Treść opublikowana przez wesz82
-
Odpowietrzenie układu,czy konieczna jest maszynka???
Wiesz ja sie nie znam ale z tym mechanikiem juz miałem kilka akcji np uparcie twierdził że do wymiany uszczelki pod nastawnikiem w pompie konieczny jest demontaż pompy,masakra typowe naciąganie.Teraz wiem ze nie dam mu ruszyć bloku ABS-u. Jak szczykawa nie pomoże to spuścimy płyn i zrobimy tak jak mówisz zrobimy podciśnienie a następnie wpuścimy płyn. Dzieki
-
Odpowietrzenie układu,czy konieczna jest maszynka???
Dzięki tak zrobię. My próbowaliśmy od najdalszego koła, nawet od wężyka podłączyliśmy taką jakby pompkę i też lipa. Powiedz, a jak to nie pomoże to co robić dalej? bo mechanior chciał już grzebać w pompie. ---------- Post dopisany at 15:39 ---------- Poprzedni post napisany at 15:39 ---------- Dzięki tak zrobię. My próbowaliśmy od najdalszego koła, nawet od wężyka podłączyliśmy taką jakby pompkę i też lipa. Powiedz, a jak to nie pomoże to co robić dalej? bo mechanior chciał już grzebać w pompie.
-
Odpowietrzenie układu,czy konieczna jest maszynka???
Zmieniałem tarcze,do tego malowanie zacisków(wymiana uszczelek,gumek itd)Przy okazji wymieniłem sparciałe przewody z przodu. Gdybym wiedział że to tak pokomplikuje to użyłbym zacisku na przewody. Szkodo tylko płynu. ---------- Post dopisany at 10:20 ---------- Poprzedni post napisany at 10:19 ---------- Dave przepuszczenie przez maszynkę nie przyniosło żadnego efektu,tzn po około 30 minutach od podłączenia najdłuższy przewód tj tylni prawy nie puścił nawet kropelki płynu. Vag nie pokazuje błędów,możliwe że jakiś zaworek w pompie przyciął się??? A może my zle odpowietrzamy,bo zaczynamy od tylnego prawego koła????
-
Jaki zestaw na tył do AVANTA
Wiec jestem po wymianie. Nie było problemów z odbiciem pierścieni problem pokazały tylne odpowietrzniki które pozrywały sie. Na całe szczeście był super tokarz pod reką i dorobił nowe odpowietrzniki.
-
Odpowietrzenie układu,czy konieczna jest maszynka???
Po rozszczelnieniu układu dziś próbowaliśmy odpowietrzyć i tak po około 1h walki tylne prawe koło nawet nie puściło płyny,tak samo przednie lewe.płyn poleciał z przedniego prawego i tylnego lewego(na krzyż) Po odkręceniu przewodów od pompy ABS także nic. Pytanie czy tylko przepuszczenie całego płynu przez maszynkę pomoze????
-
Jaki zestaw na tył do AVANTA
Tomku właśnie tak myślałem że utkne na pierścieniu ABS-u ale ewentualnie jak zdejme już zacisk to podjadę z tarczami do mechaników zawsze scoś pomogą ewentualnie ogarną.
-
Jaki zestaw na tył do AVANTA
Płotek napisz jak poradziłes sobie z łożyskami tylnymi,jaw nastepnym tygodniu wymieniam przód i tył także bede wdzięczny za info:)
-
Czy takie rysy dyskwalifikują tłoczek???
Jak rozbebeszę 288 i tam bedzie zdrowszy tłok to zapodam jego:) dzieki
-
Musicie to zobaczyć...!
Porażka!!!!!
-
Czy takie rysy dyskwalifikują tłoczek???
Wiec fotki lepszej niestety nie dąłem rady zrobic,bardzo ciężko uchwycić ten nalot. Przejechałem papierem 2000 i nawet nie zeszło,nie czuć tego w ogóle pod palcem. Powiedzcie jakie są objawy zużytego tłoczka??? Skoro nie ma rysek to nie powinien przetrzeć uszczelki.
-
Czy takie rysy dyskwalifikują tłoczek???
