Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

wesz82

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez wesz82

  1. Jak juz zdemontujecie króciec (uwaga co by nie pozrywać śrub)sprzwdzcie czy nie jest on krzywy i czy równo dolega,jeżeli tak to należy wymienić także króciec
  2. Zostało po AEB Juz zmienione
  3. Dzieki Rozrząd idzie za 2 tyg na zmiene bo jeszcze muszę skarbówkę opłacic Dobrze ze nie trzaskam mega kilometrów. Szybki sa może i ciemne ale juz taki był Lolo ja 3 lata temu także nie widziałem nic innego jak sedany,wszystko przyjdzie z czasem. Szkoda że bez Q ale jak widze jaka pogoda za oknem to jakoś mniej żal Domie masz rację jak będzie 140 to już będzie milsza jazda Dziś stary aku poszedł w niepamięć i teraz siedzi Warta odporna na zimę
  4. Dzięki Nie ma LPG-ka
  5. Witam Ponad 2 lata temu staruszek AEB zmienił właściciela a ja śmigałem iską żonki W tamtym czasie zarzekałem się że newer nie kupie diesla bo to głośno silnik pracuje,wcale nie jeździ i w ogóle W końcu przyszeł czas na kupno wiekszego auta i były dwie opcje albo 1.8T end Lpg albo TDI. Wybór padł na TDI przecież full ludzi smiga tym wiec nie może być aż tak tragicznie :polew: A ze trafiła sie fajne 1.9 w mojej wśi to od ponad 2 tygodni szlajam sie klekotem Audi A4 1.9 TDI o kodzie silnka AVG :> Z wyposażenia to jak na razie bieda jest ale wszystko w swoim czasie Także: - 4 poduchy, - podświetlenie stóp(przód) - elektryczna regulacja lędźwi - kiera od esy - ściema szyb - szyber,lusterka i szyby przednie w prądzie O takich podstawach jak klima,przeciwmgłowe itp nie będe pisał Autko zakupiłem z pakietem S-line Ale jak na razie podobają mi sie te znaczki także nie będę ich ruszał Plany: -Rozrząd bo już zbliza się wymiana-zrobione -wymiana filtrów paliwa,powietrza,pyłkowy-zrobione -wymiana przewodów z IC(tego co idzie koło zbiorniczka od wody)-zrobione -wymiana odmy bo popękana-zrobione -sprężyny -30mm(juz nie trzeba okazało sie ze jest 1BE) -jednak wpadł kit -40 -chrom w licznik -fis pełny z tempomatem-tempo juz zrobiony -ładny felunek na lato -wirus a jak sprzegło podoła to atak na 150 kuni Wymienione,zrobione. -Nowy AKU -Świece Beru 4szt -Termostat -Czyszczenie wlotu powietrza plus przepływka -Wywalony EGR STYCZEŃ 2012 Zamontowanie odciecia zapłonu Wymiana starego zjechanego termostatu Kupno nówki aku Warta Silwer 77Ah/780A Nowe świece Beru plus filtr paliwa Wymiana przewodu odmy i przewodu IC LUTY 2012 Wymiana rozrządu(pasek i rolki)do tego rolka klimy,napinacz paska wieloklinowego,pasek alternatora,pasek klimy Wymiana uszczelek w pompie wtryskowej-dekielek i nastawnik Marzec 2012 Wymiana końcówek drążków plus drążki(lemforder) do tego nowe osłony Kupno nowych żarników do pseudo ksenonów Wymiana oleju,przejście z pół sentetyka Mobila na pełen Motul X-cess wczesniej zrobiona płukanka Cleanem Motula do tego nowy filtr oliwy MANN Wyrezanie kata,w jego miejsce poszedł zamiennik MAJ 2012 Zmiana hebli pod 312 do tego tarcza Ferodo plus klocek ferodo Stara kontra nowa ledwo mieści sie pod 16 fele Wymiana tylnich tarcz na Bosch-a plus klocek Trw Nowe łozyska FAG Nowe przednie przewody hamulcowe ATE Nowy płyn ATE typ 200 Nowe osłony przegubów Malowanie zacisków na czerwono plus wymiana uszczelek (przód i tył) CZERWIEC 2012 Wymiana pompy ABS-u i przewodu hamulcowego Stara zablokowała sie syfem ze zbiorniczka i zatkała pompe wraz z przewodem Wymiana uszczelki pod pokrywą zaworów Lipiec 2012 Wymiana odmy Doprowadzenie klimy na cacy tzn wymiana dławika,osuszacza,i nabicie wszystkiego pod korek:grin: Oklejenie halo zółtą folią Sierpień 2012 Wymiana wentylatora klimy(stary już nie dawał rady)na jakiegoś chinola Wymiana 3 świec dogrzewających Październik 2012 Czyszczenie kierownic w turbo Do tego czyszczenia ssącego,wsio poskładane na nowych uszczelkach i szpilkach:wink: Listopad 2012 Wymina tylnych gum na belce Febi Kupno 4 zimówek Nokian w zajeb...stanie Grudzień 2012 Wymina poduszek silnika na Corteco,plus poduszki skrzyni także Corteco oraz wymina magicznego odbojnika lemo Do tego paździoch dostał prawe lusterko z angolaw tym samym kolorze teraz wygląda normalnie:grin: Miłego oglądania:) Sezon 2013 na alu z A3,strasznie wysoko to siedzi ale wsio w swoim czasie:) Bez tego była totalna porażka
  6. brawo dla tomka Dobrze ze sedzia przerwał walke. Zasięg ramion w tym pojedynku zrobił swoje ;(
  7. Masakra Odrazu bym na policyje z tym pojechał i zamknął tym specom zakład. Taki certyfikat to o kant ciula można sobie Ciekawe jak im pójdzie 3.0,pewnie lekko 500 wypluje :polew:
  8. roboty jest nie dużo najlepiej zakup nowy króciec z kompletem uszczelek i staraj sie nie zerwać śrub bo potem to już jest mega problem.
