Treść opublikowana przez wesz82
-
Ustawienie kąta wtrysku - TDI na pompie wtryskowej (VP)
ja mam kąt w granicy 54-57 olać to czy przestawić??? W chwili pomiaru auto musi stać na równym podłożu????
-
Wymiana termostatu WAHLER
powiem tak rok temu zmieniłem na wahlera i teraz szukuje się do zmiany ale kupię też wahlera:decayed:
-
Niedogrzany silnik
Słuchaj jest zima i fizyka daje znać o sobie. Zrób tak daj temp na klimatroniku 19 stopni plus mały nawiew i mniej więcej staraj się trzymać wartości 2 ,2 tyś obrotów po około 1 minucie jazdy jak nie nagrzeje Ci 90 to trzeba szukać problemu. Termostat jakiej firmy kupiłeś????
-
Czy Wasze kobiety, też mają już dosyć forum A4 ??
Zawsze marudzi i tak juz parę dobrych latek:decayed: Jak mi coś mówi to zawsze wale tekst"jak chcesz to sprzedam audi i zacznę pić":decayed:Wtedy zastanawia sie i daje sobie odpust:grin: Swoją drogą to prowadzić nawet paździocha nie chce bo boi sie ze coś tam zepsuje i że będę miał problem:polew:
-
wahacze - jak zdiagnozować, który wahacz jest wadliwy
Może i po części masz racje ale wtedy wahacze muszą być zajechane w 3 d*p... Jak nie mamy aż tak mega zjechanych wahaczy że nie bierze nam opony to ja bym darował sobie zbieżność Ja też jestem zwolennikiem wymiany całego zawiasu na raz zwłaszcza jak zlecamy to mechanikowi.
-
[B5 AFN+] Audi A4 1.9 TDI Avant ;)
Skurwy......:thumbdown: Ja bym tam szukał tego auta tzn pojeździł i możliwe ze znajdziesz przetarty dany model:kwasny:Wtedy proca bojowa i ma już po szybach albo najpierw delikatnie porozmawiał Skoro był raz na osiedlu może pojawi sie znów. Zderzak i drzwi przełożysz jak w angolu zdrowe zaś błotnik do malowania:facepalm:
-
[B5 AFN] Zmiana dawki paliwa
Tylko ja nie mam Z-eta:decayed: Na razie zostawię dawkę w spokoju,w nast tyg będę czyścił nastawnik to sobie dam na 3,5.
-
[B5 AFN] Zmiana dawki paliwa
Sorry patrzałem właśnie na 2 kanał w 1 grupie.3 to przecież RSW:facepalm:
-
[B5 AFN] Zmiana dawki paliwa
Patrze w 1 grupę 3 pozycję. U mnie po dogrzaniu auta w Vag 4,9 mam 22 a u kolesia jest idealnie 3mg. Gdzie w 4,9 powinna znajdować sie ta dawka???
-
[B5 AFN] Zmiana dawki paliwa
Dziś doprowadziłem autko do 90stopni i po pokazuje mi ze mam dawkę 22(nie wiem ki ciul nie mam przecinka ale tak pokazuje) Dlaczego nie pokazuje z przecinkiem,czyżby to była za mala dawka???czy po prostu tak ma być i dawka jest 2,2??? Mam Vag 4,9.
-
Pytanko o OCT i jego montaż
Mój "oil catch tank" : Silniki Diesla-problemy dotyczące tylko silników - Najwieksze forum uzytkownikow aut Volkswagen Golf - Tutaj jest wsio fajnie opisane:wink: Sam zrobiłem OCT oto parę fotek: Jak go zamontuje to zrobię jeszcze fotki jak to siedzi w aucie.
-
Drgania podczas hamowania silnikiem.
W sam naprawiam jest napisane: Rosnące i malejące hałasy gdy koła są napędzane przez silnik lub gdy hamowane silnikiem oraz gdy samochód toczy sie po wyłączeniu sprzęgła,winne temu może być: zatarty amortyzator drgań skrętnych w sprzęgle luźne połączenia nitowe Za duże niewyrównoważenie sprzęgła We wszystkich wypadkach musisz wymienić sprzegło:decayed: Jak już ktoś wyjmie sprzegło niech sprawdzi dwumasę.
-
[B6 AWX] Szarpanie przy ruszaniu
Nie koniecznie bo padające łożysko wyciskowe daje podobny objaw do tego jeszcze słychać stukot po wciśnięciu sprzegła(u mnie w samochodzie nic nie słychać dopiero na zewnątrz)
-
Odpowietrzanie hamulców (samemu)
A ja zawracałem tyłek szwagrowi:grin: Powiedz dolałeś wiecej płynu czy równo ze stanem???
