Treść opublikowana przez wesz82
-
Co sądzicie o ogrzewaniu mieszkania prądem???
Witam. Jak w temacie,od jakiegoś czasu szukam mieszkania i znalazłem mieszkanko ogrzewane piecami akumulacyjnymi(dynamicznymi). Wg tego co się zorientowałem jeżeli ma się taryfę nocną to nie jest to najgorsze rozwiązanie. Jak ktoś miał do czynienia z takowym systemem proszę o swoją opinie. PZDR
-
[ALL B6] Tylna szyba pękła sama z siebie
Tylna szyba jest hartowana a z hartem jest tak ze wytrzymuje duża,ale często jest tak ze w przeszłości została uderzona i po pewnym czasem (chodź nie zawsze)rozlatuje się sama z siebie
-
[ALL B5] Licznik dziennych kilometrów a żarówka podświetlająca prędkościomierz
Zgadza się ale powinna zabrzęczeć kontrolka w momencie nie dość dostatecznego ładowania z acu jak się nie mylę to od hamulców
-
[ALL B5] Licznik dziennych kilometrów a żarówka podświetlająca prędkościomierz
Jeżeli jest za niskie ładowanie to wtedy powinna zamrugać kontrolka. Ja bym obstawiał zimne luty. Żarówki nie maja nic wspólnego,trzeba by zrobić test zegarów
-
[B5 AHH] Wymiana łożyska w przednim kole
Zrób tak. Wyjmij zwrotnicę i podjedz z nia do jakiegokolwiek watsztatu tam zo około 15zł wyprasu.ją i wprasują Ci nowe łożysko. Będziesz miał dobrze zrobione i oszczedzisz sobie zabawy... Kup nowe nakrętki od na wahacze bo stare są jednorazowe,skrę wsio do kupy i jak nie masz dynamometru to poszukaj kogoś kto ma i dokręć z odpowiednią siłą. Poszukaj na forum bo było dokładniej opisane co i jak
-
Ciekawe filmy warte obejrzenia
Wszystkim fanatykom nocnego kina polecam PARANORMALN ACTIVITY Film oparty na materiałach zebranych przez policje! Nie polecam ludziom o słabych nerwach(moją żona nie mogła zasnąć po obejrzeniu tego filmu :wink4: http://www.filmweb.pl/szukaj?q=+PARANORMALN+ACTIVITY&c=portal
-
Ciekawe filmy warte obejrzenia
Polecam 2012 Mi się spodobał
-
Ciekawe filmy warte obejrzenia
Film wciąga jak chodzenie po bagnach Ostatni X-men geneza rosomaka moim zdaniem najlepszy z całej trylogii,polecam
-
Mistrzostwa Europy w siatkowce kobiet
Wygląda na to ze Holenderki nie pojadą z Włoszkami
-
Mistrzostwa Europy w siatkowce kobiet
Ciekawe jak dzisiaj Polki zagrają :mysli:Musimy nie stracić ani jednego setu,w przypadku gdy Rosjanki przegrają awansujemy Przez pierwsze mecze zastanawiałem się po kij oni Jagiełło wpuszczają ale ostatnie mecze pokazała klasę
-
Mistrzostwa Europy w siatkowce kobiet
Nasze dziołchy muszą się zmobilizować,fakt wyszliśmy z grupy ale takich zespołów jak Holenderki jest parę
-
[B5 AEB] Nierówna praca na gazie
Ja Ci pisze a Ty myślisz ze robie Cię w konia Właśnie te fajki często są popękane i stad przebicie Cewki rzadko"siadają"i raczej wykluczyłbym je zwłaszcza jak mowa o więcej niż jednej. PZDR
-
[B5 AEB] Nierówna praca na gazie
Sprawdź przewody z cewki do świec może tam jest przebicie
-
Mistrzostwa Europy w siatkę Polaka-Francja 3-1!!!!!!!!!!!!!!!!
Bardzo ładnie nasi pokazali jak się gra Wielki szacunek dla Kurka który pokazał wysoki poziom,dla Gruszki za niezawodność no i dla całego zespołu za piękną grę i zasłużone złoto :good: :good: :good: :good: Teraz to zostaje tylko Brazyliana
-
[ALL B5] Jak uratować zawias przednich drzwi?
Myślę ze smar nie pozwoli sie dostawać wodzie (przynajmniej na jakiś czas)do zawiasu i go ochroni Raczej poszukałbym przyczyny tzn zbierającej się tam wody
-
F1, Rajdy i Motorsport
Jak dla mnie Ham powinien się do gokartów jeszcze przenieś,tam nie ma takiej mocy Nerwy nie wytrzymały i umoczył
-
YouTube - filmy warte obejrzenia
- [B6 AVF] Czyszczenie przepływomierza- opinie , porady?
Przede wszystkim uważaj na druty oporowe,jak je uszkodzisz to będziesz musiał je wymienić a nie zawsze sie da i trzeba będzie kupić drugą. Na jakiej zasadzie oddasz przepływkę w inter cars-ie???????- [ALL B5] Drganie prędkościomierza
Konrad wszystko jest na forum wystarczy posiedzieć 15 minutek i juz masz. w podszybiu masz otwory służące do udrożnienia(jeden pod aku drugi pod kompem) A co do licznika to już ktoś poszukał- YouTube - filmy warte obejrzenia
- [B5 AEB] Nowa Turbina,Silnik wyremontowany a Kopci...
Sprawdź jeszcze ciśnienie na cylindrach i ob lukaj czy czasem w nie ma oleju w dolocie.- [B5 AEB] Nowa Turbina,Silnik wyremontowany a Kopci...
Turbo miałeś regenerowane???? Tak jak pisze kolega uszczelniacze zaworów mogą puszczać. Ja miałem walnięte uszczelniacze do momentu rozgrzania,czyli tak jak u Ciebie nie było niebieskiej chmurki.Skoro wymieniałeś tłoki to ja bym jeszcze sprawdził czy głowica nie jest walnięta.- [ALL B5] Temperatura i wskazanie paliwa
Wszystko zależy od mechanika :gwizdanie: jeden weźmie 120 inny 60. Jak masz troszkę smykałki to samemu zmienisz termostat,max zajmie Ci około 3,5h.- [B5 AHL] Ubywający płyn chłodzący [zdjęcia]
Uważaj jedynie na śruby żebyś ich nie zerwał(najlepiej robić na ciepłym silniku)bo będziesz musiał ściągać głowicę żeby dojść tam gwintownikiem- [B5 AHL] Ubywający płyn chłodzący [zdjęcia]
Dominik masz na myśli tego co jest między silnikiem i znajdują sie na nim 2 czujniki??? Jak tak to często puszcza na nim uszczelka,płyn wycieka na silnik i odparowuje stąd ciężko jest go zlokalizować. - [B6 AVF] Czyszczenie przepływomierza- opinie , porady?