Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

wesz82

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez wesz82

  1. Jest gaz. Tomek a który blok bo ja nie mam pojecia:(
  2. Witam W ibisce żonki co chwile zapala sie check engine. Po podłączeniu wypluło błędy: 16555-system zbyt ubogi (strona1)brak osprzętu nie związany z osprzętem,błąd sporadyczny 16804-system katalizatora poniżej progu wydajności (strona 1) brak osprzętu nie związany z osprzetem Prosze o wyjasnienie tych ze błędów. Ibizka jest zagazowana silnik 1,2 12v pzdr
  3. Gratki. ogólnie fajna ale koza straszna i tylne lampy zmien na ori.
  4. Mam nadzieje ze silnik był dogrzany bo zaraz bedziesz szukał nastepnej turbiny. Możliwe ze mechanior odkręcając przewód olejowy turbiny rozlał trochę na obudowę kata. Widoczne były wycieki oleju???
  5. Ja jestem po takiej wymianie,wcześniej lany był 10W a ja zalałem 5w uprzednio stosując płukankę silnika. Lekko poci sie spod dekla zaworów ale tak samo było przy 10w.Polecam zmiane na pełen syntetyk. Wiecej dowiesz się dziale diesla i temat o olejach.
  6. wesz82 odpowiedział(a) na Lukasz_N temat w Audi A4 B5
    Napisz prosze dokładnie gdzie znajduje się ta śruba i jak się do niej dostać. dzieki
  7. wesz82 odpowiedział(a) na Lukasz_N temat w Audi A4 B5
    Tak tą od spodu na klucz 18. Ciężko było ale jakoś ruszyła sie w ogóle jak ja odkręcałem to też ciężko było. Jakie miałeś objawy ze zaglądałeś do magla??? Powiedz jeszcze co zmieniło dokręcenie tej bocznej śruby???
  8. wesz82 odpowiedział(a) na Lukasz_N temat w Audi A4 B5
    Próbowąłem wyregulować ta śrubę,dokreciłem o 1/4 obrotu i nic sie nie działo tzn kiera normalnie pracowała,dokeciłem o kolejne 1/8 obrotu i kiera już nie odbijała,ponownie wruciłem do poprzedniej pozycji i niestety poprzedni właściciel doprowadził do takiego stanu że teraz zostaje jedynie wymiana:( Panowie podczas kręcenia na podnośniki przy wyłączonym silniku poleciało trochę płynu od wspomogania przez zbiorniczek,czy to normalne?????
  9. Damian i jak posżło??? Ja dziś wymieniłem zatkany przewód i musze jeszcze odpowietrzyć pod ciśnieniem maszynka bo pedał twardnieje ale także powoli odpuszcza. Pojeżdżę trochę i poobserwuje czy nie ubywa płynu i wtedy podjadę odpowietrzyć.
  10. Gratki. A granat to moim zdaniem pikny kolorek po czornym:) ---------- Post dopisany at 20:09 ---------- Poprzedni post napisany at 20:09 ---------- Gratki. A granat to moim zdaniem pikny kolorek po czornym:)
  11. Odpowietrzaleś układ???Jak tak to w jaki sposób???
  12. Dla mnie to czarna magia.Dzięki dam znać jak poszło:)
  13. Koleś powiedział mi tak nie da rady zrobić ciśnienia a nastepnie wpuścić płyn w układ bo maszynka robi to jednocześnie,ale zabierając jej płyn(wyjmując wąz z butelki) zrobi podciśnienie a następnie wkładamy waż i wpuszczamy plyn.Tak sobie wymysliłem...
  14. jak byłem,u kolesia w zakładzie to mają taką maszynkę ale on rzekomo powiedział mi ,ze nie da rady zrobić tego w ten sposób że najpierw robisz podciśnienie a nastepnie wpuszczasz płyn,ale przecież zawsze można wyjąć wąż z butelki z płynem zrobić ciśnienie a następnie włożyć wąż do butelki. Dobrze to kumam???? ---------- Post dopisany at 20:44 ---------- Poprzedni post napisany at 20:44 ---------- jak byłem,u kolesia w zakładzie to mają taką maszynkę ale on rzekomo powiedział mi ,ze nie da rady zrobić tego w ten sposób że najpierw robisz podciśnienie a nastepnie wpuszczasz płyn,ale przecież zawsze można wyjąć wąż z butelki z płynem zrobić ciśnienie a następnie włożyć wąż do butelki. Dobrze to kumam????
  15. napisz mi prosze mniej wiecej jak to zrobić
  16. Pojadę pod ciśnieniem,masz jakiś sposób na zmniejszenie zapowietrzenia w bloku???
  17. Zobacz czy dobrze oczyścił jarzma i czy klocki chodzą bez problemów,a prowadnice poczyścił. Proponuje dobrze odpowietrzyć pod ciśnieniem. ---------- Post dopisany at 13:21 ---------- Poprzedni post napisany at 13:21 ---------- Zobacz czy dobrze oczyścił jarzma i czy klocki chodzą bez problemów,a prowadnice poczyścił. Proponuje dobrze odpowietrzyć pod ciśnieniem. ---------- Post dopisany 22-05-2012 at 20:11 ---------- Poprzedni post napisany 19-05-2012 at 13:21 ---------- Dziś zamówiłem drugą pompę. Czy są większe problemy z zamontowaniem,czy wystarczy przełożyć odpowietrzyć i śmigać??? ---------- Post dopisany at 20:11 ---------- Poprzedni post napisany at 20:11 ---------- Dziś zamówiłem drugą pompę. Czy są większe problemy z zamontowaniem,czy wystarczy przełożyć odpowietrzyć i śmigać???
  18. Sprawdz cisnienie na cylindrach,jak zdycha uszczelka zawsze ciśnienie nie trzyma.
  19. zawsze grzeje tylko do 75 czy poprostu krótkie odcinki robisz??? ---------- Post dopisany at 08:10 ---------- Poprzedni post napisany at 08:10 ---------- zawsze grzeje tylko do 75 czy poprostu krótkie odcinki robisz???
  20. Też obstawiam wode z podszybia tym bardziej że kolega zjeżdżał pod kątem:) Na przyszłość warto się schylić i ob lukać co to za płyn.
  21. Jeżeli zmieniał tarcze i klocki to nie było potrzeby odpinania węży,po co mechanik odpowietrzał??? a jak jest na postoju z odpalonym silnikiem??? Pedał wpada do końca??? Słyszałem że po zmianie jest trochę gorzej ale to przez pewny czas. Pamietaj o dotarciu. ---------- Post dopisany 17-05-2012 at 10:37 ---------- Poprzedni post napisany 16-05-2012 at 11:26 ---------- Dzisiaj byłem ponownie,podpinaliśmy autko pod maszyne i lipa,nawet strzykawka nie pomogła tzn troche poszło ale raczej z cylinderka,niz z pompy. Dałem autko do takiego znajomego niech szuka,ja już załamuje recę. Tomek masz jakieś pomysły?????? ---------- Post dopisany at 23:51 ---------- Poprzedni post napisany at 10:37 ---------- I dalej lipa. Mechanik nic nie zrobił.niby próbował coś tam przeczyścic ale nie ruszał pompy.jego zdaniem jakiś zawór zablokował sie sta tak sie dzieje i nie chce puścić płynu na jedną sekcję tj lewe koło przednie i prawe tylne. Ma ktoś jakiś pomysł?????Czy już musze szukać używki???
  22. Spróbuj dobrze odpowietrzyć.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.