-
[B5 AFN+] Audi A4 1.9 TDI Avant ;)
Wiesz zwykłego zjadacza chleba to nie wpieni a jak ktoś czesto zagląda pod machę to nerwicy sie dostaje:facepalm: Słuchaj jak idzie on na tajle to wyceń mi na pv prosze: Zawias pasezera przód dół,osłona silnika ta z dołu wraz ze skrzyni osłona,do tego listwa co jest nad pasażerem z tyłu i rozchodzi sie w strone bagażnika,i czy te dzyndzle co trzymają roletę sa całe bo widzę że masz tez takie kremowe wykończenia jak u mnie:naughty:a i uszczelki drzwi po wiele??? Masz do niego kluczyki???
-
[B5 AFN+] Audi A4 1.9 TDI Avant ;)
Ten plastik oklej 3M i będzie gitara. Awanta masz????ja bym potrzebował paru pierdołek takich jak np ten dzyndzel od maski:grin: Jak masz chwilkę wrzuć mi parę fot angola na meila [email protected]
-
[B5 AFN+] Audi A4 1.9 TDI Avant ;)
Dzieki:wink: Chodzi o te malowania tzn boczków.Chyba ze Ci to nie przeszkadza. Scoś sprowadził???Moze bym wyrwał pare gratów do swojego paździocha:naughty: Jak będę to odezwę sie parę dni wcześniej i se polukamy:grin:
-
[B5 AFN+] Audi A4 1.9 TDI Avant ;)
Teraz jest o niebo lepiej:decayed: po woli i będzie seria:wink: Słuchaj,środek przełóż jak masz angola na przeszczep:banan: Podaj mi na priv nr do siebie jak bedą w Gorzowie to może sie ustawimy i porównamy:naughty::naughty:
-
[A4 B5] 1.9TDI by Michaś;)
Kolorek na plus:decayed: Przednie lampy aż proszą sie o zmianę :wink:Jak dla mnie to szkoda kasy na takie wynalazki ale wiadomo są gusta... Glega bo tutaj straszna koza jest,dobre alu jakaś ściema i będzie nie najgorzej:wink: Wywal tego michasia za szyby:decayed:
-
jakie macie spalanie? pytanie tylko do posiadaczy AFN
Ja liczyłem po km i zalanym paliwie lanym od października do stycznia: Trasa głównie miasto,na nie dogrzanym silniku,czasem wypad za miasto ogólnie 75/25% wyjszło 6,8 litra. Uważam że to nie jest wiele. Zaś latem przy wyjeździe na wakacje spalił poniżej 5litrów.Prawie cały czas klima,do tego 140 nie mniej i załadowany grubo:grin:
-
Ile wydajecie miesięcznie na paliwo?
Ja różnie do 300 do 600za ON Mało jeżdżę bo mamy 2 auta,10 tyś zrobiłem w 9mcy z czego wypad na wakacje miał 4 tyś:decayed:
-
kolizja z radiowozem
Tak to jest ze psiarnią:thumbdown: Współczucie dla rodziny ze jeszcze musi sie z kutafonami użerać Łepek u nas jechał narąbany w 3 du...nie wyrobił zakrętu wrypał się w pole,dachował itd Na całe szczęście wyszedł cało,ktoś zadzwonił na policję,policja przyjechała zabrała łepka,wsio jak ma być. Po 3 tygodniach dowiaduje sie ze jego szwagier został zdegradowany dlatego ze miał wtedy służbę i rzekomo zapomniał podać mu balonika:wallbash: Masakra, i jak tu nie wierzyć w jeb...korupcję w policji??? Jeszcze gorzej jest jak któryś zostanie złapany na przekroczeniu prędkośći itp,wystarczy pokazać odznakę i wsio wyjaśnione:facepalm:
-
[B5 AJM] Czarny Avant by zychu
Gratki:wink: Niech służy jak najdłużej. Z pomarańczami to pojechałeś,ja gdybam na nad niebieskim wykończeniem bo ori jakiś taki nudny:grin:
-
nie dzialajace wycieraczki
Sprawdź bezpiecznik,jak ok to tylko zostało Ci wymontować podszybie i sprawdzić. Albo zdechł silniczek albo mechanizm sie zatarł.jak mechanizm to podgrzej wybij tuleje przeczyść nasmaruj i masz z głowy:wink: U żony w ibi tez tak miałem,tylko ze z biegiem czasu predkość wycieraczek malała az spadła do zera:wink: Sprawdz czy czasem w warszacie nie ma tematu o tym jak zregenerować mechanizm...
-
Czy jesteś szczęśliwy , że posiadasz Audi ?
Wcześniej miałem starego poczciwego AEB byłem zadowolony zwłaszcza że miało LPG. Teraz mam AVG i też jestem zadowolony.Jak wsiadam czasem do zony iski to mam wrażenia że audi jest pancerne:decayed: Jak kazde auto ma swoje wady i zalety ale jak przechodzę i patrze na nie to jest to co mi się podoba,wątpię ze bedzie inna marka bynajmniej dla mnie. Żona mówi ze zwariowałem ale ja nie chce się leczyć