Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

wesz82

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez wesz82

  1. ja mam kąt w granicy 54-57 olać to czy przestawić??? W chwili pomiaru auto musi stać na równym podłożu????
  2. powiem tak rok temu zmieniłem na wahlera i teraz szukuje się do zmiany ale kupię też wahlera:decayed:
  3. wesz82 odpowiedział(a) na nik102 temat w Audi A4 B5
    Słuchaj jest zima i fizyka daje znać o sobie. Zrób tak daj temp na klimatroniku 19 stopni plus mały nawiew i mniej więcej staraj się trzymać wartości 2 ,2 tyś obrotów po około 1 minucie jazdy jak nie nagrzeje Ci 90 to trzeba szukać problemu. Termostat jakiej firmy kupiłeś????
  4. Zawsze marudzi i tak juz parę dobrych latek:decayed: Jak mi coś mówi to zawsze wale tekst"jak chcesz to sprzedam audi i zacznę pić":decayed:Wtedy zastanawia sie i daje sobie odpust:grin: Swoją drogą to prowadzić nawet paździocha nie chce bo boi sie ze coś tam zepsuje i że będę miał problem:polew:
  5. Może i po części masz racje ale wtedy wahacze muszą być zajechane w 3 d*p... Jak nie mamy aż tak mega zjechanych wahaczy że nie bierze nam opony to ja bym darował sobie zbieżność Ja też jestem zwolennikiem wymiany całego zawiasu na raz zwłaszcza jak zlecamy to mechanikowi.
  6. Skurwy......:thumbdown: Ja bym tam szukał tego auta tzn pojeździł i możliwe ze znajdziesz przetarty dany model:kwasny:Wtedy proca bojowa i ma już po szybach albo najpierw delikatnie porozmawiał Skoro był raz na osiedlu może pojawi sie znów. Zderzak i drzwi przełożysz jak w angolu zdrowe zaś błotnik do malowania:facepalm:
  7. wesz82 odpowiedział(a) na Mario82A4 temat w 1.9TDI
    Tylko ja nie mam Z-eta:decayed: Na razie zostawię dawkę w spokoju,w nast tyg będę czyścił nastawnik to sobie dam na 3,5.
  8. wesz82 odpowiedział(a) na Mario82A4 temat w 1.9TDI
    Sorry patrzałem właśnie na 2 kanał w 1 grupie.3 to przecież RSW:facepalm:
  9. wesz82 odpowiedział(a) na Mario82A4 temat w 1.9TDI
    Patrze w 1 grupę 3 pozycję. U mnie po dogrzaniu auta w Vag 4,9 mam 22 a u kolesia jest idealnie 3mg. Gdzie w 4,9 powinna znajdować sie ta dawka???
  10. wesz82 odpowiedział(a) na Mario82A4 temat w 1.9TDI
    Dziś doprowadziłem autko do 90stopni i po pokazuje mi ze mam dawkę 22(nie wiem ki ciul nie mam przecinka ale tak pokazuje) Dlaczego nie pokazuje z przecinkiem,czyżby to była za mala dawka???czy po prostu tak ma być i dawka jest 2,2??? Mam Vag 4,9.
  11. Mój "oil catch tank" : Silniki Diesla-problemy dotyczące tylko silników - Najwieksze forum uzytkownikow aut Volkswagen Golf - Tutaj jest wsio fajnie opisane:wink: Sam zrobiłem OCT oto parę fotek: Jak go zamontuje to zrobię jeszcze fotki jak to siedzi w aucie.
  12. W sam naprawiam jest napisane: Rosnące i malejące hałasy gdy koła są napędzane przez silnik lub gdy hamowane silnikiem oraz gdy samochód toczy sie po wyłączeniu sprzęgła,winne temu może być: zatarty amortyzator drgań skrętnych w sprzęgle luźne połączenia nitowe Za duże niewyrównoważenie sprzęgła We wszystkich wypadkach musisz wymienić sprzegło:decayed: Jak już ktoś wyjmie sprzegło niech sprawdzi dwumasę.
  13. Nie koniecznie bo padające łożysko wyciskowe daje podobny objaw do tego jeszcze słychać stukot po wciśnięciu sprzegła(u mnie w samochodzie nic nie słychać dopiero na zewnątrz)
  14. A ja zawracałem tyłek szwagrowi:grin: Powiedz dolałeś wiecej płynu czy równo ze stanem???
