Treść opublikowana przez wesz82
-
Dziwny problem z tylnym zawieszeniem.
Po kolei do sprawdzenia: Amorki Tuleje tylnej belki jak tu bedzie ok to lożyska,następnie popatrz na piasty ewentualnie krzywa belka...
-
odkręcenie poduszki - problem
Musisz albo nabić większy imbus albo trox ewentualnie dać jakiegoś kleju,ktoś zerwał gniazdo na imbus więc będzie męka:facepalm:
-
Nie zapala na wszystkie gary.
Ja ostatnio kupowałem podobny do zony iski,ze znakiem VW płaciłem około 55zł w zwykłym motoryzacyjnym.... Kup także płyn go pewnie trochę tego poleci:wink: Wiesz gdzie go szukać??? Ja muszę sprawdzić jeszcze świec, bo rok temu po wymianie na nowe problem znikł,chyba ze przez rok czujnik padł
-
Nie zapala na wszystkie gary.
U nie wygląda podobnie jak na tym filmiku ale to nie zawsze tzn jak postoi z 2 dni to wtedy rozruch wygląda podobnie ale u mnie ta felerna praca trwa dużo krócej a jeżeli na tym filmiku..Świece wymienione w lutym,aku też,wsio tak jak ma być.Tamtej zimy nie było problemów nawet przy -15:wink: Może świece juz sie wysra...... Czujniki sprawdzałeś wagiem czy na klimatroniku???
-
denerwójące stukanie
Dokręcenie załatwiło sprawe????
-
Jak wyłączyć VAG'iem czujnik zużycia klockow hamulcowych?
Widocznie źle zmostkowałeś lub nie te koło, bo... komunikat o zużytych klockach zapala się jak zostanie przerwany obwód elektryczny poprzez przetarcie przewodu zatopionego w klocku cała filozofia:wink: Albo jak jest przerwany przewód,mostkuj odrazu kostkę która znajduje się w nadkolu,szkoda czasu na mostek przy klocku:wink:
-
Centralny nie zamyka bagażnika
Marcin poszedłem Twoim tropem i pojechałem do elektro,okazało sie że po primo ten plastik co w nim są te łopatki które pod wpływem wirowania rozchodzą sie na zewnątrz jest rozwalony w mak po przełożenie go z innego silniczka dalej coś nie banglało tzn pompka pompowała dalej długo po dokładniejszym przejrzeniu okazało sie że w środku jest taka tulejka w kształcie koła,jej powierzchnia nie była równa tzn wirnik wadził o nią przez,co łopatki nie zamykały się i w sumie najpierw nie domykało mi bagażnika a dzisiaj reszty drzwi.Przełożyliśmy tą podkładkę ale jeszcze trzega wyregulować ten że właśnie siłownik co decyduje o długości pracy(elektro rozginał te bolczyki,kto widział jak to wygląda wie o co caman:wink:)bo zamyka drzwi ale jak zamykam samochód 3-5 razy. Rada dla potomnych żeby uniknąć tego problemu należy zdjąć przewód o grubszej zatyczce i jednocześnie podczas zamykania samochodu popsikać smarowidłem:wink:
-
Centralny nie zamyka bagażnika
Odświeżę kotleta. U mnie też od 3 dni nie zamyka bagażnika,nieszczelności nie ma bo nie ma też żadnych przewodów z pompki do bagażnika. Rozmawiałem z elektrykiem i na tel powiedział mi ze mikro styki powinny być blokowane po zamknięciu centralnego przez moduł komfortu. Czy pomoże jedynie wymiana pompki czy może znak ktoś inny sposób na rozwiązanie tego problemu....
-
Wycieraczki padły...
Sprawdź bezpiecznik,jak jest cały wymontuj wycieraczki,jak silniczek działa to, podgrzej palnikiem,wybij,dobrze nasmaruj i wsio bedzie latać jak powinno. W ogóle to w warsztacie jest chyba temat o tym...:wink:
-
Ma ktoś pralkę BEKO ?
Wsio powyciągane ze środka tzn styropiany??? Ja też nie mam kratki:wink:
-
Ma ktoś pralkę BEKO ?
My mamy pralkę Beko,już 3 lata. Jeżeli chodzi o awaryjność to tylko raz nie chciała płukać okazało się że zapchał się zawór przy ujściu. Co do głośności to nie jest głośna,chodź nigdy nie wirujemy na 1200obrotów:wink:
-
Czy Lemforder produkuje poduszki pod silnik, o co chodzi ??
Grzybek ........ Chyba o tym mowa ....... http://s18.postimage.org/42n67w8jp/image.jpg Dzięki:hi:
-
Kto z was się ściga swoim audi?