Jak w temacie. Nie jestem pewny czy takie uszkodzenie warstwy chromu na tłoczku dyskwalifikuje go???? Jeżeli tak to załatwie drugi tłoczek,bo nie chce mieć problemów i dodtkowej roboty.
-
[ALL B5] Tarcze na swap na 312mm
Dzieki. W nastrepnym tyg zakładam na przód komplecik Ferodo a na tył Bosch plus klocki TRW. Jak tylko sie dotrze to dam znac co i jak.
-
[ALL B5] Tarcze na swap na 312mm
panowie taki zestaw bedzie ok pod 312?? http://moto.allegro.pl/tarcze-ferodo-klocki-przod-audi-a4-a6-passat-312mm-i2309528987.html Zastanawiałem sie nad ATE ale słyszalem że strasznie łatwo sie odkształcają. Klocki od 288 mam jeszcze w super stanie,zakładać je pod nowe tarcze czy lepiej zakupić nówki????
-
Stuki z maglownicy??
Jest jedno pewne jak za długo olewa sie stuki z drążków kierowniczych to magiel dostaje po pupie. Po wymianie od razu jazda na zbieżność polecam także wymienić jednocześnie końcówki dla spokoju. Maniek może to pompa od wspomagania wyje??? Sprawdź stan płynu ewentualnie wymień i wtedy daj znać.
-
Uszczelnienie pompy i zaczal kopcic na bialo dlaczego ?
Ja bym obstawiał kiczowatą dawkę paliwa,kąt wtrysku też zapewne do poprawki.
-
Długo odpala
Podobnie miałem z wcześniejszym audikiem, Masz LPG-ka???Jak auto zachowuje sie podczas jazdy na PB?? Możliwe ze zaworek zwrotny w pompie skończył sie i paliwo cofa sie do baku.
-
Czy tez tak macie >
To normalne jak wiatr zapitala prawie tak jak Ty. Najgorzej jak wyjeżdza sie np z lasu a tu boczny wiatr.
-
Mega problem z kątem wtrysku i odpalaniem.
Kąt wtrysku powinno sie sprawdzać na rozgrzanym silniku tzn temp 90 na zegarach. Jeżeli już zbliża sie wymiana rozrządu to możliwe ze pasek sie rozciągnął stąd inny kat. Może śruba trzymająca pompę sie poluźniła.
-
Audi A4 B5 1.9 TDI 110KM AVG dziwne odgłosy paska wielorowkowego 99r
Dokładnie popatrz czy czasem nie idzie on pod ukosem.
-
Promocyjne ceny na Motul, Liqui Moly, Valvoline. Części samochodowe najtaniej.
Marcin raz jeszcze proszę podaj cene za filtr olejowy do audi a4 1.9 tdi kod silnika AVG Oto win WAUZZZ8DZYA045020 Podaj proszę takze cene za drążek kierowniczy kompletny z osłona i końcówka drążka Lemfordera Dzieki
-
30.03.2012 urodziła mi się córeczka !!! Jestem zadowolony jak cholera!!!
gratulacje. Ponoć dobrze jak pierwsza córka,mniej problemów. Imie już macie???
-
Tacierzyństwo
Gratulacje!!! Niech rośnie zdrów:)
-
Promocyjne ceny na Motul, Liqui Moly, Valvoline. Części samochodowe najtaniej.
Marcin Priv doszło??? Jak nie to oto win WAUZZZ8DZYA045020 Podaj proszę takze cene za drążek kierowniczy kompletny z osłona i końcówka drążka. Dzieki
-
Promocyjne ceny na Motul, Liqui Moly, Valvoline. Części samochodowe najtaniej.
Sie zapedziłem i o filtrze zapomniałem,olejowym,jaka cena i ile z kurierem?? dzieki
-
Promocyjne ceny na Motul, Liqui Moly, Valvoline. Części samochodowe najtaniej.
Witam. Marcin ile u Ciebie stoi MOTUL 8100 x-cess 5w40 505.00 do tego chciałbym jeszcze engine clen-a do diesla??? pzdr