  9. Mój brat obecnie jest na takim kursie. Wsio za darmo,nawet jedzenia mają darmo. Wszystko ze środków unijnych,tylko z tego co pamiętam mówił scoś o tym że w pierwszej kolejności będą brani pod uwagę ludzie z jak najmniejszym wykształceniem itp. Musiałbyś dowiedzieć się gdzie u Ciebie robią takie kursy,i dostać się a z tym już problem.
  10. Wszystko zależy jak Ci robili tą geometrię... Jak paździochem zaliczyłem dzwona w tylne prawe koło to też przestawiła mi się kiera ale podjechałem ustawić zbieżność i wszystko wróciło do normy. 120zeta drogą nie chodzi ale oni robią naprawdę poprawnie i pod obciążeniem. Wymień wszystko co jest podejrzane i jedz zrobić porządnie zbieżność
  11. to szybkiego powrotu do zdrówka
  12. Andre patent z kapusta jest dobry,ja stosuje całodobowo tylko na reha ściągam.
  13. Jak już powrócę to mojej małej najpierw zrekompensuje to że musi siedzieć z tatusiem kaleką w domu Dziś jestem 3 dzień po rehabilitacji,ogólnie mam 6 ćwiczeń wszystkie izometryczne,do tego jeszcze laser i terapuls. Z nogą już lepiej tzn dziś przeszedłem tak z 6 metrów bez kul ale to w domu tak dla sprawdzenia siebie Od następnego tygodnia będzie raczej zmiana ćwiczeń i zdaje mi się ze wtedy będzie ból. Pani specjalistka od rehabilitacji poradziła mi jak skutecznie zlikwidować wodę z kolana. Trzeba kupić tabletki uszczelniające kolano-Aescin i robić okłady z kapuchy. W tydzień woda spadła w oczach przez co mniej kolano boli Pytanie ma czy krio mieliście odpłatne??? W sumie już bym miał krio ale niestety z blizny po pobraniu lekko się sączyło bo miałem jeszcze kawałek szwu :wallbash: i teraz muszę czekać aż się zagoi i wtedy krio dopiero.
  14. Karol a gdzie robiłeś geometrię?Ja w u Ciebie robiłem koło Orlenu na wylocie na Szczecin i tam w miarę znaja się na rzeczy. A maglownica była sprawdzana???
  15. Znajdź nasadkę o takiej średnicy jak łożysko i bez większych problemów wybijesz łożysko
  16. Wszystko musisz zacząć od wykręcenia zwrotnicy,następnie wybić stare łożysko i uważać przy wprasowywaniu nowego,jak już skręcisz wsio załatw dynamometra i dokręć z odpowiednią siłą. Pamiętaj ze nakrętki w wahaczach powinno dać się nowe Dla śrub M14: 115 Nm + 180 stopni dla śrub M16: 190 Nm + 180 stopni.
