Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

wesz82

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez wesz82

  1. Witam. Jak w temacie,od jakiegoś czasu szukam mieszkania i znalazłem mieszkanko ogrzewane piecami akumulacyjnymi(dynamicznymi). Wg tego co się zorientowałem jeżeli ma się taryfę nocną to nie jest to najgorsze rozwiązanie. Jak ktoś miał do czynienia z takowym systemem proszę o swoją opinie. PZDR
  2. Tylna szyba jest hartowana a z hartem jest tak ze wytrzymuje duża,ale często jest tak ze w przeszłości została uderzona i po pewnym czasem (chodź nie zawsze)rozlatuje się sama z siebie
  3. Zgadza się ale powinna zabrzęczeć kontrolka w momencie nie dość dostatecznego ładowania z acu jak się nie mylę to od hamulców
  4. Jeżeli jest za niskie ładowanie to wtedy powinna zamrugać kontrolka. Ja bym obstawiał zimne luty. Żarówki nie maja nic wspólnego,trzeba by zrobić test zegarów
  5. Zrób tak. Wyjmij zwrotnicę i podjedz z nia do jakiegokolwiek watsztatu tam zo około 15zł wyprasu.ją i wprasują Ci nowe łożysko. Będziesz miał dobrze zrobione i oszczedzisz sobie zabawy... Kup nowe nakrętki od na wahacze bo stare są jednorazowe,skrę wsio do kupy i jak nie masz dynamometru to poszukaj kogoś kto ma i dokręć z odpowiednią siłą. Poszukaj na forum bo było dokładniej opisane co i jak
  6. Wszystkim fanatykom nocnego kina polecam PARANORMALN ACTIVITY Film oparty na materiałach zebranych przez policje! Nie polecam ludziom o słabych nerwach(moją żona nie mogła zasnąć po obejrzeniu tego filmu :wink4: http://www.filmweb.pl/szukaj?q=+PARANORMALN+ACTIVITY&c=portal
  7. Polecam 2012 Mi się spodobał
  8. Film wciąga jak chodzenie po bagnach Ostatni X-men geneza rosomaka moim zdaniem najlepszy z całej trylogii,polecam
  9. Wygląda na to ze Holenderki nie pojadą z Włoszkami
  10. Ciekawe jak dzisiaj Polki zagrają :mysli:Musimy nie stracić ani jednego setu,w przypadku gdy Rosjanki przegrają awansujemy Przez pierwsze mecze zastanawiałem się po kij oni Jagiełło wpuszczają ale ostatnie mecze pokazała klasę
  11. Nasze dziołchy muszą się zmobilizować,fakt wyszliśmy z grupy ale takich zespołów jak Holenderki jest parę
  12. Ja Ci pisze a Ty myślisz ze robie Cię w konia Właśnie te fajki często są popękane i stad przebicie Cewki rzadko"siadają"i raczej wykluczyłbym je zwłaszcza jak mowa o więcej niż jednej. PZDR
  13. Sprawdź przewody z cewki do świec może tam jest przebicie
  14. Bardzo ładnie nasi pokazali jak się gra Wielki szacunek dla Kurka który pokazał wysoki poziom,dla Gruszki za niezawodność no i dla całego zespołu za piękną grę i zasłużone złoto :good: :good: :good: :good: Teraz to zostaje tylko Brazyliana
  15. Myślę ze smar nie pozwoli sie dostawać wodzie (przynajmniej na jakiś czas)do zawiasu i go ochroni Raczej poszukałbym przyczyny tzn zbierającej się tam wody
  16. Jak dla mnie Ham powinien się do gokartów jeszcze przenieś,tam nie ma takiej mocy Nerwy nie wytrzymały i umoczył
  17. Przede wszystkim uważaj na druty oporowe,jak je uszkodzisz to będziesz musiał je wymienić a nie zawsze sie da i trzeba będzie kupić drugą. Na jakiej zasadzie oddasz przepływkę w inter cars-ie???????
  18. Konrad wszystko jest na forum wystarczy posiedzieć 15 minutek i juz masz. w podszybiu masz otwory służące do udrożnienia(jeden pod aku drugi pod kompem) A co do licznika to już ktoś poszukał
  19. Sprawdź jeszcze ciśnienie na cylindrach i ob lukaj czy czasem w nie ma oleju w dolocie.
  20. Turbo miałeś regenerowane???? Tak jak pisze kolega uszczelniacze zaworów mogą puszczać. Ja miałem walnięte uszczelniacze do momentu rozgrzania,czyli tak jak u Ciebie nie było niebieskiej chmurki.Skoro wymieniałeś tłoki to ja bym jeszcze sprawdził czy głowica nie jest walnięta.
  21. Wszystko zależy od mechanika :gwizdanie: jeden weźmie 120 inny 60. Jak masz troszkę smykałki to samemu zmienisz termostat,max zajmie Ci około 3,5h.
  22. Uważaj jedynie na śruby żebyś ich nie zerwał(najlepiej robić na ciepłym silniku)bo będziesz musiał ściągać głowicę żeby dojść tam gwintownikiem
  23. Dominik masz na myśli tego co jest między silnikiem i znajdują sie na nim 2 czujniki??? Jak tak to często puszcza na nim uszczelka,płyn wycieka na silnik i odparowuje stąd ciężko jest go zlokalizować.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.