kończą. Przegub by terkotał a łożysko szumiało także podczas normalnej jazdy.
  20. Witam. Jak przy maks skręcie to pewnie pompa od wspomagania Sprawdx przez chwile na postoju czy nie byczy tak samo.
  21. Tutaj masz przykładowe zdjęcie ale zamiennika(różnica polega na tym że w Ori przepływomierzu są druty oporowe)a tu nie Proponuje podpiąć autko pod kompa i wtedy jak nic nie wyjdzie zacząć sie martwić.
  22. Dokładnie,ja bym wykręcił przepustnice i sprawdził ją pod wyglądem czy czasem druty oporowe nie są uszkodzone
  23. Pogratulować dla przyszłego tata W sumie to sami ostatnio przerabialiśmy temat imienia ale mamy łatwiej bo wiemy ze to będzie dziewczynka i padło jednogłośnie na Wiktoria.Ale Laura też ładnie Tutaj masz wg popularności http://gorny.edu.pl/imiona/
  24. Proponuje VAG i test zegarów i błędy Mało możliwe żeby aż tyle czujników siadło w tym samym czasie więc obstawiam licznik.
  25. Pierwszą fotkę zobaczyłem jak auto stało tyłem i wydawało się interesujące,ale to do czasu ja zobaczyłem przód Ludzie którzy nie do końca znają się na motoryzacji zapewne kupią go ze względu na niska cenę. Osobiście wolałbym B7 z dobrym wypasem

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.