  17. Sorki że pisze tak późno ale opadają ręce z naszą służbą zdrowia :wallbash: We wtorek udałem się na kolejną kontrolę gdyż w zeszłym tygodniu nie było lekarza poradni i jakiś gostek na zastępstwie nic nie mógł zrobić,w sumie to i ten lekarz z poradni nic nie wymyślił tylko dal skierowanie na odczepnego na 10 ćwiczeń,olał mnie jeżeli chodzi o orteze lub stabilizator dość perfidnie dając do zrozumienia co bym sobie poszedł do lekarza prywatnie(jego kolesia )Tylko potwierdziło się ze lekarze to sterta ludzi kochająca łapówki,może nie w sensie bezpośrednim ale jak lekarz zacznie nam robić na przekór to przecież wiadomo że pójdzie się prywatnie dla własnego spokoju Już w sumie miałem iść prywatnie ale dowiedziałem się że u nas przyjmuje ortopeda i jednocześnie specjalista rehabilitacji udało mi się do niej dostać a z nią to inna gadka,z miejsca dostałem zabiegi na 3 tyg,w sumie ze ćwiczeniami 7szt dziennie. Kazała jak na razie nie fisiować z nogą i leżeć bo wysięk w tym stopniiu sco mam jest ok ale jak się powiększy to będzie utrudniał nam ruch od 90 stopni. Od wtorku ruszam i czuje ze pod koniec miecha już mnie postawią na nogi :>
  18. Witam. Juz w połowie jestem po pierwszej wizycie Termin miałem na poniedziałek i jak już lekarz mnie przyjął stwierdził ze tylko zdejmie szwy bo on nie rezał mojego kolana i najlepiej niech zadecyduje o tym czy już mam mieć rehabilitacje,orteze lub stabilizator lekarz prowadzący Teraz muszę czekać do wtorku i pewnie podczas tej wizyty będę miał punkcje bo nazbierało się wody,wygląda to jakbym miał taką bułeczkę nad kolanem(zwłaszcza jak podniosę się) Ostro biorę się za ćwiczenia i kolano mniej boli,zgięcie bliskie 90 a wyprost już prawie pełny.
  19. W sumie nie mam za co hunt-a winić,koleś przesadził bo pochlał za wiele. Może ja jestem przewrażliwiony ale chyba przeszczep nie jest az taki słaby. Ciekawe czy w ogóle podczas wszystkich wizyt lekarz zrobi chodź USG kontrolne...
  20. Wiesz nie wszyscy lekarze preferują orteze,nawet specjalnie po wypisaniu ze szpitala rozmawiałem z lekarzem i on powiedział ze to nie jest potrzebne chodź pewnie dużo lepiej bym się czuł Jak u Ciebie się to stało i jakie byly konsekwencję???
  21. Witam. Święta Święta i już po nich Niestety wczoraj w domu kolega ciągnął psa a ten zahaczył łapkami o moją chorą nogę po czym odczułem straszny ból w okolicy rozciętego miejsca,do tego strasznie pieczenie,ból po 5 min przeszedł ale jak położyłem się wieczoram czułem ze moja noga zachowuje się inaczej tzn jakby mnie mniej bolało(zawsze pobolewało mnie w okolicy właśnie tego nacięcia tak że nie mogłem zrobić 5 uniesień nogi i nawet na boku jak się położyłem to odczuwałem lekki dyskomfort)ale teraz prawie nic nie czuje tak jakby po tym zdarzeniu odmieniło się.Obawiam się najgorszego ze doszło do zerwania przeszczepu,jak myślicie,czy po prostu mogło do czegoś takiego dojść???W poniedziałek mam kontrole także opowiem o wszystkim lekarzowi,mam nadzieje że poprostu szew haczył mi o nerw i stąd teraz odczuwam mniejszy ból Dodam że siła nie była duża ale piesek zahaczył od boku kierując moją nogę na zewnątrz
  22. Mimo to ze to znajomy znajomego to i tak nie jest to pretekstem co by tak kasować. Jak jest to Twój dobry znajomek i w sumie to on pewnie Cię prosił o przysługę nie młody to zejdz troszkę z ceny bo jak Tobie będzie potrzebna przysługa to kolega Cie popamięta
  23. Właśnie wszystko zależy od stopnia uszkodzenia oraz od danego przypadku. Ja ku memu zdziwieniu miałem także rekonstrukcję łękotki. Najbardziej ból czuć w miejscu gdzie mi pobrali kawałek mięśnia. Ok nie męczę was więcej i życzę wesołego Alleluja i spokojnych Świąt
  24. Widzę ze co kraj to obyczaj Lekarz nic nie wspomniał o żadnej ortezie,a ćwiczenia przyszła rehabilitantka i pokazała z tym ze 3 sesje po 17 powtórzeń na łydkę i udo.Sęk w tym że jak zrobiłem sobie takie sesje to musiałem brać dwie tabletki od bólu bo napierdzielało aż usiedzieć nie mogłem. Tą maszynkę też przynieśli do nas na sale tylko dla kogo innego. Z tego co wiem to te maszynki są dobre tzn naprawdę pomagają w zgięciu. Na samą myśl że jeszcze 3 tyg najmniej mam siedzieć w łóżku dostaje zajoba.Mam tylko nadzieje ze po tym czasie odrzucę stopniowo kule,a jak to u was było???

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.