Treść opublikowana przez wesz82
-
Ibiza 1,2 12v i dwa błedy
Daj znać.Dzieki
-
Ibiza 1,2 12v i dwa błedy
Jest gaz. Tomek a który blok bo ja nie mam pojecia:(
-
Ibiza 1,2 12v i dwa błedy
Witam W ibisce żonki co chwile zapala sie check engine. Po podłączeniu wypluło błędy: 16555-system zbyt ubogi (strona1)brak osprzętu nie związany z osprzętem,błąd sporadyczny 16804-system katalizatora poniżej progu wydajności (strona 1) brak osprzętu nie związany z osprzetem Prosze o wyjasnienie tych ze błędów. Ibizka jest zagazowana silnik 1,2 12v pzdr
-
[b5ADR] avant by mloody (-40+17",bixy,polift,USA,NAVI)
Gratki. ogólnie fajna ale koza straszna i tylne lampy zmien na ori.
-
[ALL B6 AVF] Individual Avant by józek726 :) s-line plus | LZ5F | webasto ---> projekt full opcja:)
Gratki.Szerokiej drogi.
-
Turbo-Szybkie pytanie
Mam nadzieje ze silnik był dogrzany bo zaraz bedziesz szukał nastepnej turbiny. Możliwe ze mechanior odkręcając przewód olejowy turbiny rozlał trochę na obudowę kata. Widoczne były wycieki oleju???
-
Czy rozszczelni mi się silnik?
Ja jestem po takiej wymianie,wcześniej lany był 10W a ja zalałem 5w uprzednio stosując płukankę silnika. Lekko poci sie spod dekla zaworów ale tak samo było przy 10w.Polecam zmiane na pełen syntetyk. Wiecej dowiesz się dziale diesla i temat o olejach.
-
Regulacja luzu maglownicy
Napisz prosze dokładnie gdzie znajduje się ta śruba i jak się do niej dostać. dzieki
-
Regulacja luzu maglownicy
Tak tą od spodu na klucz 18. Ciężko było ale jakoś ruszyła sie w ogóle jak ja odkręcałem to też ciężko było. Jakie miałeś objawy ze zaglądałeś do magla??? Powiedz jeszcze co zmieniło dokręcenie tej bocznej śruby???
-
Regulacja luzu maglownicy
Próbowąłem wyregulować ta śrubę,dokreciłem o 1/4 obrotu i nic sie nie działo tzn kiera normalnie pracowała,dokeciłem o kolejne 1/8 obrotu i kiera już nie odbijała,ponownie wruciłem do poprzedniej pozycji i niestety poprzedni właściciel doprowadził do takiego stanu że teraz zostaje jedynie wymiana:( Panowie podczas kręcenia na podnośniki przy wyłączonym silniku poleciało trochę płynu od wspomogania przez zbiorniczek,czy to normalne?????
-
Odpowietrzenie układu,czy konieczna jest maszynka???
Damian i jak posżło??? Ja dziś wymieniłem zatkany przewód i musze jeszcze odpowietrzyć pod ciśnieniem maszynka bo pedał twardnieje ale także powoli odpuszcza. Pojeżdżę trochę i poobserwuje czy nie ubywa płynu i wtedy podjadę odpowietrzyć.
-
[B5 AEB] Sedan 1.8T 201,5KM i 281,6NM, na koxie SPRZEDANA:(
Gratki. A granat to moim zdaniem pikny kolorek po czornym:) ---------- Post dopisany at 20:09 ---------- Poprzedni post napisany at 20:09 ---------- Gratki. A granat to moim zdaniem pikny kolorek po czornym:)
-
Odpowietrzenie układu,czy konieczna jest maszynka???
Odpowietrzaleś układ???Jak tak to w jaki sposób???
-
Odpowietrzenie układu,czy konieczna jest maszynka???
Dla mnie to czarna magia.Dzięki dam znać jak poszło:)
-
Odpowietrzenie układu,czy konieczna jest maszynka???
Koleś powiedział mi tak nie da rady zrobić ciśnienia a nastepnie wpuścić płyn w układ bo maszynka robi to jednocześnie,ale zabierając jej płyn(wyjmując wąz z butelki) zrobi podciśnienie a następnie wkładamy waż i wpuszczamy plyn.Tak sobie wymysliłem...
