Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

wesz82

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez wesz82

  1. Gratulacje :notworthy: Niech rośnie zdrowiutko i przynosi wam dużo powodów do szczęścia Gratki dla taty nie każdy decyduje się na poród rodzinny
  2. Troszkę dupowato bo tak możesz zajechać pompkę Odkręcić dekielek w bagażniku,wężyk i zassać
  3. Gratulacje :notworthy: Niech Misiek rośnie szybko i zdrowo
  4. Pamiętam jakby to było wczoraj,oj siedziało się troszkę przed Tv i łupało
  5. Puki nie zmienisz termostatu i czujnika auto dostaje nie właściwą mieszankę paliwa więc nie katuj jej Co do czujnika to nie jestem pewny ale chyba koło chłodnicy pod zderzakiem
  6. wesz82 odpowiedział(a) na arek1971 temat w Audi A4 B5
    To fakt,ale jak dobrze poszuka to będzie lepiej orientował się gdzie ma szukać
  7. wesz82 odpowiedział(a) na arek1971 temat w Audi A4 B5
    Witam. Do autora wątku-Co rozumiesz przez to że auto nie ma mocy?? Jak chcesz sprawdzić turbo zamontuj sobie wskaźnik doładowania. Jeżeli turbo nie pobiera oleju to raczej powinno być ok. Wpisz w wyszukiwarkę brak mocy AEB a naprawdę dużo więcej się dowiesz
  8. Na początek poszukaj sobie jak odpowietrza się układ,jeżeli to nie pomoże trzeba będzie szukać dalej A ten mechanik w ogóle zaglądał czy jest termostat?????
  9. Popatrz na gumy na przegubach(wewnętrzny i zewnętrzny),może są przetarte,wleciał tam piasek i łożysko poszło.
  10. Czy tzw huczenie ustało po zmianie łożysk? Problem dotyczy przodu czy też tyłu? Tak to mogą być tez łożyska w przegubach.
  11. Gratulacjon :notworthy: Niech rośnie zdrowo i szybko
  12. Powiem tak że kiedyś jechałem z gostkiem co praktycznie żył z takich kolizji... Facio robił to w ten sposób że ubezpieczał auto po zęby i heja do niemcowni szukając gap Gość przestał bawić się tak jak przesłuchiwała go Policja Od tamtego czasu z uwagą patrze na ludzi którzy jadą na głównej,zwłaszcza jak jeżdżę sam. Także ten artykuł z pewnością nie jest bezpodstawny...
  13. Witam. Skoro silnik nie przestał pracować w tym samym czasie na 2 cylindry raczej mało prawdopodobne jest ze padły obie cewki na raz. Możesz sprawdzić to robiąc podmiankę z pierwszej i drugiej Proponuje sprawdzić świece oraz przewody,jeżeli wszystko będzie w porządku obstawiałbym moduł zapłonu.
  14. Witam. Po pierwsze zmień olej na pół syntetyk(polecam mobil)ze względu na żywotność turbo Proponuje sprawdzić napinacz paska paska wieloklinowego.Postaraj się dokładnie zlokalizować skąd dobiega ten dźwięk A takiego mechanika co diagnozuje w taki sposób proponuje kopnąć w d*pę...
  15. Zobacz czy sama kierownica nie ociera o plastikową osłonę w około
  16. Załóż sprężynę oraz zawleczkę możliwie jak najdalej a następnie kręć sprężyną...Uważaj żeby nie zgubić zawleczki
  17. wesz82 odpowiedział(a) na Labiel temat w 1.8
    Nie wiem jak jest w ADR,ale z tego co pamiętam to nie było żadnych kanałów którymi poprowadzona byłaby woda
  18. Jak dobrze pamiętam to jest furka kogoś z klubu ale na pewno kiedyś już ta furka była na forum.... Powiem wam że przez pierwsze parę minut też chciałem takie dziwadło ale na szczęście ktoś odwalił tutaj totalny kaszan i nie pasuje to do B5 zwłaszcza sedana Dla mnie jest to totalne bezguście Hitem byłoby to gdyby wszystko ładnie się zgrywało a tak to KICZ
  19. Tak jak pisał kolega wyżej niemożliwością jest kupno Ori nowego przepływomierza za takie małe pieniądze... proponuje załatwić przepływkę na podmianę i zobaczyć co wtedy będzie się działo... Co do gazownika to moim zdaniem robi Cie w ciula tzn około 3m-cy jeździłem Ori przepływką bez jednego drutu oporowego i nie było żadnych problemów z gazem,jak i benzyna(poza spadkiem mocy) Z drugiej strony na 99% gazownik podpiął auto pod kompa przed zamontowaniem gazu i powinien Cię poinformować o tym że auto może pracować gorzej
  20. Nie rozumiem To niby jak poznasz gdzie jest luz?????? Jeżeli nie można zdiagnozować luzu na stacji proponuje brechę w rękę i samemu szukać Jeżeli to nie pomoże to zostaje albo wykręcenie wahacza i sprawdzenie go na stole. Ostatecznością jest wymienianie części na przysłowiowy przypał
  21. Ameryki nie odkryłeś Przejrzyj raz jeszcze wszystkie wątki i sam się przekonasz Proponuje zamknąć temat
  22. Z Twojego opisu wyraźnie wygląda ze problem tkwi w osprzęcie elektrycznym silnika,stąd brak mu jednego cylindra. Proponuje sprawdzić przewody idące z cewki do świecy oraz moduł zapłonowy. Kiedyś miałem podobnie tzn auto praktycznie z chwili na chwilę przestało pracować na 1 cylinder,w jednym przypadku okazał się to moduł zapłonu,w drugim przewody. Z tak dużym przebiegiem na LPG proponuje już podziękować dla kata i zastąpić go rurką
  23. raczej nic innego, albo drazki, albo przekladnia, mam to samo, ale na razie nie przejmuje sie tym za bardzo. Kuba ale jak to będą drążki a ty jak piszesz nie przejmujesz się tym,pojeździsz z tym możliwe że magiel dostanie po pupie i koszt znacznie większy większy
  24. U mnie w paździochu wyglądało to tak że jak zimą odpalałem z rana to słyszalny był jakby stukot szklanek i najbardziej przeraziło mnie to że ten stukot nie przestawał przez dobre 10minut Zaś po dokładnym przysłucaniu się w ten odgłos zauważyłem ze stukot wyraźniej słychać od przodu na wysokości chłodnicy.W moim przypadku był to napinacz paska wieloklinowego U ciebie ten dźwięk jest innego rodzaju
  25. Moim zdaniem taka końcówka nadaje się do colibra a nie do audi Musiałbyś zmierzyć ile ma mm rurka u Ciebie i wtedy będziesz wiedział Jednak zastanów się dużo razy zanim zakupisz coś takiego

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.