  15. Wiesz zwykłego zjadacza chleba to nie wpieni a jak ktoś czesto zagląda pod machę to nerwicy sie dostaje:facepalm: Słuchaj jak idzie on na tajle to wyceń mi na pv prosze: Zawias pasezera przód dół,osłona silnika ta z dołu wraz ze skrzyni osłona,do tego listwa co jest nad pasażerem z tyłu i rozchodzi sie w strone bagażnika,i czy te dzyndzle co trzymają roletę sa całe bo widzę że masz tez takie kremowe wykończenia jak u mnie:naughty:a i uszczelki drzwi po wiele??? Masz do niego kluczyki???
  16. Ten plastik oklej 3M i będzie gitara. Awanta masz????ja bym potrzebował paru pierdołek takich jak np ten dzyndzel od maski:grin: Jak masz chwilkę wrzuć mi parę fot angola na meila [email protected]
  17. Dzieki:wink: Chodzi o te malowania tzn boczków.Chyba ze Ci to nie przeszkadza. Scoś sprowadził???Moze bym wyrwał pare gratów do swojego paździocha:naughty: Jak będę to odezwę sie parę dni wcześniej i se polukamy:grin:
  18. Teraz jest o niebo lepiej:decayed: po woli i będzie seria:wink: Słuchaj,środek przełóż jak masz angola na przeszczep:banan: Podaj mi na priv nr do siebie jak bedą w Gorzowie to może sie ustawimy i porównamy:naughty::naughty:
  19. Kolorek na plus:decayed: Przednie lampy aż proszą sie o zmianę :wink:Jak dla mnie to szkoda kasy na takie wynalazki ale wiadomo są gusta... Glega bo tutaj straszna koza jest,dobre alu jakaś ściema i będzie nie najgorzej:wink: Wywal tego michasia za szyby:decayed:
  20. Ja liczyłem po km i zalanym paliwie lanym od października do stycznia: Trasa głównie miasto,na nie dogrzanym silniku,czasem wypad za miasto ogólnie 75/25% wyjszło 6,8 litra. Uważam że to nie jest wiele. Zaś latem przy wyjeździe na wakacje spalił poniżej 5litrów.Prawie cały czas klima,do tego 140 nie mniej i załadowany grubo:grin:
  21. Ja różnie do 300 do 600za ON Mało jeżdżę bo mamy 2 auta,10 tyś zrobiłem w 9mcy z czego wypad na wakacje miał 4 tyś:decayed:
  22. Tak to jest ze psiarnią:thumbdown: Współczucie dla rodziny ze jeszcze musi sie z kutafonami użerać Łepek u nas jechał narąbany w 3 du...nie wyrobił zakrętu wrypał się w pole,dachował itd Na całe szczęście wyszedł cało,ktoś zadzwonił na policję,policja przyjechała zabrała łepka,wsio jak ma być. Po 3 tygodniach dowiaduje sie ze jego szwagier został zdegradowany dlatego ze miał wtedy służbę i rzekomo zapomniał podać mu balonika:wallbash: Masakra, i jak tu nie wierzyć w jeb...korupcję w policji??? Jeszcze gorzej jest jak któryś zostanie złapany na przekroczeniu prędkośći itp,wystarczy pokazać odznakę i wsio wyjaśnione:facepalm:
  23. Gratki:wink: Niech służy jak najdłużej. Z pomarańczami to pojechałeś,ja gdybam na nad niebieskim wykończeniem bo ori jakiś taki nudny:grin:
  24. Sprawdź bezpiecznik,jak ok to tylko zostało Ci wymontować podszybie i sprawdzić. Albo zdechł silniczek albo mechanizm sie zatarł.jak mechanizm to podgrzej wybij tuleje przeczyść nasmaruj i masz z głowy:wink: U żony w ibi tez tak miałem,tylko ze z biegiem czasu predkość wycieraczek malała az spadła do zera:wink: Sprawdz czy czasem w warszacie nie ma tematu o tym jak zregenerować mechanizm...
  25. Wcześniej miałem starego poczciwego AEB byłem zadowolony zwłaszcza że miało LPG. Teraz mam AVG i też jestem zadowolony.Jak wsiadam czasem do zony iski to mam wrażenia że audi jest pancerne:decayed: Jak kazde auto ma swoje wady i zalety ale jak przechodzę i patrze na nie to jest to co mi się podoba,wątpię ze bedzie inna marka bynajmniej dla mnie. Żona mówi ze zwariowałem ale ja nie chce się leczyć

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.