-
Odpowietrzenie układu,czy konieczna jest maszynka???
jak byłem,u kolesia w zakładzie to mają taką maszynkę ale on rzekomo powiedział mi ,ze nie da rady zrobić tego w ten sposób że najpierw robisz podciśnienie a nastepnie wpuszczasz płyn,ale przecież zawsze można wyjąć wąż z butelki z płynem zrobić ciśnienie a następnie włożyć wąż do butelki. Dobrze to kumam???? ---------- Post dopisany at 20:44 ---------- Poprzedni post napisany at 20:44 ---------- jak byłem,u kolesia w zakładzie to mają taką maszynkę ale on rzekomo powiedział mi ,ze nie da rady zrobić tego w ten sposób że najpierw robisz podciśnienie a nastepnie wpuszczasz płyn,ale przecież zawsze można wyjąć wąż z butelki z płynem zrobić ciśnienie a następnie włożyć wąż do butelki. Dobrze to kumam????
-
Odpowietrzenie układu,czy konieczna jest maszynka???
napisz mi prosze mniej wiecej jak to zrobić
-
Odpowietrzenie układu,czy konieczna jest maszynka???
Pojadę pod ciśnieniem,masz jakiś sposób na zmniejszenie zapowietrzenia w bloku???
-
Odpowietrzenie układu,czy konieczna jest maszynka???
Zobacz czy dobrze oczyścił jarzma i czy klocki chodzą bez problemów,a prowadnice poczyścił. Proponuje dobrze odpowietrzyć pod ciśnieniem. ---------- Post dopisany at 13:21 ---------- Poprzedni post napisany at 13:21 ---------- Zobacz czy dobrze oczyścił jarzma i czy klocki chodzą bez problemów,a prowadnice poczyścił. Proponuje dobrze odpowietrzyć pod ciśnieniem. ---------- Post dopisany 22-05-2012 at 20:11 ---------- Poprzedni post napisany 19-05-2012 at 13:21 ---------- Dziś zamówiłem drugą pompę. Czy są większe problemy z zamontowaniem,czy wystarczy przełożyć odpowietrzyć i śmigać??? ---------- Post dopisany at 20:11 ---------- Poprzedni post napisany at 20:11 ---------- Dziś zamówiłem drugą pompę. Czy są większe problemy z zamontowaniem,czy wystarczy przełożyć odpowietrzyć i śmigać???
-
Problem z chłodzeniem
Sprawdz cisnienie na cylindrach,jak zdycha uszczelka zawsze ciśnienie nie trzyma.
-
Odpowietrzenie układu,czy konieczna jest maszynka???
8eo614111ab
-
Płyn po uderzeniu?
zawsze grzeje tylko do 75 czy poprostu krótkie odcinki robisz??? ---------- Post dopisany at 08:10 ---------- Poprzedni post napisany at 08:10 ---------- zawsze grzeje tylko do 75 czy poprostu krótkie odcinki robisz???
-
Płyn po uderzeniu?
Też obstawiam wode z podszybia tym bardziej że kolega zjeżdżał pod kątem:) Na przyszłość warto się schylić i ob lukać co to za płyn.
-
Odpowietrzenie układu,czy konieczna jest maszynka???
Jeżeli zmieniał tarcze i klocki to nie było potrzeby odpinania węży,po co mechanik odpowietrzał??? a jak jest na postoju z odpalonym silnikiem??? Pedał wpada do końca??? Słyszałem że po zmianie jest trochę gorzej ale to przez pewny czas. Pamietaj o dotarciu. ---------- Post dopisany 17-05-2012 at 10:37 ---------- Poprzedni post napisany 16-05-2012 at 11:26 ---------- Dzisiaj byłem ponownie,podpinaliśmy autko pod maszyne i lipa,nawet strzykawka nie pomogła tzn troche poszło ale raczej z cylinderka,niz z pompy. Dałem autko do takiego znajomego niech szuka,ja już załamuje recę. Tomek masz jakieś pomysły?????? ---------- Post dopisany at 23:51 ---------- Poprzedni post napisany at 10:37 ---------- I dalej lipa. Mechanik nic nie zrobił.niby próbował coś tam przeczyścic ale nie ruszał pompy.jego zdaniem jakiś zawór zablokował sie sta tak sie dzieje i nie chce puścić płynu na jedną sekcję tj lewe koło przednie i prawe tylne. Ma ktoś jakiś pomysł?????Czy już musze szukać używki???
-
Problem z chłodzeniem
Spróbuj dobrze odpowietrzyć.