To może Ty łykałeś mnie kiedyś bez naczepy na trzeciego:polew: TDI to za dużo nie szaleje bo już wiek nie ten i mała na pokładzie:polew: Staruszkiem AEB to zawsze szukałem rywala na drodze. Raz pamiętam BMW wyprzedzało przede mną na długiej prostej kiedy kierowca zobaczył audi dorypał konkret ale niestety przy 160 zabrakło mu mocy,mina jego bezcenna:grin: Za gnojka kolesia preluda dawała rady,zwłaszcza na zakrętach dziadostwo trzymało sie drogi jak przyklejone.
-
Promocyjne ceny na Motul, Liqui Moly, Valvoline. Części samochodowe najtaniej.
Marcin podpowiedz co lać do ibizy 2003r 1.2. 12v tzn co byś polecił??? Teraz lejemy castrola poł syntetyk. Po ile u Ciebie byłby taki zestaw tzn ten castrol,filtr oleju i powietrza do tej właśnie Ibi.
-
Czy Lemforder produkuje poduszki pod silnik, o co chodzi ??
Z tego co orientuje się to nie potrzeba im czasu. Może ktoś już wymieniał poduchę dlatego siedziało Corteco:eusathink: A jak dodawałeś delikatnie gazu na postoju i puszczałeś,nie czułeś telepania budą???? Napisz gdzie jest dokładnie ten grzybek bo dalej nie mam pojęcia o czym mowa:embarrassed:
-
Syczy przy podszybiu przewód po zgaszeniu auta.
Który przewód od nagrzewnicy??? Może jest zsunięty i syczy dziurką od odpowietrzania,może jest przetarty,sprawdź wzrokowo,i sprawdź czy przewody od nagrzewnicy są dobrze dokręcone.
-
[B5 AFN+] Audi A4 1.9 TDI Avant ;)
Jak każdy:thumbdown: Ten chociaż nie kombinuje zbyt wiele tzn nie lepi z 5.Kupuje i odsprzedaje i tyle. Musimy sie kiedyś ustawić to pogadamy i sprawdzimy czy prawdę mówił
-
[B5 AFN+] Audi A4 1.9 TDI Avant ;)
Marcin przypomniało mi się ze ten handlarzyna mi tez mówił ze moja jest na wirusie a guzik:doh: Masz jakiś papier na to???
-
Jak rozpoznać czy do wymiany>>??
Też uważam ze jak robic to wsio na raz,wiem koszt o tysiaka większy ale pomyśl tak,zakładasz sprzęgło kompletne wsio gra i po 30 tyś pada Ci dmunasa niestety koszt robocizny różnie od 250-400zł to jest połowa ceny dwumasa niestety:facepalm: Czasem lepiej dołożyć zwłaszcza jak furka zostaje u ciebie.Jak będziesz wymieniał dwumasa za nim znajduje się uszczelka na wale,niech ktoś ją sprawdzi czy nie puszcza.
-
Czy nie za duże spalanie?
ja bym się tam nie przejmował,do pracy mam 1km czasem tylko wypadnę dalej i w takie upały jak teraz mamy 7,5 lekko wychodzi. Wsio jest ok z autem bo np załadowany po dach 2,5 osoby:) trasa do Chorwacji 140km/h nie mniej,spalanie 5L.
-
Czy Lemforder produkuje poduszki pod silnik, o co chodzi ??
Tomek masz może fote tego dystansu i mniej wiecej gdzie on sie znajduje??? Wymieniłeś już poduchę i jak lepiej????
-
Wentylator klimy
Normalne jest to że załączają sie wiatraki bez econ-a ale nie normalne że przy tej temp. Z tego co orientuje sie to jest tak ze poniżej pewnej temp nie da rady włączyć klimy a co z tym idzie wiatraka od niej. Niech wypowie sie ktoś obeznany,bo u mnie dziś na -3 a wiatrak oraz sprężarka nawet nie drgnęły...
-
Czy Lemforder produkuje poduszki pod silnik, o co chodzi ??
Dzięki Mówisz cały czas o poduszce która idzie z tej strony co pompa ABS-u??? A ten grzybek to osłona????
-
Wymiana sprzęgła z dwumasą?
Jak planujesz 150 i więcej to wal w AWX-a. Jak dwumas masz dobry to bierz tylko sprzęgło bo pasuje. Sam stoję nad takim dylematem ale nie biorę pod uwagę sztywnego.
-
Czy Lemforder produkuje poduszki pod silnik, o co chodzi ??
O jakim grzybku mówisz??? Daj znac jaka firma tej poduchy.